Skocz do zawartości

oremi - rozdawanie reputacji


oremi

Rekomendowane odpowiedzi

nick w grze i na forum: oremi

 

Powód zgłoszenia:

Nie mogę rozdawać reputacji innym graczom na forum. Z czego to wynika?

Wnoszę o przywrócenie takowej możliwości!

 

Własne przemyślenia(moje):

Wszystko było ok, aż w pewnym momencie dostałem bana od deuxsa na 7 dni. Po 7 dniach zacząłem nadrabiać zaległości i czytałem forum. W którymś momencie zacząłem czytać temat http://forum.ogam.online/topic/14622-ani-wyjaśnienie-bana/

 

Spodobała mi się wypowiedź Ani, a nie spodobała mi się wypowiedź deuxsa. Odpowiednio potraktowałem obu i na tym poprzestałem. Następnego dnia wchodzę na forum, nie mogę dać nikomu plusa, minusa - ani koledze z sojuszu, ani koledze z innego sojuszu.

Napisałem pw do deuxsa - bez odpowiedzi...od 10 dni!

 

Jako że dałem minusa deuxsowi, wynikało by z tego, że wolność słowa i stawianie innych tez niż te które podziela założyciel, są karane.

DLA tego nie minusujcie Deuxsa, a z drugiej strony i nie dziwcie się, że ma tyle plusów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.ogam.online/topic/6652-reputacja-forum/

 

Ponadto

 

 

 

Wysłano 12 marzec 2013 - 20:38


                        

                            hEJ

Mam pytanie: czemu nie mogę dawać inny reputacji? zasady się zmieniły? czy z czego to wynika?
                            
Odpowiedź:
 

 

 

Wysłano 12 marzec 2013 - 20:44


                        

                            

Złamałeś regulamin rozdawania reputacji.



                            
                       
 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pojawią się pytania:

 

 

 

"Jak mi się nie podoba post to go po prostu minusuje, po coś ta reputacja jest nie?"

 

 

 

Otóż nie, jeżeli post Ci się nie podoba nie możesz go zminusować, tym

bardziej jeżeli post jest po prostu odpowiedzą na temat i jest w 100%

zgodny z regulaminem.

 

Rozdawanie reputacji jest dokładnie opisane i jest podany przykład, przeczytałeś chociaż ten regulamin, do którego dałem Ci link w pierwszym poście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się wtrącić w dyskusję. Nie staję po żadnej ze stron ale skoro tak mówi regulamin to jestem zdania że ktoś odpowiedzialny za forum powinien baczniej obserwować jak są przyznawane punkty reputacji bo w wielu przypadkach nie mają one nic wspólnego z tym co napisałeś Deusx i tym co obowiązuje na podstawie regulaminu a są prywatnymi wojenkami (punkty sympatii/antypatii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy w stanie tego kontrolować, użytkownik sam musi zgłosić fakt złamania regulaminu, jak tu:

http://forum.ogam.online/topic/14607-mef-reputacja/

czy tu:

http://forum.ogam.online/topic/14257-winiu-i-ania-bezpodstawna-repa/

 

 

Oczywiście na plusy mało co zwracamy uwagę, minus natomiast szarga naszą prawdziwą reputacją, dlatego jest on jakby ważniejszy.

Reputacja została zmieniona wyłącznie na plus, aby nie dochodziło w ogóle do złamania regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą proponowałbym w takim razie usunięcie wszystkich "-" które zostały rozdane.

 

Gdyby była taka możliwość... IPB niestety nie daje praktycznie w ogóle pola manewru jeżeli chodzi o reputację, a zrobienie tego ręcznie z poziomu bazy danych to jak szukanie igły w stoku siana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to taki dobry pomysł? Minusy (te dane prawidłowo) mówią nam czy dany gracz jest lubiany na forum, wiemy też czego można się po nim spodziewać, współczynnik 0 nic nie sugeruje. Zamiast usuwania "-" może wprowadzić obowiązkowe uzasadnienie rozdawania reputacji na np minimum 10 słów/ 50 znaków. Przykładowo daję komuś "-" to w uzasadnieniu piszę: Obiniżam Twoją reputację, gdyż nie spodobał mi się Twój post ponieważ był wulgarny" oto. Myślę że to obniżyło by ilość rozdawanej reputacji niezgodnie z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzasadnienie gracz jeden zwrócił ci uwagę abyś się tak nie unosił i nie był zbyt zadufany w sobie - dałem mu za to plusa, bo podzielam zdanie i co nie mogę?

 

ty natomiast dostałeś minusa bo nie zrozumiałeś tego co on napisał, ale dalej kontynuowałeś spine, jak płachta na byka, za to dostałeś minusa, 

 

i za to ja dostałem minusa na rozdawanie reputacji

 

może przypomnieć ci deu jaki masz stosunek do tych co rozdają reputację?

zgłaszałem ci że nie jaki 

Daziman

 

nawet tam gdzie dostaje plusa od innych, nawet tam gdzie nie pisze nic za co można dostać minusa, mnie minusuje, ty zwróciłeś mu uwagę - zabrałeś reputację jedynie po tym jak rozdał mi 3 minusy w ciągu kilku godzin, dopiero jak dostałem 3, to dopiero wtedy na to zareagowałeś, może powinienem był wtedy założyć wątek odnośnie takiego traktowania, bo wielu tak robiło, ale dałem sobie spokój

 

natomiast teraz się okazuje, że łamie regulamin w trzy krotnie mniejszym stopniu niż w/w a ja dostaje zakaz, jakoś nie ma zupełnie wpływu to na zabranie możliwości dania repotacji to że minusa dałem tobie... nie no wcale...

 

to jest poprostu prześladowanie mojej osoby, tak to widzę i tyle.. nic ponad to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.