Jump to content

Ani wyjaśnienie bana.

Ani
 Share

Recommended Posts

Guest Gal Anonim

Wszystko okey ? badania w dziwny sposób podniosłeś i według cb jest wszystko okey ? nawet poźądnego odwołania nie umiesz napisać :D ub raczej nie dostawiesz :P

Jak wyjaśnisz badania, które powinny się robić kilka lat a ty masz je już teraz?

Proszę przeglądnąć ile trytu wydałem w ostatnich kilku dniach na zmniejszenie czasu badań.

Wszystko okey ? badania w dziwny sposób podniosłeś i według cb jest wszystko okey ? nawet poźądnego odwołania nie umiesz napisać :D ub raczej nie dostawiesz :P

Nie z Tobą rozmawiam :P to po pierwsze a po drugie:
cytat:
UWAGA.
Dział Odwołań służy do kontaktu/wyjaśnienia bana pomiędzy Zbanowanym a Banującym
wszelkie wpisy osób niezainteresowanych będą usuwane a ich autorzy otrzymają ostrzeżenia za SPAM

koniec cytatu
Mam nadzieję, że ostrzeżenie już jest w drodze do kolegi Ati...

/// Post pod postem. Używaj opcji edytuj.
Dagger157

Czas badania można zmniejszyć maksymalnie o 50%, naukowiec -30% i trytem -20%, nadal Ci to daje kilka lat takich badań.

Czas badań mozna przecież zmniejszać o kolejne 20% za każde wydane 250 000 trytu, już tak robiłem wcześniej tylko na mniejszą skalę bo nie chciałem zejść poniżej 1 miliona trytu dopuki nie zaliczę zadania, kiedy już zliczyłem zadanie o posiadaniu miliona trytu kliknąłem 5 razy (wydając 1 250 000 trytu i czas badań spadł do zera na 20 dni) to tyle. Dlatego wydaje mi się że wszystko jest legalnie przeprowadzone.

Nie jest możliwe kliknięcie kilka razy w skrócenie 20%, można skrócić tylko raz. Musiał zaistnieć błąd, który nie został zgłoszony czy zauważony, ale wejście do top 1 badań chyba zostało zauważone?

Jak nie jest jak zawsze było możliwe ???? Pisaem już, że robiłem tak wcześniej tylko klikając dwukrotnie i skracając czasy badań o 40%, oczywiście że TOP1 badań zostało zauważone(wydałem na te badania ogromną kupę surowców przecież) i co miałem zgłaszać ???? Jaki błąd ???... kiedy to było dla mnie normalne ze tak skracam badania !!!

Powodem bana jest:
1. Zabrania się wykorzystywania błędów lub luk w oprogramowaniu jak również omijania formularzy.

2. Obowiązkiem użytkownika jest powiadomienie administracji o znalezionych błędach lub lukach w oprogramowaniu.

Ty wykorzystałeś błąd w oprogramowaniu dlatego masz blokadę i dodatkowo nie chcesz współpracować, bo uważasz, że wszystko jest ok.

Powodem bana jest:

1. Zabrania się wykorzystywania błędów lub luk w oprogramowaniu jak również omijania formularzy.

2. Obowiązkiem użytkownika jest powiadomienie administracji o znalezionych błędach lub lukach w oprogramowaniu.

Ty wykorzystałeś błąd w oprogramowaniu dlatego masz blokadę i dodatkowo nie chcesz współpracować, bo uważasz, że wszystko jest ok.

MCWD

Jeśli moje wyczerpujące wyjaśnie nazywasz brakiem chęci do wpólpracy to puknij się z całej siły w czoło najlepiej w jakąś grubą zbrojoną ścianę, a następnie zrob to jeszcze raz dla pewności.

Podkreślam raz jeszcze, że nie zrobiłem nic wbrew zasadom i regulaminowi gry, a to że nie przewidzieliście takiej sytuacji wprowadzając Tryt do gry jest tylko i wyłącznie waszą - administracji i programistów winą.

Niech to będzie przestrogą dla pozostałej garstki graczy.

Jednocześnie proszę o zwrot pięniędzy za niewykożystane astaty znajdujące się na tym koncie (przelew na moje konto PayPal) ponieważ uważam że niesłusznie zostałem pozbawiony możliwości ich spożytkowania.

Pozdrawiam graczy a administratorom życzę więcej oleju w głowie.

Uffff, nareszcie wolny od tej parszywej gry :)

Edited by Ani

Twoje konto zostało zablokowane do wyjaśnienia, ponieważ wykorzystałeś świadomie lub nie błąd w skrypcie, co określa regulamin i jest to oczywistym działaniem. Spotka Cię w każdej tego typu grze a w wyjaśnieniu.

Sam napisałeś, że Ci się wydaje, że wszystko zrobiłeś OK, tłumaczymy Ci, że nie jest OK, inni też by sobie wydali ten tryt.

Za swoje wulgarne zachowanie dostajesz porządnego warna a jak zechcesz przywrócić stan swojego konta do prawidłowego stanu to polecam zmienić zachowanie i zacząć współpracować.

Twoje konto zostało zablokowane do wyjaśnienia, ponieważ wykorzystałeś świadomie lub nie błąd w skrypcie, co określa regulamin i jest to oczywistym działaniem. Spotka Cię w każdej tego typu grze a w wyjaśnieniu.

Sam napisałeś, że Ci się wydaje, że wszystko zrobiłeś OK, tłumaczymy Ci, że nie jest OK, inni też by sobie wydali ten tryt.

Za swoje wulgarne zachowanie dostajesz porządnego warna a jak zechcesz przywrócić stan swojego konta do prawidłowego stanu to polecam zmienić zachowanie i zacząć współpracować.

WARNY  mam w głębokim poważaniu z ciemną w dziurką na środku, co do wspólpracy to nie rozumiem na czym miałaby ona polegać ??... że niby co ? to ja mam się kożyć przed tobą i prosić o przywrócenie konta do stanu poprzedniego ? z jakiej racjii ??? w/g mnie to ty powinieneś zaproponować jakieś rozwiąznie tego problemu, dodatkowo ładnie dziękując za odkrycie tej dziury w grze i przepraszając graczy za niedogodności z tym faktem zaistniałe.

Troszkę zejdź na ziemię z tego megalomańskiego piedestału i nabierz pokory w sytuacjach które cię przerastają.

Dostajesz kolejnego warna za niestosowne zachowanie, jeszcze jeden i nie będziesz miał w ogóle możliwości pisania na forum i odwołania się.

Od kiedy ta sytuacja występuje, ile i jakie badania postawiłeś do góry, obniżymy stan, zwrócimy surowce i odblokujemy konto.

Dostajesz kolejnego warna za niestosowne zachowanie, jeszcze jeden i nie będziesz miał w ogóle możliwości pisania na forum i odwołania się.

Od kiedy ta sytuacja występuje, ile i jakie badania postawiłeś do góry, obniżymy stan, zwrócimy surowce i odblokujemy konto.

Ja wiem o tej sytuacji od dawna (nie pamiętam dokładnie kiedy pierwszy raz użyłem wielokrotnego skrócenia badań trytem) a kiedy 09.03.2013 po 5-krotnym skróceniu pokazały mi się zerowe czasy badań to podbiłem wszystkie badania jak leciało o 2-3 punkty w górę i niestety nie jestem w stanie teraz powiedzieć które o 2 a które o 3 bo to zależało tylko od tego na które z nich miałem jeszcze surowce.