Skocz do zawartości

Zlikwidowanie demontowni


Winiu

Demontownia  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Demontownia powinna zostać usunięta?

    • TAK!
      18
    • NIE!
      35


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , był już kiedyś taki pomysł i jak zwykle ucichł.

 

Może gdy demontowania zniknie pojawi się wiecej flot? Nikt nie będzie budował floty na pare minut czy nawet sekund żeby sie tylko podstawić. Będzie miał wybór , Podstawi się ale już nie zdemontuje.... wtedy tak jak bullshit pisał kiedyś na U2 będzie okazja się odegrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponawiam mój pomysł. Demontownia tylko raz na miesiąc :)

 

Deusx pomysl z zablokowaniem dla srednich i duzych flot dobry aczkowiek jak np nie mam czasu na gre a nie chce stac na urlopie to bym wolal ja zdemontowac... No ale jak uwazacie, wyeliminujemy dzieki temu stawianie floty na jedno sj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale na pz mamy tylko metal i krysztal, deuter wydany na te okrety sie ni zwraca... zalozmy ze chce rozbic moje niszczarki to dostane ok 30% ich wartosci liczac ze nie otrzymam za nie wydanego deuteru...

 

drugi co ma tylko ow albo lm rozbije si o bedzie mial 60% wartosci floty... wiecej o 10% niz oferuje demontownia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie demontownia jest w ogole niepotrzebna..jak ktos stawia flote to powinnien sie liczyc z tym ze trzeba jej pilnowac a jak nie ma czasu to niech zalacza urlop....mialem tego ostatnio przyklad..lecialem na typa niszczyc mu moona podstwil sie wybudowal flote i zaraz ja zdemontowal...jaki tu sens...jak stawiasz flote yo jej pilnuj..nie masz czasu na flote to jej nie buduj,badz tez zalacz urlop....DEMONTOWNi Mowie NIE....Pozdrawiam Mirek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Tematu by nie było gdyby smalec cie nie złapał i nie zdemontował całej obrony więc dla mnie to trochę chore ;/

 

chore to jest ze budujesz flota na glupie sj i ja za chwile demontujesz,nawet nie ma okazji rewanzu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam

temat znany, z ST, co to by było, gdyby winiowe kolegi mogły pojechać bunkier smalca, jaki to PIĘKNY sposób na rewanż, wprost wymażony... ciekawe jak szybko statystki zostaną wprowadzone a jak szybko demontownia? może za dzień dwa, będzie możliwość po poście astatowca roku:WINIA budowania rakiet przez tydzień a nie jak to się teraz odbywa w 0 sekund... no ale to takie moje gdybania,

zapewne co do samymch rządań to rządania SS szybciej zostaną wprowadzone...

 

aż się chce grać... czując tą niespotykaną nigdzieindziej równość...

 

wracając do wątku głównego, biodegradowalności... postawionego towaru

 

metal i krysia powinna się zwracać, natomiast deu już nie

bo wszystko co jest powinno się dać demontować, a nie jedynie stać sobie i czekać na pazerne ręcę

była tu mowa o % z demontażu o tym że raz na tydzień, raz na miesiąc ale w zasadzie to czemu to ograniczać? czy sam powód( BO WINIU WTOPIŁ ) nie jest próbą ograniczenia obrony przed tym co ma więcej, bo zapłacił, przecież zwrot z demontażu nie jest 100% ale 50% to po co te żale, każdy co stawia wie że połowe straci przy demontażu, kto buduje ten traci, dlaczego ma zyskiwiać ten przeciwko któremu stawia się tą obronę, flotę, można powiedzieć że jak pchał łapy to mógł uważać i teraz swoje żale wylewać w rękaw mamy

 

w innym temacie pytacie się jak zachęcić ludzi aby tu grali, aby stawiali flote i po utknięciu tematu statystyk w miejscu(choć za zmianami jest 30% więcej ludzi) postawienie admina na ten temat i zainteresowanie się tematem mniej korzystnym dla malućkich widzę jakie te sprawy mają obrót, jakie tu parcie jest na nowych, żadne... a szkoda, ale ja na tym nie zarabiam..

każdy widzi kto tu tak naprawdę rządzi, jakie tu są wpływy i kim się w tym cyrku jest, ja osobiście powiem że ja w tym cyrku małpą nie będę i będę kończył bo i tak szyderców będzie więcej jak zwoleników, taki to kraj, gdzie wiecej jest wszystko wiedzących, wszystko rozumiejących i wszech krytykujących niż tych co coś chcą zrobić na plus

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć demontownie, usunąć bank, wprowadzić zamiast tego stały % na zniszczenie floty przy próbie zniszczenia moona, zlikwidować handlarza lub ustawić go za asaty

 

Wtedy zaczną się liczyć umiejętności :P

bez banku to za same DT można by ładny % zrobić, bo ile by było potrzebnych DT by np 1 bld deuteru przewieść :P

 

No i oczywiście usunąć za asaty flote, surowce i obrone

Edytowane przez Feniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja się wypowiem

 

Bez jaj proszę, dostałeś złoma i wydziwiasz fanaberie winiu. Chyba juz ci kiedyc cycu napisał, że twoje miejsce jest w reckach. Walczysz chopie z motyką na słońce.

Dupska dałeś to stare tematy odświeżasz?

 

Dwa lata temu pisane było, że flociarz bez sond to (p-i-p-a) a nie flociarz, a ty się za flociarza uważasz i jeszcze masz śmiałość nam tu narzucać jakieś swoje reguły?

Bo ci demontownia przeszkadza? W czym niby? Żebyście mogli wlecieć w siedmiu i zaorać?

 

Naucz się grać, poradniki przeczytaj - polataj na unii testowym, sprawdź to i owo.

 

Wtedy wróć (!)

 

edit

a wtedy Drop ci pokaże jeszcze kilka sztuczek, jak złomować leszczy (!)

Edytowane przez DropShot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć demontownie, usunąć bank, wprowadzić zamiast tego stały % na zniszczenie floty przy próbie zniszczenia moona, zlikwidować handlarza lub ustawić go za asaty

 

Wtedy zaczną się liczyć umiejętności :P

bez banku to za same DT można by ładny % zrobić, bo ile by było potrzebnych DT by np 1 bld deuteru przewieść :P

 

No i oczywiście usunąć za asaty flote, surowce i obrone

 

Idealnie, wtedy można wrócić na ogame.pl........

 

Jestem na za pozostawieniem demontowni, a dlaczego:

1. Tak jak Alwego napisał 3 posty wyżej.

2. Zwykły missclick, ja go miałem nie raz. Za dużo zbudowałem, musiałem demontować. Przy takich liczbach flot można się pomylić o jedno zero.

3. Może nie latam złomować, ale lubię ekspedycje - nadwyżki w demontowni.

 

Co to byłby za serwer bez demontowni.

Edytowane przez TheFallen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.