Skocz do zawartości

Speed Ogam


paciorkowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze w czasie przerwy swiatecznej bedzie lepiej. Teraz wiele osob ma na glowie swieta i przygotowania do nich.

 

Moze przydaloby sie stworzyc jakas liste na ktora wpisywaliby sie chetni, dzieki czemu moglibysmy okreslic przyblizona ilosc graczy i do niej dopasowac ilosc i wielkosc galaktyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzac chec deusa do tego projektu...podstawowe pytanie

beda surowce/flota za asty w tym ?

znajac zycie pewnie tak...

 

To serwer jedno lub kilkudniowy, nie będzie tam możliwości kupna surowców. Bo po zakończeniu serwer jest zamykany a dane kasowane do następnej edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem , tak tylko przyszłościowo myślę ;]
a co do terminów ..hmm to może skoro mają być inne świąteczne eventy to po nowym roku zrobić w drugi weekend ( 10 - 12 stycznia) bo w ten po nowym roku sporo ludzi może nie być w związku z wyjazdami na sylwestra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałoby się ustawić coś takiego że każdy startuje z planetą na której jest stocznia na 12 i nanity na 10 + każda stworzona kolonia posiada to samo,

każdy księżyc tworzy się z falanga na +/- 10 (normalny czas rozbudowy na kolejny poziom)  i teleporter na 1 (tutaj żeby rozbudowa trwała  krócej),

badania pod wszystkie statki +napędy na odpowiednich poziomach i np 25/25/25

50kkkk paliwa w banku

eko nikomu nie potrzebne bo przez 48h i tak nic nie wybuduje,

ewentualnie zmniejszyć albo nawet usunąć zużycie paliwa, wiadome że każdy będzie grał dość intensywnie a więc nawet 5-6 ataków z rzędu może się nie udać a przy braku możliwości demontażu może się okazać ze floty będą stały na planetach a nie będzie paliwa żeby na nie polecieć

Edytowane przez parapecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


50kkkk paliwa w banku

eko nikomu nie potrzebne bo przez 48h i tak nic nie wybuduje,

ewentualnie zmniejszyć albo nawet usunąć zużycie paliwa, wiadome że każdy będzie grał dość intensywnie a więc nawet 5-6 ataków z rzędu może się nie udać a przy braku możliwości demontażu może się okazać ze floty będą stały na planetach a nie będzie paliwa żeby na nie polecieć

 

Przeczytał uważnie to co sam napisałeś.

Takie event jest po to by sprawdzić kto jest najlepszym lotnikiem.

Jak chcesz latać na "pałę" a nóż coś się uda powoduje, że tracisz deuter i już masz mniejsze szanse aby wygrać.

Spalanie deuteru musi być bo to część taktyki gracza.

Zastanówcie się nad czymś przed wysłaniem postu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mniej tylko kwestia surki

a mianowicie wg powiedzenia "z pustego to i salomon nie naleje"

 

jeżeli będzie jako takie eko, coś w banku to mam wrażenie że ktoś zrobi ze dwa konta (zmienne ip ) i już jest do przodu (bo przyfarmi) a surki najogólniej nie będzie i będzie jej ogólnie brakować,- uni rozwija się jedynie wtedy gdy ludzi jest dużo i jest wydobycie, a jak będzie mało to będzie za mało - rozwiązaniem byłyby farmy (znikające i pojawiające się co godzinę w różnych miejscach i zasobami) od taki drobiazg który by napędzał uni i dawał szansę na ataki na tych co farmią

 

mam też jeszcze pytanie odnośnie systemów obronnych - czy będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za zmniejszeniem ilości galaktyk. Myślę, że można by wszystko jak najbliżej siebie upakować - załóżmy, że będzie np. 200 chętnych, każdy po 20 planet, to daje 4000 planet, po 6 w układzie można wrzucić (8-13, czy tam 10-15, do uzgodnienia), co daje nam 666 układów, czyli 1.33 galaktyki :) czyli na dwie galaktyki można by to rozrzucić. Albo zrobić takie coś - na każde 100 osób przypada jedna galaktyka. oczywiście kolonie można rozmieścić w obu, ale taki przelicznik żeby był, wtedy nie będzie ani zbyt ciasno ani zbyt dużo miejsca. ;) skrypt by automatycznie generował kolonie w jak najlepszych rozstawieniach dla gracza. chyba że każdy by sobie wg. siebie kolonie ustawiał, ale w momencie kolonizacji plantea przyjmuje jako domyślne parametry temp. -50°C i budynki na odpowiednim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.