Skocz do zawartości

Zlikwidowanie demontowni


Winiu

Demontownia  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Demontownia powinna zostać usunięta?

    • TAK!
      18
    • NIE!
      35


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem kategorycznie przeciw zlikwidowaniu demontowni. Co prawda argumentacja o możliwości odegraniu się i braku możliwości postawieniu floty na kilka chwil jest dosyć mocna i po części się z nią zgadzam jednakże nie można w walce z takim zachowaniem karać graczy którzy dzięki demontowni grają. Wyobraźmy sobie że są gracze (w tym ja) którzy grają flotą, utrzymują ją wysyłając FS-y aczkolwiek przyjdzie okres kiedy być może skorzystam z demontowni bo nie będę w stanie upilnować terminów FS-ów (najbardziej dobitny przykład sesja której nie przewidzę ile potrwa bo to zależy od tego jak szybko wszystko pozaliczam i czy obejdzie się bez poprawek). Oczywiście można powiedzieć: "Możesz włączyć urlop" ale uważam że jest wystarczająco dużo (i) i (I) + urlopy teraz włączone. Wyobraźmy sobie jakby każdy kto miał w danym miesiącu mniej czasu włączał urlop ile graczy z tych 3651 graczy na uni 6 (na dzień dzisiejszy) by faktycznie grało? Po za tym jeśli mam urlop z powodu ograniczonego czasu to chciałbym wejść i kliknąć jeden przycisk (wpłać do banku z wszystkich planet) na które na pewno znajdę czas a mógłbym w czasie kiedy gram mniej czynnie uzbierać jakąś kwotę czego na urlopie nie mogę.

 

Następną sprawą jest że walka z cwaniactwem przypomina mi pamiętne czasy w Technikum gdy kadra nauczycielska próbowała walczyć z palaczami. JEST TO WALKA Z WIATRAKAMI!!!

Zlikwidujecie Demontownie i ukarzecie graczy którzy korzystają z niej jak wyżej opisałem a cwaniactwa nawet nie ruszycie bo oni i tak znajdą sposób żeby robić jak robią (chociażby robiąc Ustawki i zbierając złom)...

 

Podsumowując jestem przeciwny likwidowaniu demontowni bo do niczego to nie prowadzi :)

 

 

P.S. A administracji to sugeruje wziąć się za rzeczy które faktycznie wymagają uwagi a nie jak tu uprzykrzyć życie graczom zasłaniając się tzw. walką z cwaniactwem... Takie prania mózgu zostawcie naszemu Rządowi bo im to wychodzi znakomicie i ja jako gracz wolałbym chociaż w grze nie spotykać się z takimi absurdami :)

 

P.S. 2 Przemyślałem sprawę i chciałbym zaproponować kompromis który nie powinien godzić w uczciwych graczy a powinien ukrócić procedery stawiania floty na minutę. Mam na myśli ograniczenie demontowni w taki sposób żeby każdy gracz miał w rozliczeniu tygodniowym lub miesięcznym przydział wartości floty np w deuterze jaki może zdemontować (tylko przydział musiałby być w granicach zdrowego rozsądku i mieć sens żeby gracz taki jak ja mógł korzystać z demontowni) albo drugi pomysł wprowadzić czas demontowania floty. Do przemyślenia dla administracji

Edytowane przez KrissFighter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja się wypowiem

 

Bez jaj proszę, dostałeś złoma i wydziwiasz fanaberie winiu. Chyba juz ci kiedyc cycu napisał, że twoje miejsce jest w reckach. Walczysz chopie z motyką na słońce.

Dupska dałeś to stare tematy odświeżasz?

 

Dwa lata temu pisane było, że flociarz bez sond to (p-i-p-a) a nie flociarz, a ty się za flociarza uważasz i jeszcze masz śmiałość nam tu narzucać jakieś swoje reguły?

Bo ci demontownia przeszkadza? W czym niby? Żebyście mogli wlecieć w siedmiu i zaorać?

 

Naucz się grać, poradniki przeczytaj - polataj na unii testowym, sprawdź to i owo.

 

Wtedy wróć (!)

 

edit

a wtedy Drop ci pokaże jeszcze kilka sztuczek, jak złomować leszczy (!)

 

 

[wymoderowano] Nie wydziwiam tylko myśle co zmienic w przeciwieństwie do ciebie wieczny urlopowiczu.

 

//warn za obrazę

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak i na nie. Demontowania sie przydaje i mogła by zostać, ale powinna byc blokada w czasie misji agresywnych, aby dany gracz np nie zdemontował obrony czy floty, gdy już widzi że jakis z topki na niego leci, od pomocy jest sojusz jak to juz ktos napisał. Temat widze przemienił się w przepychanine miedzy graczami a nie oto tutaj chodziło.

Nie będzie demontowani źle, nie będzie astatów też źle..

 

Ja powiem tak, jeżeli te zmiany miały by faktycznie cos zmienić!, to powinny być wprowadzone na jednym z emerytowanych uni np 2, gdzie było by widać czy faktycznie cos to dało, choć naprawdę różnice było by widac jedynie na jakimś nowym universum np 7. Bo na starym nie każdemu by sie chciało budować od 0, no ale i na takim nowym nie kazdemu by się chciało grać więc ogólnie jestem na nie, bo do tej pory gralismy tak i każdemu będzie tego brakować. Jedynym super rozwiazaniem jest ograniczenie demontowani w czasie lotów, i powiedzmy raz na jakis czas..reszta jak napisali poprzednicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się przypomina mój chyba baaardzo stary pomysł.

 

Podzielić demontownię na jakby.. poziomy czy działy. Zerowy poziom pozwalałby demontować bez ograniczeń co godzinę, a każdy wyższy blokowałby swój i niższy poziom (pomijając 0) na określony czas.

Zwrot wartości do 10 mld w przeliczeniu na deu blokuje 0 poziom demontowni na godzinę.

Zwrot wartości od 10 mld do 1 bln w przeliczeniu na deu blokuje 1 poziom demontowni na dzień.

Zwrot wartości od 1 do 10 bln w przeliczeniu na deu blokuje 1-2 poziom demontowni na tydzień.

Zwrot wartości od 10 do 100 bln w przeliczeniu na deu blokuje 1-3 poziom demontowni na 3 miesiące.

Wyżej brak możliwości demontowania.

 

Maksymalnie można zrobić tak, że zaczynamy od 1 poziomu - blokada na godzinę. Wyższe się nie blokują, więc na 2 poziomie demontujemy 1 bln deu i mamy blokadę na dzień na 1 poziomie. Demont 2 poziomu za 10 bln i mamy blokadę na 2 poziomy na 8 dni. Ostatni 3 poziom daje 100 bln i blokuje 3 poziomy demontowni na 98 dni.

Daje nam to 111 bln deu i pozostawia możliwość demotnowania malutkich flot co godzinę. Z tego już nic dużego się nie da zdemontować - demontaż floty o wartości 100 bln deu zająłby ponad rok.

 

 

Myślę, że takie ilości nie pozwolą demontować zbyt dużych flot w zbyt krótkim czasie ale pozwolą swobodnie demontować nadmiar jakiś przypadkowo wybudowanych czy znalezionych na ekspedycji statków. (tak ~100 mln szperek dziennie, więc w ciągu dnia nadmiar trzeba by utrzymać, a pod koniec dnia jakby został to zdemontować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.