Skocz do zawartości

Prędkość lotu flot


oremi

  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zmianą wyboru prędkości lotu flot ?

    • Tak
      13
    • Nie
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Gość -LEON-

ale co wy single możecie wiedzieć...

co ekowiec może wiedziec o fruwaniu ;P

 

A tak na poważnie, to podobny pomysł, aczkolwiek bardziej rozbudowany, bo dawał mnóstwo %% czasu lotu juz był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) a to ze jestem ekowcem to jest argument? a to ja mógłbym powiedzieć że skoro nie ściągasz mónów to skąd coś możesz wiedzieć o fali?

 

zresztą to co piszesz na SB o zapychaniu slotów przy zawracaniu floty to jest pewnie ten twój wysoki poziom? HAHA :P

 

2) a co mnie obchodzi, że był podobny pomysł? co to ma do argumentów?

 

3) nie odpisałeś na mój argument związany z puszczaniem/zawracaniem floty o 5 rano więc mam wrażenie że się ze mną zgadasz ale głupio ci się przyznać :P

 

4) to że jesteś singlem też pewnie trafiłem :P

 

no więc o czym my tu piszemy

 

1)nie udowodniliście tego że % przy wysyłaniu floty na fsa dla zapracowanych jest dla nich nie korzystny, to jest argument którego niczym nie zmienicie, najtańsze latanie w gali zawsze będzie, puszczanie długich fsów między galami to jedna z przyczyn dla których nie stać ludzi na budowę floty, bo fsy dużo kosztują, jak to Drop wychodzi z tych Twoich przeliczeń??

 

2) Neriel jak chcesz dawać ludziom argumenty: " na nie" ty manipulancie to poprostu to napisz a nie, a nie jak zawsze mącisz, mącisz i zadowolony siedzisz

 

 

Jednakowoż inaczej to widzę jako zmianę trudności łapania floty. Ocenić prędkość na podstawie czasu lotu obserwowanej na falandze floty chyba nie jest specjalnie trudno. Jakieś 33 / 50% szans na trafienie prawidłowej.

Na OGame może wystarczało 10 opcji, gdyż tamtejsza prędkość np. GŚ była tak mała, że nawet na 100% można było słać FSa i wtedy potencjalny agresor musiał brać pod uwagę aż 10 opcji. Aby szansa trafienia właściwej prędkości była podobna można by dodać prędkości nawet co ~1-2%.

 

pozdrawiam zmanipulowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -LEON-

1) a to ze jestem ekowcem to jest argument? a to ja mógłbym powiedzieć że skoro nie ściągasz mónów to skąd coś możesz wiedzieć o fali?

bo wiem jak działa falanga

 

zresztą to co piszesz na SB o zapychaniu slotów przy zawracaniu floty to jest pewnie ten twój wysoki poziom? HAHA :P

nie przypominam sobie, żebym wspominał coś o wysokim poziomie. Raczej dopatruję się tutaj osobistych przesłanek. Masz jakies pretensje i tyle. Ja upieram się przy swoim, ty możesz przy swoim.

 

3) nie odpisałeś na mój argument związany z puszczaniem/zawracaniem floty o 5 rano więc mam wrażenie że się ze mną zgadasz ale głupio ci się przyznać :P

 

o 5 rano zdrowy na umyśle człowiek albo śpi, albo wstaje do roboty, bądź szkoły.

 

4) to że jesteś singlem też pewnie trafiłem :P

 

nie trafiłeś. Mam żonę i dwoje dzieciaków

 

no więc o czym my tu piszemy

 

też mnie to zaczyna zastanawiać. Polecam wizytę u psychoanalityka bądź u kowala (!!)

 

z mojej strony to wszystko. Nie widzę w osobie oremiego kandydata do dyskusji. Argumenty wysnuwa pod siebie i swoją grę a co gorsza - nic do niego nie dociera. Klapy na oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie idzie rozmawiać. Jeśli swoim dzieciom na dobranoc opowiadasz takie bajeczki jak tutaj to pewnie 5 min i śpią :P

 

Drop, nie rozumiem co ma koszt FSa przy zmianie prędkości do tego co ja pisałem. Wiem o co chodzi ale to nie to o czym mówiłem. Chodzi mi o ilość opcji do wyboru. Są zazwyczaj 3, bo dla reszty flota doleci za wcześnie. Zastanawiałem się czy 3 opcje to odpowiednia ilość, bo na OGame można było słać sobie nawet na 100% FSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle, ze tym co sa przeciwni nowym proponowanym czasom po prostu nie podoba sie to, ze zaopatrzyli sie w kalkulatory lotu flot z przydatnych programow i nie beda umieli wyliczyc tych dodatkowych czasow.

 

ja na przykład nie posiadam, licze sam, a mimo tego jestem przeciw ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -LEON-

i nie beda umieli wyliczyc tych dodatkowych czasow.

 

nie da się wyliczyć dodatkowych czasów. Weźcie se wstawcie czasy od 1-100 co 1% i se wyliczajcie

 

Tak bzdurnego pomysłu nie widziałem jeszcze odkąd tu gram. Ekowcy nie maja co robić z nadmiarem szperów i wymyślają pierdoły (!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, o to Ci chodzi ? Jak coś wejdzie to i tak Neriel prawdopodobnie poprawi swój kalkulator.

Po drugie zawsze mozna postawic dwie lotki i w przyblizeniu mamy taki sam czas jak kalkulator, tylko musi byc te samo położenie planet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś wejdzie to i tak Neriel poprawi swój kalkulator.

Przeciez Ty nie uzywasz. ;D

 

nie da się wyliczyć dodatkowych czasów.

Co Ty wygadujesz z tego co pamietam z ugamell to do obliczenia predkosci uzywa sie na 100% = 1 na 10% = 0.1. Jakim problemem byloby wstawienie dodatkowych paru dzielnikow typu 0.25, 0.14 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.