Skocz do zawartości

Prace konserwacyjne


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie , w temace o zwrot floty/surowcow jest podany wzor podania , na koncu jednak jest podana inforacja ze warz ze zwrotem zostanie autoamtycznie aktywowany urlop, i tu pojawia sie problem , wraz z urlopem o ile sie orientuje przerywanie sa wszelkie budowy i badania ,czyli po tym przymusowym urlopie bede musial od nowa zaczynac badanie i budowe , kto mi zwroci za to czas gdy badanie czy budwa trwa kilkadziesiat dni ? prosze o wyjasnienie tej sytuacji , moze coś źle zrozumiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na uni 4 też flota wyparowała, zgłoszenie poszło parę godzin temu i echo :oO:

 

 

Deus pisal wyraznie ze " Podania wysyłamy na ogamtest@gmail.com, dzisiaj każde podanie zostanie rozpatrzone. "

Napisal ze dzis bedzie kazde podanie rozpatrzone a dzien sie jeszcze nie skonczyl wiec troche cierpliwosci bo nie Ty jeden flote straciles tylko kilkudziesieciu graczy jeszcze .

Edytowane przez siwy19941
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie podobnie , też wszytko zgodnie ze wzorem napisalem i dalej czekam , od czego to zalezy kto szybciej odzyskuje flote a kto wolniej ? podania miały być wczoraj rozpatrzone a tu nic , a jak to ma sie do mojej straty w surowcach z farmienia , czy nawet z latania na ekspedycje ?

 

 

Edit: o juz fota wrocila , ale cos jakby szperaczy mniej ...

Edytowane przez pydys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze trzeba przewertować cały serwer i zwrócić flotę 90% graczy z serwera bo ci co byli na (U) nie stracili jej. Ale chyba ze strony administracji winno być zapewnienie jak najszybszej obsługi graczy.

 

Dex rozumiem ze nie zawsze masz czas i nie zawsze możesz coś zrobić ale może czas najwyższy znaleźć kogoś do pomocy kto by się zajmował serwerem jak Ciebie niema i na odwrót, takie jest moje spostrzeżenie, ogarniecie tego wszystkiego w pojedynkę jest nie lada wyzwaniem za co wielki szacun, ale każdy ma swoje granice możliwości i ich nie przeskoczy choćby nie wiem co. Sama nawet fizjologia człowieka to już ograniczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brodzi na pewno wszystko dobrze wysłałeś, poprawny wzór, adres mail wystarczy ze 1 literkę skopiesz i nima floty :) ja na przykład pisałem 10 maili i aż wstyd się przyznać,że nawet nie potrafiłem doczytać adresu, wklepywałem non stop na końcu .pl a nie .com ale to chyba z przyzwyczajenia :) no ale cóż każdy ma prawo się pomylić i po poprawnym napisaniu maila miałem flotkę, po niecałej godzince,tak ze sprawdź jeszcze raz wszystko od A do Z i napisz jeszcze raz maila 100 razy go sprawdzajać to nic nie kosztuje a zaoszczędzi trochę nerwów:). Czasami jedna literka na pierwszy rzut oka niezauważalna może wszystko zepsuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.