Skocz do zawartości

Prędkości flot uniwersum 7  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz Opcję która Ci odpowiada najbardziej

    • Wszystko OK - nic nie zmieniać
    • Jeszcze bardziej spowolnić floty
    • Przyspieszyć do dawnych prędkości tylko niektóre jednostki
    • Przywrócić prędkości do standardowych


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam jestem za wyrównaniem czasu lotu w układzie i dalej z innymi uniami, ale z drugiej strony, fajnie by było aby unie czymś się różniły, a nie otwarcie co roku było tylko możliwością odświeżenia gry, pozyskania nowych graczy, klientów etc.

Dlatego zamiast nowych unii takich samych jak reszta, kilka odmiennych tak jak zresztą jest na ogame, z tym że oni z prędkością przeginają całkiem, ale różnorodność unii przyciąga rzesze graczy, bo każdy jest inny i nie każdy chce lecieć w kilka sekund do celu, ale za to może budować chce szybciej.......

Edytowane przez WLASCICIEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za opcją zostawić jak jest:)wbrew pozorom jest fun bo obrońca ma dość czasu na ewentualną kontrę jak i atakujący ma trochę adrenaliny bo a nóż widelec obrońca się podstawi czy ucieknie. Taka jest moja opinia. A dwa że grający flotą zawsze będą za zwiększeniem prędkości a jak widzę głównie oni się w tej ankiecie wypowiadają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel mało złomów mimo tego czasu jest ? LUDZIE TEN KTO MA BYĆ ZEZŁOMOWANY ZOSTANIE ZEZŁOMOWANY.

Wnioskuje z tego, że trzeba jeszcze bardziej zwolnić statki (wybrane, bo bez przesady, że jeszcze gś, recki etc ;D). Skoro i tak zostaną zezłomowani, to chyba lepiej, żeby trwało to dłużej, aby był dreszczyk emocji i dla atakującego, i dla obrońcy. A przynajmniej gra wciągnie na dłużej i za szybko się dla wielu nie skończy. Niech mają sobie szansę na ucieczkę, bo o to chodzi, aby loty były możliwe, ale ciekawsze. Na OGame jest prędkość 1x i są złomy. A zapewne wiele z was grało na oryginale i też dostawało złomy. Więc nie piszcie, że jak prędkość będzie 10x, 25x, 50x to złomów nie będzie, bo społeczność praktycznie ta sama i zawsze da radę kogoś trachnąć.

 

KIM JESTEŚMY: flociarzami!
CZEGO CHCEMY: prędkości x100!
CO DOSTAJEMY?: GODZINNY LOT GŚ PRZEZ STO UKŁADÓW!
Rozumiem, że chodzi tobie tylko o dłuuuuugie, kilkudziesięciominutowe, a nawet godzinowe loty. Więc zróbmy prędkość tak jak była, a główne statki zwolnijmy, by jednak mieć tę adrenalinę przed atakiem i nutkę kombinowania, a może obrońca wymyśli, jak się obronić przed starciem (poprosi kolegę, desperacko zbuduje obronę, poleci na FS'a).
 
 
Ogólnie byłbym za serwerem resetowanym co jakiś czas, nie byłoby nudy, bo zawsze można zacząć od nowa i przeżyć to samo (co robią flociarze co roku). Jak to widzę tak:
- nowy serwer "wojenny" resetowany co jakiś czas. Flociarze mają możliwość na okrągło wytępiania flot i nikt nie musi się martwić, że uni umrze, bo zaraz odżyje.
- nowy serwer normlany, ale ze zmniejszoną prędkości flot, by były jakieś 4 minuty na układ. Wiem, że od wolniejszej prędkości jest OGame i napiszecie jeszcze, że taka szybka prędkość jaka jest teraz tutaj was trzyma, ale czy na OGame macie takie zmiany jak tutaj są? Czy macie tak bliską możliwość kontaktu z administracją i wpływ na przyszłość serwera? Nie, u nas większość waszych pomysłów jest rozpatrywana i zapisywana. Lista przyszłych zmian jest jeszcze długa, bo nie mamy obszernego programistycznego Teamu, ale powolutku dajemy radę i staramy się, aby dorównać OGame nie tylko pod względem jakości (nowe grafiki, więcej nowości, i inne rozwiązania np. obszerne turnieje), ale także pod względem ilości graczy. W końcu lepiej aby serwery były urozmaicone, ale nie tylko pod prędkość, ale także pod rozrywkę (serwer wojenny [resetowany], speed serwer [obecne], serwer normalny [dla adrenaliny i skupienia])
- no i oczywiście stare, nieruszane serwery.
 
