Skocz do zawartości

Wielokrotne multi i co z tego ??? Gram dalej....


NOVATOREK

Bany za multikonto  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zwiększeniem kary "multi-konta"

    • Tak
      11
    • Tak, maksymalny wymiar kary
      19
    • Nie
      5
    • Nie, zdecydowanie za długa kara (obecnie)
      0
    • Nie wiem
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Wg, ankiety zdecydowana większość jest za zwiększeniem kar, nawet do kary maksymalnej (wieczyste bany).

Aktualizujemy niedługo tabelę kar pod tym kątem, uwzględnimy przypadku i specjalne multi.

Przy okazji aktualizacji może rozmów się z SGO, aby świeżakom nie dawali od razu kar za multi, wysyłkę surowców czy dzielenie. Niech Ci ludzie mają te kilka dni na przeczytanie regulaminu. Jak dacie komuś bana w dwa dni po rejestracji to taka osoba już nie wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A ja dorzucę tez swoje trzy grosze i powiem ze ci co maja grać - będą grać dalej a ci co oszukują nadal bedą szukać okazji do oszukiwania i mulit-oszustwo powinno być karane dożywotką.Takie jest moje skromne zdanie:)

Pozdrawiam uczciwych graczy z U6

Edytowane przez Krisu76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji aktualizacji może rozmów się z SGO, aby świeżakom nie dawali od razu kar za multi, wysyłkę surowców czy dzielenie. Niech Ci ludzie mają te kilka dni na przeczytanie regulaminu. Jak dacie komuś bana w dwa dni po rejestracji to taka osoba już nie wróci.

.

.

zgadzam się z Tobą, raczej nie wrócą, myślę że upomnienie przez PW wystarczy - odsyłacz do regulaminu wskaże im przy okazji miejsce szukania informacji o grze, co z pewnością wpłynie na ich dalszą gre pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg, ankiety zdecydowana większość jest za zwiększeniem kar, nawet do kary maksymalnej (wieczyste bany).

Aktualizujemy niedługo tabelę kar pod tym kątem, uwzględnimy przypadku i specjalne multi.

 

 

Deusx, może warto pośpieszyć się z ta aktualizacją tabeli kar aby obowiązywała przed uruchomieniem U7, nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

multi to multi traktowane powinno byc jednakowo. a nie ze jedno knoto ban na 3 lata drugie na miecha co to da  jak pokazuaj sprawa z 7uni gal powinien wyrwac perma .. dzisiejszy czat na shoutboxie tez pokazywal jego pewnosc siebie ..  ze i tak juz ma kolejne konto ze  botow uzywa .. po jaka .....  taki gracz co psuje cala gre ?? nie potrafi grac fair i uzywac dostepnych srodkow to wcale niech nie gra i ip ban  badz na zakres jak ma zmienne  i nie bedzie problemu a napewno bedzie przestroga dla innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.