Skocz do zawartości

Ankieta: przeliczanie statystyk, anonimowe rekordy


deusx

Przeliczanie statystyk, anonimowe rekordy  

93 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za spowolnieniem statystyk i wprowadzeniem anonimowych rekordów

    • Tak, jestem za zmianą !
    • Nie, obecny system powinien zostać niezmieniony.


Rekomendowane odpowiedzi

1 statek=1punkt ok ale w statustykach profilowych bedzie mozna.policzyc wartosc floty (wartosc floty=suma punktow-budynki-oBrona} czyli wrocimy do statystyk kfore byly pare miesiecy temu i ludzie narzekali zeby je zmienic.na te co teraz sa!!!

 

Więc zróbmy statystyki tylko ogólne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 statek=1punkt ok ale w statustykach profilowych bedzie mozna.policzyc wartosc floty (wartosc floty=suma punktow-budynki-oBrona} czyli wrocimy do statystyk kfore byly pare miesiecy temu i ludzie narzekali zeby je zmienic.na te co teraz sa!!!

Gram od sierpnia wiec nie wiedziałem jak było wcześniej.

w tym przypadku trzeba by zlikwidować statystyki budynki i obrona,a zostawić statystykę ogólna i floty ale naliczane tak jak pisałem wyżej ,można zostawić też badania bo i tak z nich są niskie pkt.

Thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby was bardziej uswiadomic podam przyklad, flotka gazowego wraca z fs ale klebek zachlal i nieodbiera fs, po 30 minutach wiec ze na jakims moonie stoi flota klebka wiec skanowanie,lot i bum ;D i przez wasza zmianek klebek jest bez floty;D jak by niebylo zmian to bym nigdy niewiedzial ze jego flotka gdzies jest, bo bym musial ciagle skanowac i dopiero jak bym ja zobaczyl mogl bym leciec;D czyli jak dlamnie.duze ulatwienie bo skanowac nietrzeba bo cele sie same pokazuja

 

jak zachla to i tak straci prędzej czy później ale ty chyba dziś coś też piłeś bo chyba nie zrozumiałeś, nie będzie pokazywać że fs stoi na monie tylko że jakieś statki są ale nie wiadomo gdzie, nie każdy zaraz załapie że klebek bo równie dobrze to może być 13, także przeczytaj i wtedy pisz :P

 

dla mnie najlepiej jak będzie pokazywać zyski i straty flot miedzy przedziałami a nie ilość flot łącznie, bo to w przyapdku top 50 będzie doscyć rozpoznawalne, no chyba że nie będzie statystyk flot ,kto ile ma i tak każdy wie ile kto ile czego ma, to po co to jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurosali chyba cie glowa boli staty musza byc!!! Widziales jaka ugamele ze statystyk flot niebylo?? Pomysl do dup...

 

 

Tak widziałem. Gdyby nie zachłanność administratora dalej by istniała.

Ty nie wiedziałeś, a może pora na innowacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz byc naprawde wielkim nobki... Zeby by niezczaic od kogo moze buc taka liczba zstatkow to mozna policzyc

 

piłeś nie jedź

 

nie no jasne, najlepiej jeszcze podać gdzie stoi

no kto z SS jest za tym żeby staty zrobić co 24 godziny, ale będzie podane gdzie stoi lub gdzie leci na fsie?

przegłosowane? to może już zmienimy, wtedy nawet sonda nie będzie potrzebna, rączki już zacieracie?

ale z was flociarze... macie głowy do pakowania ludzi w recki, tak jak dziś winiu pakował klebka w rece mając go na fali...

 

deuxs co tam postanowiłeś? odezwij się, bo ta rozmowa zmierza donikąd...

...szkoda że wszyscy patrzą jedynie na swój interes, żeby się nie naklikać, mieć na tacy a nie zmienić sposób gry, żeby flot było więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak po tych zmianach top 500 buduje floty i zaczyna latać , robić mega ACS i walą top 1 w flocie.

Ja za ta zmianą powstaną z dwie floty to będzie cud.

Chronić słabych może tylko porządny przemyślany FS . Jak tego nie ma to flota w reckach , taka jest kolej losu.

Więc nie ma sensu dyskusja gdzie i co się przeliczy .

Najlepiej zabrać całkowicie statystyki wtedy flociarze będą skanować wszystkich , nawet idlerów od początku .

Od pierwszej gali po ostatnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. wg mnie brak flot to nie wina statystyk a 'kruchości' kulek. księżyc jest miejscem z którego wysyłasz w miarę bezpiecznego fs-a, i z założenia powinien być 'trudno zniszczalny'. a tu? przy zgranym sojuszu można stracić wszystkie kulki w 5 min (rozbudowywane wiele miesięcy, bo wiadomo jaka jest prędkość budowy na księżycu). zniszczenie komuś kulki i złapanie floty na falandze powinno nieść ryzyko straty znaczącej ilości gs nawet dla top 1 flot. a tu tak nie jest i dlatego nie ma flot. farmić się nie opłaca, o surowce dbać nie trzeba bo wystarczy jeden klik i są w banku, bez sensu. transportery powinny w ogóle zniknąć, bo po co są? nawet ekowiec powinien się trochę wysilić żeby pozbierać surowce z planet i je zabezpieczyć fsem, a nie gra ekowca polega na tym żeby zrobić klik. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. wg mnie brak flot to nie wina statystyk a 'kruchości' kulek. księżyc jest miejscem z którego wysyłasz w miarę bezpiecznego fs-a, i z założenia powinien być 'trudno zniszczalny'. a tu? przy zgranym sojuszu można stracić wszystkie kulki w 5 min (rozbudowywane wiele miesięcy, bo wiadomo jaka jest prędkość budowy na księżycu). zniszczenie komuś kulki i złapanie floty na falandze powinno nieść ryzyko straty znaczącej ilości gs nawet dla top 1 flot. a tu tak nie jest i dlatego nie ma flot. farmić się nie opłaca, o surowce dbać nie trzeba bo wystarczy jeden klik i są w banku, bez sensu. transportery powinny w ogóle zniknąć, bo po co są? nawet ekowiec powinien się trochę wysilić żeby pozbierać surowce z planet i je zabezpieczyć fsem, a nie gra ekowca polega na tym żeby zrobić klik. pzdr

