Skocz do zawartości

Powiadomienie


Feniks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ten temat piszę z powodu porannego błędu wszystkich Uni.

Na forum nie doczytałem się nigdzie oficjalnego powiadomienia na temat tej sprawy o co proszę administrację.

Co było przyczyną błędu, czy często to może się zdarzyć dlaczego flot nie było można wysyłać z misją atakuj i zniszcz itd.

 

Wiem że błąd jest już naprawiony ale ogólnie przy takich błędach uważam że powinno być Oficjale Stanowisko przedstawione na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem(pamietam) uległ awarii dysk twardy serwera, stąd przerwa w dostawie gry. Błąd raczej nie powinien już występować, lecz myślę, że deusx udzieli bardziej szczegółowych informacji na ten temat :)

 

Ze względu iż przez awarię wiele osób mogłoby być poszkodowanym poprzez utratę floty, moonów itp. została włączona blokada misji napadaj i niszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co zamierzacie tak codziennie blokowac ataki itp czy nie zdajecie sobie sprawy ile np 1 gracz traci dziennie przez to ze np. nie może farmic lub złomować Moje pytanie jak zamierzacie to zrekompensować ??. Jak macie jakiś poważny problem z grą to dajcie info na forum, wyłączcie ja do czasu 100% naprawy a nie codziennie Crasch!!. Rozumiem nic nie jest wieczne wszystko ma prawo się kiedyś popsuć no ale są pewne granice no chyba ze "mechanik" do du** :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co zamierzacie tak codziennie blokowac ataki itp czy nie zdajecie sobie sprawy ile np 1 gracz traci dziennie przez to ze np. nie może farmic lub złomować Moje pytanie jak zamierzacie to zrekompensować ??. Jak macie jakiś poważny problem z grą to dajcie info na forum, wyłączcie ja do czasu 100% naprawy a nie codziennie Crasch!!. Rozumiem nic nie jest wieczne wszystko ma prawo się kiedyś popsuć no ale są pewne granice no chyba ze "mechanik" do du** :)

 

ty raczej nie złomujsz, chyba że liczysz na to że ktoś nie zrobi fsa i ty się napatoczysz,

a ludzie naprawde wstają rano i robią kolejne fsy!!

wolna amerkanka... ? co zwrot za złomowane flot będzie? może ktoś ma urlop brać bo serwer się wywalił??

 

jak już to może da się zrobić farming jedynie za pomocą UT,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oremi czy ty jestes tak tepy...czy ja mowilem tu o sobie czy ogolem??? Uzylem gdzies ja??? Boze swiety trzeba czytac ze zrozumieniem. A wy juz latacie ze nie maja byc zablokowane bo chcecie wyciac wszystkich...to sie nazywa kultura. Wiec nie szpanuj tu chlopcze tylko troszke pomysl zanim cos napiszesz ok??? A nie latam bo nie mam czasu na gre za bardzo...jest jeszcze zycie prywatne ale widze ze ty bys zrobil pod siebie aby na ogam wbic...to juz jest desperacja wiesz o tym...

 

Deux chodzilo mi tylko o to ze moze znajdzie sie inne rozwiazanie...blokada zle brak tez lipa...wiec moze wprowadzicie dodatkowy urlop np dla tych co chca. To chyba lepsze wyjscie...

 

nie obrażaj mnie, poza tym sam myśł gdzie co wklejasz i przede wszystkim do kogo, gdzie tu pisze do Ciebie??

 

 

edit: ok, następnym razem się nie śpiesz tak ze wszystkim bo wtedy najwięcej głupich błędów powstaje

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oremi a skąd ty wiesz ze ja nie złomuję latasz za mną ?? Acha domyślam się że jak niema moich raportów na forum to znaczy że nic nie złomuje no to zobacz na mój profil w statystykach a potem komentuj,myśl co chcesz ja wiem swoje przez te awarie jestem w h.... do tylu z surowcem takie jest moje zdanie jeżeli ty tylko grasz dla robienia fsa to już twój problem,bo są tu ludzie którzy aktywnie grają i nie wchodzą tylko po to żeby zrobić kolejnego Fs-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Twojej wiadomości, jakbyś nie miał statystyk ja nie mam flot :P więc nie robie fsa

chodzi mi jedynie o zadbanie za wczasu o sprawy sojuszu, dlatego się martwie o floty,

ale jak to jest w zwyczaju tutaj: każdy martwi się jedynie o własną dup...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oremi a skąd ty wiesz ze ja nie złomuję latasz za mną ?? Acha domyślam się że jak niema moich raportów na forum to znaczy że nic nie złomuje no to zobacz na mój profil w statystykach a potem komentuj,myśl co chcesz ja wiem swoje przez te awarie jestem w h.... do tylu z surowcem takie jest moje zdanie jeżeli ty tylko grasz dla robienia fsa to już twój problem,bo są tu ludzie którzy aktywnie grają i nie wchodzą tylko po to żeby zrobić kolejnego Fs-a.