Jak grałem na OGame i innych grach GF, to ludzie chcieli speed serwera, mają go tutaj. Natomiast nam brakuje jakiegoś zwolnionego, ale nie do przesady, z naszymi rozwiązaniami. Bo widać co się dzieje teraz. A jak wyglądają speed serwery na OGame? Są włączane i zamykane po jakimś czasie.
 
Po prostu starajmy się zmienić naszą przyszłościową politykę, bez obawy o naruszenie uczuć (graczy) związanymi z tym, co mamy obecnie.
 
 
UWAGA! Mogę napisać trochę głupot w tym poście, bo piszę z pamięci, więc w razie błędów proszę o poprawę i dodanie normalnego komentarza, aby nie robić spamu, że piszę jakieś widzimisie. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co resetować serwer? Mam lepszy pomysł. Raz w miesiącu włączany zostałby serwer z szybkością powiedzmy x200. Dla najlepszych osób (top 1: flot, budynków, badań, ogólnie, obrony) przyznawane byłyby astaty na wybrane konto na jednym z powstałych już uni.

 

Jest to motyw zaczerpnięty z plemion ("szybkie"), ale myślę że sprawdziłby się, i to nawet bardzo dobrze. Przemyślcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza zabawa dla mających czas na gre flotą. Dla tych, którzy pełnia funkcję "potencjalnych ofiar" speed jest teraz odpowiedni, bo jest czas na reakcję. A właśnie moim zdaniem dla złomiarzy sztuką będzie złomowanie przy mniejszych prędkościach, stąd według mnie prędkość powinna być zwiększona co najwyżej w reckach i GSach (zbieranie złomu upierdliwe jest teraz, a faktycznie - ściąganie 20 moonów przy takiej prędkości to niezłe utrapienie).

Edytowane przez Viher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co resetować serwer?

Po to aby deusx nie musiał utrzymywać w nieskończoność nowych serwerów, a gracze dalej mieli się jak bawić.

 

 

Raz w miesiącu włączany zostałby serwer z szybkością powiedzmy x200. Dla najlepszych osób (top 1: flot, budynków, badań, ogólnie, obrony) przyznawane byłyby astaty na wybrane konto na jednym z powstałych już uni.

Czy nie o to mi chodziło z serwerem resetowanym? Nie dodałem tylko z jaką prędkością miałby pracować, a czy co miesiąc będzie, czy co pół roku, to już do ustalenia. Twój nie będzie resetowany czy ja źle zrozumiałem?

Jeśli patrzyć na moją propozycję, potrzeba nam teraz dwóch nowych serwerów - resetowanego, co jakiś czas, do podtrzymania aktywności dla i tak powtarzającego się co roku funu z gry oraz serwera umiarkowano-spowolnionego (może nim być uni7, ale musi zostać zmniejszona prędkość lub pozostawiona, ale nie wiem czy jest aż tak odpowiednia), na którym byłoby trochę więcej swobody.

Starszych uni ruszyć nie możemy, bo są albo wymarłe i zmiany nic nie dadzą, a gracze nadal walczą o swój czas "włożony" w rozwój konta, albo nie ma sensu zmiany prędkości, bo x100 też powinna zostać, wiec reset raczej odpada...

Edytowane przez Dagger157
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nim być uni7, ale musi zostać zmniejszona prędkość lub pozostawiona, ale nie wiem czy jest aż tak odpowiednia

 

 

Odpowiednia była w oryginale. Jak myślicie, kto tam ustalał prędkość? Gimnazjaliści i studenci (czyt. zwykli gracze) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może specjalnie dla tej garstki zrobimy uni resetowane co 3-6 miechów? Będzie idealnie - cały czas to samo i ciągle od nowa. Po kiego grzyba utrzymywać stare zdechłe uni, skoro tam nikt nie chce siedzieć?

 


Poza graczem Maemi który chyba nie zdaje sobie sprawy z tego jak oddał głos to pozostali głosujący na opcję 4 to faktycznie stali lotnicy :) A niech tam niech im będzie, najwyżej UNI zdechnie szybciej.

A moze w takim razie popatrzcie na siebie... Na siłe próbujecie wcisnąć swoje racje...