 

 

Kulki muszą być do zdjęcia (ale wprowadziłbym nanity na nich), a z tym, że bank jest to masz rację, jednak powinna być opcja by zwieźć surowce w jedno miejsce jednym kliknięciem. Dlaczego ? Tutaj surowce się zbiera po 5-10x na dzień. Latały by wtedy transportery zamiast chowania w banku :) Jednak chciałbym przypomnieć, że schodzisz z tematu. Temat nie jest o ekowcach, tylko o podliczaniu statystyk i rekordów.

Edytowane przez Kurosaki-Dono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulki muszą być do zdjęcia (ale wprowadziłbym nanity na nich), a z tym, że bank jest to masz rację, jednak powinna być opcja by zwieźć surowce w jedno miejsce jednym kliknięciem. Dlaczego ? Tutaj surowce się zbiera po 5-10x na dzień. Latały by wtedy transportery zamiast chowania w banku :) Jednak chciałbym przypomnieć, że schodzisz z tematu. Temat nie jest o ekowcach, tylko o podliczaniu statystyk i rekordów.

 

pewnie że muszą być kulki do zdjęcia ale nie tak łatwo jak jest teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo? Wiesz jak ciężko było przekonać ludzi do obecnego stanu? :P

Teraz jest proporcjonalnie do wkładu obrońcy - jakiego moona zrobisz taką masz ochronę. Można sobie zrobić 9900 moona i zniszczenie go jest już bardzo kosztowne.

 

Fakt, że zdejmuje się łatwiej niż na oryginale, ale jednocześnie jest więcej do zdejmowania (3x więcej).

 

Ja uważam, że chodzi o koszt falangi. Żeby wyliczyć poprawnie wysłanego FSa trzeba czekać na zawrotkę. Często są to długie godziny i przy odpowiednio dużym koszcie (proporcjonalnie takim jaki był na ogame) trzeba by wpakować setki bilionów deu i to by się kompletnie nie opłacało dla mniejszych flot. Wtedy tylko podczas robienia największych ST stosowano by tak dokładne wyliczanie.

 

Mimo to na 99% prędkość zostanie jak jest i nadal będą tracone floty podczas 5-minutowych ataków, bo się zapomniało o flocie na krótką chwilę.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DropShot : (13 listopad 2012 - 23:22 ) Widzę że nadal wałkujecie temat ochrony flotek. Ciekawi mnie kiedy wreszcie do was dotrze, że jedynym sposobem na ochronę jest wprowadzenie stałej szansy na utratę GS przenajmniej na 15% nawet dla moona 3.000 Stałej, to znaczy nie mniejszej ale im moon większy, to ryzyko się zwiększa. Flociarze mają tak obcykane unii, że ukrywanie statystyk nic nie da. Oni znają wszystkie zakamarki. Jedynym sposobem na mniejsze ryzyko utraty, to jest latanie na FS'a z zawsze innej lotki

 

 

prosil o wstawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany statystyk + poradniki w menu + 15 % na zniszczenie od 3.000 moona = obrona słabszych graczy bo nie będzie się opłacało niszczyć moona jeżeli zysk jest mniejszy od strat w tym przypadku GS to będzie można spokojniej spać :P i większe mony 9.900 będą bardziej bezpieczne jak tu nie być za:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam aspekt fali bardzo dobry pomsył, zależy oczywiście ile kto ma kasy na koncie... a stała daje wypadkową utraty znacznie większej floty niż to jest w orginale, 100% szansa na zniszczenie mona? ale w zasadzie to dlaczego za każdym razem albo się traci flotę albo mona? dlaczego nie ma opcji cześć floty się traci lub część mona się traci i % zależność straty np. mamy fale na 10 ~ 20% zniszczonego mona 2 levele fali poszły w piz... i tak samo z flotą i wtedy będzie większa loteria niż założenie albo tak albo tak a będzie albo tak, albo tak, albo tak itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak :) co byście nie wprowadzili to i tak nic nie zmieni bo to nie chodzi o to ze moony łatwo pękają bo to nie prawda moon np 6 k nikt nie chce niszczyć bo są za mocne i potrzeba na prawdę sporo gs zeby bez strat go zniszczyć ; ) co do podwyższenia ceny falangi no raz już ona została podniesiona i moim zdaniem teraz jest oki :) ja bym bardziej pomyślał nad zlikwidowaniem Demontowni ;: ) to by na pewno przyczyniło sie do wzrostu floty w grze xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.