 

Novatorku dobieraj swoje słowa rozważniej... Niektórzy po prostu nie mają na głowie tylko szkoły i to gimnazjum. Niektórzy pracują, studiują, chodzą na siłkę czy uprawiają inny sport (acha zawczasu informuje że Fifa się nie liczy). I wchodzą głównie rano przed wyjściem na cały dzień z domu i wieczorem. A mają flotę bo czasem w wolny dzień lubią coś ustrzelić. Gdzie dopatrujesz się ujmy dla gracza który często jedzie na FS-ach? Lepiej by ich nie robił? Zastanów się 5 razy zanim napiszesz cokolwiek...

Edytowane przez KrissFighter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris co ty pindolisz, to ty się zastanów co piszesz czy w rozumieniu słowa graczy aktywnych interpretujesz jako "no live" po za tym co mnie obchodzi jakiś szóstoklasista,gimnazjalista,czy też jakiś weteran> ja Też pracuje mam rodzinę na utrzymaniu ale jakoś znajdę chwile żeby wejść na chwilkę i pofarcić lub złomować . Więc nie wciskaj mi ściemy, Jak ktoś niema czasu grac to jego wina czy moja???? BTW. to ty się zastanów 5 razy zanim cokolwiek skomentujesz.

Uważam np. że jak nie mam dostępu do gry to równoważy się z faktem moich dziennych strat w dochodach uwarunkowanych z dziennych zysków z farmingów oraz z zlomków:). I guzik ci do tego ja wyrażam swoją opinie jak ci się nie podoba to zachowaj to do siebie a nie strzępisz język broniąc tych którzy ni mają czasu grać "a jednak graja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris co ty pindolisz, to ty się zastanów co piszesz czy w rozumieniu słowa graczy aktywnych interpretujesz jako "no live" po za tym co mnie obchodzi jakiś szóstoklasista,gimnazjalista,czy też jakiś weteran> ja Też pracuje mam rodzinę na utrzymaniu ale jakoś znajdę chwile żeby wejść na chwilkę i pofarcić lub złomować . Więc nie wciskaj mi ściemy, Jak ktoś niema czasu grac to jego wina czy moja???? BTW. to ty się zastanów 5 razy zanim cokolwiek skomentujesz.

Uważam np. że jak nie mam dostępu do gry to równoważy się z faktem moich dziennych strat w dochodach uwarunkowanych z dziennych zysków z farmingów oraz z zlomków:). I guzik ci do tego ja wyrażam swoją opinie jak ci się nie podoba to zachowaj to do siebie a nie strzępisz język broniąc tych którzy ni mają czasu grać "a jednak graja"

 

Chrzanisz jak potłuczony... I to porządnie!!! :D

Jak na razie to ty w stosunku do graczy jadących w dużej mierze na FS-ach odnosisz się z niższością. nie uważam żeby ktokolwiek aktywnie grający był od razu "no live-m" i wcale nie miałem zamiaru tego tak interpretować, ale jak czytam posty takiego cwaniaczka jak ty, że wykorzystujesz fakt, że gracze jadący w dużej mierze na FS-ach są w jakiś sposób gorsi od innych to wybacz, ale aż krew człowieka zalewa. Ty wyraziłeś swoją opinie i się tego kluczowo trzymasz ale wybacz każdy gracz ma takie prawo i ja z tego prawa korzystam. Jakim prawem sobie przyznajesz prawo do wyrażania opinii a na moją odpowiedź (która też jest opinią) reagujesz tak jak powyżej tj. każesz mi zachowywać to dla siebie ?

I guzik ci do tego ja wyrażam swoją opinie jak ci się nie podoba to zachowaj to do siebie a nie strzępisz język broniąc tych którzy ni mają czasu grać "a jednak graja".
Spytam nawet ostrzej. Kim ty niby jesteś żeby mi niemalże rozkazywać co mam i czy w ogóle mam pisać?

 

Ponadto ten cytat twojej wypowiedzi tj.

Więc nie wciskaj mi ściemy, Jak ktoś niema czasu grac to jego wina czy moja????
mnie totalnie rozbawił. Odnoszę wrażenie że to pytanie jest retoryczne wręcz narzucające odpowiedź że gracz jak nie ma czasu grać to jego wina.

