Skocz do zawartości

deusx

Czy jesteś za połączeniem uniwersum 4 i uniwersum 5  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Odpowiedź tak lub nie.



Rekomendowane odpowiedzi

Postawcie się w naszej sytuacji - za rok co wam z dobrego konta w świecie cyferek, w którym nie ma życia ? Bo za rok te uniwersa będą miały znikomą aktywność.

W zamian dajemy wam możliwość mieć dobre konto w świecie, który żyje, w którym są ludzie i perspektywy.

My staram się jak najlepiej, niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego pogodzić, czasami są sytuacje bez wyjścia, w którym wybieramy albo a albo b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My staram się jak najlepiej, niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego pogodzić, czasami są sytuacje bez wyjścia, w którym wybieramy albo a albo b.

 

Nie zgodzę się. Właścicielami kont jest firma (czyli tak naprawdę deusx), i może nimi swobodnie dysponować.

Jak ktoś się nie loguje 50 dni to konto mu przepada. Naprawdę nie wierzę, że zalogowanie się na część kont i kliknięcie 'przenieś' jest aż tak problematyczne. Zmienić hasło to jest chwila moment przecież.

 

Mówisz deus o ożywieniu uni, a jednocześnie już na wstępnie odrzucasz propozycję, która może wnieść nieco życia w uni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemezis sobie wyzeruj konto a inne zostaw w spokoju

puknij się za nim coś napiszesz

 

połączenie uni będzie i nie wierzę, że nagle ekowcy zaczną stawiać floty i próbować złomować innych

po drugie flociarze, którzy farmią i zobaczą, że mają mniej farm na które mogą latać to się zniechęcą i przestaną stawiać floty i przejdą na eko

z tego co ja kojarzę tak było po połączeniu uni 2 i uni 3

trochę się zrobiło szumu na początku i potem było po zabawie

 

dla tego deusx chyba dobry pomysł aby przenieść też konta graczy nieaktywnych i to nawet z top 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chociaż widzę że już po ptakach, to jednak chciałem wyrazić swoją opinię.

Skoro do połączenia obu uniwersów dojdzie tak czy siak, jestem za postulatem, aby przenieść część nieaktywnych graczy (tych z top 400-500).

Flociarze i tak będą mieli dobrze, ponieważ przybędzie im nowych celów. Natomiast Ci grający eko ze wskazaniem na farmienie nie dostają żadnych profitów a są wręcz do tyłu, ponieważ będzie tyle samo farm do podziału na więcej graczy. To oznacza mniejszy zysk (bo farmy częściej będą napadane i surowce nie zdążą się "zregenerować"). Mniejszy zysk oznacza wolniejszy rozwój i powolny wzrost w rankingu.

Dlatego też moim zdaniem przeniesienie części farm nie zaszkodzi (zyskają też Ci z młodszego Uni5 bo farmy na Uni5 są bogatsze). Będzie to niewątpliwie ukłon w stronę graczy grających ekofarmienie. Pytanie tylko czy się administracji chce to robić, bo możliwości są na pewno.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle kto kogo tu chce przekonać do tego żeby przenieść nieaktywnych gracz... ?! przecież to jakiś ABSURD żeby przekonywać administratora do zmiany która przyniesie mu tylko korzyści... jeśli nie chce tego robić to jego sprawa niech zostaną tylko ci co raz/dwa razy dziennie pakują surowce do banku i mają problem z głowy w obecnej sytuacji to administrator powinien NAS przekonywać że przeniesienie nieaktywnych kont ma same plusy (bo ja np żadnych minusów nie widzę) lub w ogóle nie uwzględniać możliwości nie przeniesienia nieaktywnych/wszystkich kont i przyjąć to jako oczywiste, łączenie uni 4 i 5 na zasadzie "4" + "5",  a nie że ci co grają aktywnie się przeniosą po akceptacji z ich strony bo ci co grają jest ich bardzo mało a Deus niewiele robi żeby przyciągnąć a przede wszystkim zatrzymać graczy. Gram a raczej mam konto w tej grze od kilku lat i jedyne co zauważyłem to zabezpieczenia przed oszustwami i dobrze rozbudowany moduł statystyk który sobie chwale lecz brak konkretnych (nawet bardzo drobnych) udogodnień dla gracz 2 przykłady na poczekaniu: brak nicka przy raportach szpiegowskich... oraz brak podanej ilości recyklerów przy zbieraniu PZ (zwykły skrypt ilość pz/ładowność recyklerow)... po prostu banalne standardy które powinny być ogarnięte w kilka chwil by iść w stronę bardziej przejrzystej gry oraz jej funkcjonalności... no ale jedyne co widziałem przez ostatnie lata to śmiechu warte promocje astatów z cyklu "ostatnia szansa na zdobycie darmowych astatów " i tak przez kilka tygodni albo "ostatni dzień(...)" przez cały miesiąc :D

 

Edit:

//1

 

Zastanowię się jeszcze nad przeniesieniem części nieaktywnych kont - ale tylko się zastanowię, na razie jestem na nie i nikt nie może mnie jakoś sensownie na razie przekonać.

że niby kto ma cie przekonywać ? krasnoludki ? jesteś adminem i sam powinieneś wiedzieć które zmiany pójdą na lepsze... zwłaszcza że jeszcze nikt się nie wypowiedział negatywnie co do przenoszenia nieaktywnych kont...

//2

z 4 uni powinny zostać przeniesione WSZYSTKIE konta z opcja skasowania konta((IL)z u4 po np 30 lub 60 dniach itp. po automatycznym przeniesieniu) żeby nie było że ktoś nie zdążył z przeniesieniem, zostanie z automatu przeniesiony ale jak sam nie zdąży to kasacja konta i tyle

Edytowane przez micks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie można przenosić swoje konta z u4 na u5 normalnym trybem. 7 lutego nastąpi zakończenie procesu (opcja nie będzie już dostępna) i do tego czasu zapadnie decyzja, czy część konto nieaktywnych zostanie przeniesionych. Jeżeli będzie ona pozytywna, to w ten sam dzień będą one przeniesione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego po przeniesieniu na u5 budynki mam na planecie, a nie widać ich w imperium i nie przybywa mi surowca na planetach ?

urlop zdjęty, badania ok, tylko eko nie idzie

 

Goldmano, u5

Status urlop wyłącza wydobycie, po jego wyłączeniu trzeba ręcznie ustawić sobie wydobycie (j/w Catalyst napisał).

Po przeliczeniu statystyk, ogólnie konta przez grę wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko ładnie się  przeniosło tylko badania nie przeszły 24 godziny do zakończenia 26 lvl expedycyjnej i prawie miesiąc ciągniecia  poszedł się ......................

 

Jeżeli cokolwiek się anulowało zapraszam do tego TEMATU

 

Po przeniesieniu konta jest również dostępna taka opcja "Przeniosłeś swoje konto a nie widzisz swoich badań - NAPRAW"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.