Skocz do zawartości

wspolpraca kont gry z jednego IP


nowicjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciabym zaproponowac zeby byla dozwolona wspolpraca graczy ktorzy grajom na jednym IP. Np: moglo by to wygladac tak ze

transport surowcow jest do 1.5 biliarda deu lub 1 biliard dziennie . Mozebyc dozwolona wspolna obrona, ale nie mozna przeprowadzac wspulnych atakow . Chcialbym zeby osoby ktore grajom na wspulnym IP Wypowiedzialy sie w tym temacie.

Edytowane przez nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij słownik :)

 

Ja nie gram na wspólnym IP ale i tak jestem na nie bo to bez sensu :D

 

Wspólne obrony mają być ale jak ktoś sprowokuje przeciwnika do ataku to ty się podstawisz pod konto brata :)

Jest dużo kont nieaktywnych i cięzko stracić godzinę na farmienie ich planet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja przyłączę się do odrzucenia tego pomysłu. Pomijam że administracja fizycznie nie była by w stanie tego kontrolować bo jak pisał Deusx kont na wspólnym IP jest dosyć dużo to na dodatek rozmawiamy tu o X kontach. Ja sam zbudowałem eko bez astatów więc postawienie takiego samego eko na kolejnych 3 kontach nie było by problemem co za tym idzie mógłbym potroić moje EKO tnąc po kosztach bo mógłbym zamiast jednego konta z EKO np 65/63/61 na 20 planetach mieć 3 konta po 55/53/51 (co szybko się wbrew pozorom stawia jak ktoś umie grać).

Zresztą co tam 3 konta.... Od razu 10... Byłbym Multi Biliarderem w miesiąc. :D :D :D

Uwierz mi sytuacja szybko wymknęła by się z pod kontroli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.