Ale chwileczkę kto powiedział że gra jest najważniejsza i to w stosunku do niej trzeba odnosić swój plan dnia? Dlaczego fakt że nie ma się czasu jest "czyjąś winą"? Czy człowiek ma wpływ na swoje codziennie obowiązki? A może ma je lekceważyć żeby wejść i pofarmić/pozłomować bo jaśnie Novatorek narzuca jakieś chore standardy? No wybacz ale odnoszę wrażenie że grę traktujesz jak obowiązek bo bronisz uparcie stanowiska że gracz aktywny to taki który farmi i złomuje. A co z Ekowcami? To nie są gracze aktywni?A może teraz wszyscy mają grać pod twoje dyktando? A może dla Ciebie gracz aktywny to tylko taki co wali po 300 postów dziennie na forum i wrzuca po kilka SJ i ST? Myślę że jednak powinieneś się zastanowić, ale nie nad tym co piszesz ale bardziej nad swoim poglądem dotyczącym graczy i życzę Ci żeby taki "nieaktywny" flociarz znalazł czas żeby Cię zapakować w recki to może wtedy zauważysz że aktywność nie powinna być mierzona na godziny przed kompem. Dla przykładu ja nie mam prawie w ogóle czasu wyszukiwać i latać na Steki bo jak wiesz dobry Stek pochłania troszkę czasu, nie przeszkodziło mi to jednak zrobić kilku efektywnych ataków gdy miałem chwilkę czasu. Nazwiesz mnie zatem graczem nieaktywnym bo nie latam codziennie? Tyle ode mnie i przepraszam Admina za spam.

 

Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości co do tej dyskusji to zapraszam na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację KRIS :)

 

Novi u mnie w soju jest kilka osób typu "no live" wg zakreślonej przez ciebie charakterystyki, oczywiście pomijam fakt że mają 10 razy większą flote od ciebie i nigdy nie dostali złoma, jak tobie się zdażało, nie każdy ma czas na greźdanie po forum zaczarowanym ołówkiem jak ty, pisząc bzedety o aktywności, zrób sobie większą flotkę na uni, a na własne oczy zobaczysz jak dużo nowych ludzi poznasz na uni, może wtedy ZAJARZYSZ że ktoś tu gra poza tobą,

 

wracając jakby do tematu, dziękujemy jednak za ten okres do 15 bez ataków, jednocześnie prosimy o jak najszybszy zwrot flot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwość co do Ciebie już nie mam, stwierdzam jedynie ze masz poważne zaburzenia w interpretacji, uwarunkowane chyba to jest twoim poziomem intelektualnym. Wytłumaczę ci to na zasadzie konstrukcji przysłowiowego "cepa" może teraz zrozumiesz, że gracz aktywny to taki który lata flotą buduje ja,traci i tak w kółko, a co do ekowców jeżeli twoim zdaniem wchodząc 1 raz na dzien do gry wpłacić sure do banku,można kogoś nazwać aktywem to ja pasuje.

Dlaczego fakt że nie ma się czasu jest "czyjąś winą"? Czy człowiek ma wpływ na swoje codziennie obowiązki? A może ma je lekceważyć żeby wejść i pofarmić/pozłomować bo jaśnie Novatorek narzuca jakieś chore standardy?

 

Rozwaliłes mnie do bulu hahahahahahaha...Acha sory moja wina ze niemacie czasu grać hahahaha!!!! Czy widzisz gdziekolwiek info ze bym narzucał komuś jak ma grać ??? A czy to moja wina że przykładowo gracz XXX.nie możesz grac bo coś tam coś tam. Powiedz kogo to obchodzi nikogo, jak nie będzie ciebie 2 dni w grze to myślisz ze ktoś za tobą zatęskni.Ba recki będą szczęśliwe jedynie.

 

P.s To jest mój oststni post na ten temat jak masz jeszcze jakieś aluzje kriss to wylej je przez okno, koniec rozmowy w tym temacie tu i na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwarunkowane chyba to jest twoim poziomem intelektualnym

No i żebyś wiedział, że to jest powód :) Miedzy wami jest przeskok jak z Polski do Japonii.. Jednak kto jest nad kim mówić nie trzeba. Kto ogarnięty ten wie, a kto nieogarnięty ten myśli że wie i wszyscy są szczęśliwi.

 

A Ty misiek się nie śmiej, bo nie wiadomo kto siedzi po 2 stronie ;] Zdziwisz się jak wieczorem zostaniesz odwiedzony przez garniturowców.

 

 

PS: Jestem ekowcem. Miło, że ponad 100 dni online jest traktowane jakbym był nieaktywny. Czuję się jak ninja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwisz się jak wieczorem zostaniesz odwiedzony przez garniturowców.

 

To GROŹBA czy OBIETNICA ???

 

 

Neriel tak na przyszłość pomyśl zanim napiszesz 2 raz takie coś, wystarczy jedna zła interpretacja i narodzi się poważny problem. Ku woli przypomnienia groźby w świecie cybernetycznym odnoszące się do życia realnego są także pod paragrafem i podlegają ryzdykcji prawnej

 

 

P.S Zapraszam tych garniturowców, czym chata bogata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.