Skocz do zawartości

Dzień farmera - event


Rekomendowane odpowiedzi

2) Możliwe ataki TYLKO flotą transportową, tj. mały transporter, duży transporter, ultra transporter.

 

Nie podoba mi się ten punkt, minimalna obrona i nie pofarmimy, trzeba się bawić rakietami, co więcej czasu nam zapewne zajmie i tym samym nagroda będzie też mniejsza, bo bez wysyłania rakiet zaoszczędzilibyśmy na czasie i więcej byśmy wyfarmili.

 

Ja bym dał ograniczenie, że np. można farmić flotą do wartości ~ 2bln deuteru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Ci co bronić się będą przed oprawcami, którzy to zaspokoić swe ewentowe potrzeby będą realizować, nawet zwrotu za stratę w obronie nie dostaną ?

 

Nasz event to nic nadzwyczajnego. Grabież surowców to element gry, więc nie widzę najmniejszej podstawy do zwrotu czegokolwiek po atakach w dniu jutrzejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:  jogiforever
Uniwersum:
5

Ilość zrabowanych surowców: metel     6.231.000.000.000

                                                     krysztal  2.648.000.000.000

                                                     deuter    2.676.000.000.000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry event, nagrody słabe są, większe w zeszłym roku sojusz nasz na u6 dawał za 1 miejsce - 10 deu .. hehe

Ale ogólnie pomysł super :)

 

Te ograniczenia to żadne ograniczenia, choć myślę że jakbyście dodali iż możliwe jest używanie max 50kk auror to nie byłoby  źle, ponieważ normalny farmer je zawsze ma przy sobie, a one na tyle dużo palą że nie opłaca się ich używać stąd też zysk przez nie generowany byłby żaden. Zapytacie więc czemu je wstawiać, jeśli ktoś zrobi powiedzmy 1k ataków( dla mnie to mało) to teraz pytanie czy ktoś będzie teraz szukał gdzie rozbrajał bunkier a gdzie nie - może się w związku z tym pomylić.

Ogólnie i tak przy tylu raportach można się pomylić więc proszę administrację za w czasu o wyrozumiałość i nie karanie za to że ktoś zaokrągli, bo przy dużej ilości raportów można się pomylić.

 

co do cinasa... gadałem z nim na u7 i napisał że wcześniej grał na ogame 5 lat temu, w związku z tym jak ktoś taki może cokolwiek wiedzieć o farmingu... na ogam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:  jogiforever

Uniwersum: 5

Ilość zrabowanych surowców: metel     6.231.000.000.000

                                                     krysztal  2.648.000.000.000

                                                     deuter    2.676.000.000.000

 

 

5) Po czasie wymienionym w punkcie 4, gracze biorący udział proszeni są o zliczenie zebranych surowców i podanie liczby w tym temacie. Administracja gry w przeciągu 48 godzin sprawdzi zgodność podanych informacji ze stanem rzeczywistym.

 

 

Swoje zgłoszenia prosimy wysyłać po godzinie 23:59, czyli dopiero 11 sierpnia. Jednocześnie prosimy po tym czasie zaprzestania pisania innych postów niż zgłoszeniowe.

 

Innymi słowy, dzisiaj możemy jeszcze rozmawiać, jutro nie (tylko zgłoszenia) pojutrze znów będzie można rozmawiać (12 sierpnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie co do liczenia surowców. Trzeba podawać dokładną liczbe deu? Mozna zaaokrąglić? 

Pytam bo puszczam UT i one biora troszke deu i nie dam rady policzyc ile wzieły we wszystkich lotach. 

Dasz radę policzyć co do jednostki. Zakładka Flota a na dole Historia Lotów ... i wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam nie ma dokładniej liczby podanej czyli bym musiał liczyc wszystko recznie. To juz wole sobie zaokrąglic w dół. Mniej roboty bedzie.

 

CTRL+A CTRL+C przenosisz do excela CTRL+V, suma i masz, co to za filozofia :) ?

 

 

EDIT;

Sorry Alwego, nie doczytałem tego co napisałeś :)

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo....

właśnie.....

w związku z tym proszę opów, adminów, sgo, o wyrozumiałość

bo czasem można się pomylić

 uwierzsz mi Kotello czy nie.... ale 100 ataków to jest 5 minut roboty, i co wszytko kopiować co jakiś czas?... szkoda czasu, nie widomo nawet kiedy...

 

uważajcie kogo banujecie, bo ja skontroluje  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:  mateo12
Uniwersum:
 4

Ilość zrabowanych surowców: metel     67.052.957.079.812 

                                                     krysztal  29.271.657.878.949

                                                     deuter    23.750.764.346.345

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.