Skocz do zawartości

Prędkości flot uniwersum 7  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz Opcję która Ci odpowiada najbardziej

    • Wszystko OK - nic nie zmieniać
    • Jeszcze bardziej spowolnić floty
    • Przyspieszyć do dawnych prędkości tylko niektóre jednostki
    • Przywrócić prędkości do standardowych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zgodnie z obietnicą tworzymy ankietę na temat prędkości flot na u7 kilkanaście dni po starcie uniwersum 7.

 

Opcja 1 - wszystko jest ok, nic nie zmieniać

Opcja 2 - jeszcze bardziej spowolnić

Opcja 3 - Przyspieszyć do dawnych prędkości tylko:
- GŚ, Recyklery, Kolonizatory i ew. przyspieszenie / usunięcie Fleet Slova.

Opcja 4 - Przyspieszyć wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz gram tutaj na ogam.online i co jest dobre to ludzie zadania i szybka rozbudowa.

Ale jedyna rzecz ktora tutaj przeszkadza to to ze atakuje sie mniej niz 2/3min.   nawet wysrać sie bez FS'a nie da. 

Dlatego osobiscie jestem za całkowicym przywroceniem predkosci ataku. badz przynajmniej dać go x2/x3 aktualnego stanu jaki jest teraz.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ale jedyna rzecz ktora tutaj przeszkadza to to ze atakuje sie mniej niz 2/3min. nawet wysrać sie bez FS'a nie da.

Dlatego osobiscie jestem za całkowicym przywroceniem predkosci ataku. badz przynajmniej dać go x2/x3 aktualnego stanu jaki jest teraz.

 

Trochę to zaprzecza samemu sobie.

 

Przeszkadza Ci tak duża prędkość, ale za chwilę już piszesz, że jesteś za całkowitym przywróceniem prędkości ataku (do stanu normalnego, czyli x100 (bo teraz jest x50)), lub chcesz go dać x2 lub x3 aktualnego stanu (czyli x100 lub x150?).

Nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to zaprzecza samemu sobie.

 

Przeszkadza Ci tak duża prędkość, ale za chwilę już piszesz, że jesteś za całkowitym przywróceniem prędkości ataku (do stanu normalnego, czyli x100 (bo teraz jest x50)), lub chcesz go dać x2 lub x3 aktualnego stanu (czyli x100 lub x150?).

Nie rozumiem.

[wymoderowano] x2 x3 jest pomnożenie czasu lotu floty.  Naucz sie czytac ze zrozumieniem. jesli brak ci podstaw rozumowania wracaj do gimbusa bo za szybko ciebie z klasy do klasy przepuszczali.

 

 

/// Proszę nie obrażać innych użytkowników

Zalecam zapoznanie się z Regulaminem Forum.

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wymoderowano]. x2 x3 jest pomnożenie czasu lotu floty. Naucz sie czytac ze zrozumieniem. jesli brak ci podstaw rozumowania wracaj do gimbusa bo za szybko ciebie z klasy do klasy przepuszczali.

Ulżyło Ci? :*

 

I wyjaśnię jeszcze trochę te słowa. Pisałeś wcześniej o PRĘDKOŚCI floty:

 

 

jestem za całkowicym przywroceniem predkosci

A obecna PRĘDKOŚĆ jest x50, więc gdy ją pomnożysz x2 lub x3, to wychodzi x100 lub x150, tak jak napisałem.

 

 

A odnośnie tego srania, to w takich sytuacjach wystarcza FS na PZ (30 minut w jedną stronę), który jest praktycznie darmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wymoderowano]

 

NIE PISZE O PREKDOSCI  CZYLI SZYBKOSCI FLOTY i przelotu z planety na planete   TYLKO CZASU LOTU FLOTY OSZOLOMY!!!   A TO SA 2 ROZNE RZECZY!!!!

 

predkosci jak wy myliscie to bym sam sobie zaprzeczał      i bylaby x2 x3  z 50 raza    wyszloby na x100 lub na x150.

ALE PRZECIEZ PISZE ze czasu lotu floty zwiekszyc x2 x3  czyli JAK KURCZE LECE 3min na typa to zebym 6min ogolnie na niego lecial. albo i troszke wiecej.    A NIE 2 MIN samymi owieczkami!!!!

 

ILE RAZY MAM TO JESZCZE WAM OPISYWAC?!??! 

 

 

/// Warn za obrazę.

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maemi, nie prościej było napisać, że chodzi ci o zmniejszenie prędkości jeszcze 2x-3x (z 50x na odpowiednio 25x i ~17x [?]), czyli czas lotu wydłuży się 2x-3x, np. z 3 minut do 6, jak damy 2x. Tyle niepotrzebnej spiny.

 

Ja byłbym za zmniejszeniem prędkości do tych 2 minut na sam układ, ale niektóre statki wypadałoby przyspieszyć (jak gś., bo tutaj prędkość była odpowiednia). Przecież w tym zmniejszeniu prędkości chodzi o to, by zobaczyć atak w podglądzie i mieć czas na reakcję, więc zmniejszenie powinno się tyczyć lotu tylko przez kilka układów, a nie na szeroką skalę. Można dać starą prędkość i zwiększyć (wolniejszy lot) czas lotu trzonu floty, czyli ow, pancków, niszczar i auror do odpowiedniej liczby.

 

I upominam by nie spamować w temacie, bo już niektóre osoby są na granicy wątku. Wypowiadamy się z sensem i na temat, a nie, bo tak... Pojedyncze odpowiedzi do innych proszę kierować na PW, albo chociaż dodawać coś od siebie, by rozwinąć dyskusję.

Regulamin Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wsio ryba, nie gram na U7 i grać nie będę. Nie oddaje swojego głosu aby wszystko było OK. Twierdzę jednak że jeśli na U7 zostanie przywrócona prędkość jak na pozostałych UNI to bardzo szybko nasi best lotnicy wybiją wszystko i w wakacje będą nudy bo nie będzie na kogo latać :)

 

EDIT

 

Szkoda mi gracza Maemi :) chyba będzie musiał siedzieć z laptopem na dzbanku. :)

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie na co latać. Nasi stali lotnicy zrobili sobie własnego privka i przesiadają się z każdego kolejnego uni na następne, latając na siebie nawzajem.

A deus zamiast zachęcać nowych zdaje się woli utrzymać starych.

 

Może specjalnie dla tej garstki zrobimy uni resetowane co 3-6 miechów? Będzie idealnie - cały czas to samo i ciągle od nowa. Po kiego grzyba utrzymywać stare zdechłe uni, skoro tam nikt nie chce siedzieć?

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie na co latać. Nasi stali lotnicy zrobili sobie własnego privka i przesiadają się z każdego kolejnego uni na następne, latając na siebie nawzajem.

A deus zamiast zachęcać nowych zdaje się woli utrzymać starych.

 

Może specjalnie dla tej garstki zrobimy uni resetowane co 3-6 miechów? Będzie idealnie - cały czas to samo i ciągle od nowa. Po kiego grzyba utrzymywać stare zdechłe uni, skoro tam nikt nie chce siedzieć?

 

 

Widzę Neriel że w niektórych kwestiach jesteśmy zgodni. Właśnie przejrzałem wyniki ankiety i rozkład głosów. Poza graczem Maemi który chyba nie zdaje sobie sprawy z tego jak oddał głos to pozostali głosujący na opcję 4 to faktycznie stali lotnicy :) A niech tam niech im będzie, najwyżej UNI zdechnie szybciej.

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.