To może zróbmy osobne uni dla was?? heee??? uni bez stoczni co wy na to??(Albo nie...szperki wam dajmy).. Będziecie sobie klepać eko do woli...i nie będzie problemu szybkości flot....

Flota jest solą tej gry i czy wam się to podoba czy nie tak było jest i będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyobraź sobie, że w przeciwieństwie od was nie mam nic przeciwko. Bardzo chętnie. Nie mam potrzeby wciskania swojej wersji innym i takie uni dla ekowców było by spoko ;)

Z tym że takie uni już istnieje - jest nim każde kolejne po ~roku czasu.. wymierają, bo komu by się z wami chciało grać ;D

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


bo komu by się z wami chciało grać ;D

Aaaa tu Cię boli...trzeba było tak od razu...nie mam więcej pytań i kończę swoje "wywody" w tym temacie..

Czekamy na koniec ankiety....

 

Pytałem wcześniej ale się powtórzę...

Kiedy jest przewidziany koniec ankiety i wprowadzenie w życie rezultatów...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Flota jest solą tej gry i czy wam się to podoba czy nie tak było jest i będzie...

 

A co ma prędkość lotów do umiejętności latania flotą i złomowania? Lama bez względu na prędkość da się zezłomować tak samo lama nie zezłomuje doświadczonego gracza bez względu na to czy prędkość będzie x 25 czy 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A co ma prędkość lotów do umiejętności latania flotą i złomowania? Lama bez względu na prędkość da się zezłomować tak samo lama nie zezłomuje doświadczonego gracza bez względu na to czy prędkość będzie x 25 czy 100.

 

Przepraszam za to co napisze...kOtello bez urazy ....

 

Więc na ch....j sie spinasz i walczysz o zwolnienie (pozostawienie jak jest tera) flot?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Przepraszam za to co napisze...kOtello bez urazy ....



Więc na ch....j sie spinasz i walczysz o zwolnienie (pozostawienie jak jest tera) flot?????

 

 

Zdzisiu, jak zwykle zabierasz głos w dyskusji po przeczytaniu pierwszego i ostatniego posta z danego wątku. Zapoznaj się z moimi wcześniejszymi postami w tym temacie i sam sobie odpowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział, że ta ankieta ma cokolwiek zmienić. To nie są wybory prezydenta jak się niektórym wydaje tylko ankieta, a zadaniem ankiety z reguły jest zebranie informacji.

Deus zrobi jak uważa, bo ani głosy w ankiecie ani niestety moje argumenty nie mają tu większego wpływu na jego decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ilu z wypowiadajacych tutaj regularnie lata flotą, albo zniszczyło z 10 moonów chociaż od spowolnienia floty ;) Sorry , nie mam zamiaru siedziec 1;30 nad zdjeciem jednego moona. TYYYLE osób się wypowiedziało a GSami ja latałem z unhsiwem, śmieszne poprostu ;)

 

@ mam pomysł dajmy 100x prędkosci i 50x dla flot !

Edytowane przez faziee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blood a skąd wiesz że ty zrobiłeś pierwszego mona na u7?

neriel ty to już popadasz w paranoje, zwolniłeś floty o połowę a teraz chcesz takich jakie są na ogame... ?
a co do ankiety, znów macie wynik nie po waszej myśli, ciekaw jestem po co po raz kolejny robicie tą szeroko odtrąbioną ankietę, jak nie będzie miała ona żadnego przełożenia na realia?
chcecie mieć opinie o tym uni, to zróbcie taką ankietę przy logowaniu do gry, tam na pewno kombinować nikt nie będzie.... wypowiedzą się w wątku również ci co kont na forum nie mają
... 3 minuty kolonizatorem we własnym układzie? wy nie zwolnieliście flot 2 razy tylko one 4 razy straciły na mobilności.. tak to jest jak się coś robi na szybkiego - 1 dzień przed otwarciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a co do ankiety, znów macie wynik nie po waszej myśli

zależy czyją myśl masz na myśli. ;D

 

 


wypowiedzą się w wątku również ci co kont na forum nie mają

ci, którzy nie mają kont na forum, to albo ekowcy, albo gracze, którym ta gra się znudziła po tygodniu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ta pozostanie w obecnym stanie (mniej więcej) to będzie ostateczna ankieta w grze.

jeszcze jedna????????????????

2X wygrała opcja za powrotem do starej prędkości..czego jeszcze więcej trzeba???

Edytowane przez zdzisLG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.