Skocz do zawartości

Ankieta: przeliczanie statystyk, anonimowe rekordy


deusx

Przeliczanie statystyk, anonimowe rekordy  

93 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za spowolnieniem statystyk i wprowadzeniem anonimowych rekordów

    • Tak, jestem za zmianą !
    • Nie, obecny system powinien zostać niezmieniony.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w związku z ostatnim pomysłem tworzę ankietę odnośnie zmiany przeliczania statystyk:

Przeliczanie statystyk odbywałoby się co 6 godzin, natomiast powstałyby skrypt, który sprawdzałby co 30 minut planety użytkowników pod kątem flot.

 

Jeżeli skrypt flotę znajdzie, wyświetli ją w odpowiednim przedziale punktowym (podział będzie ustalony, będą 3 przedziały), z tym, że bez właściciela i kordów, bez żadnych wskazówek, sami będziemy musieli szukać floty. Taka rekompensata za dłuższe przeliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimowe rekordy nie kumam. Że co, że nie wyświetli w dziale rekordy do kogo należy dany rekord ?

 

Rekordy zostaną jak są. Wyświetlą się w innej zakładce trzy inne rekordy, tylko flotowe, bez właściciela i w odpowiednim przedziale punktowym i to będzie aktualizowane co 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło o ochronę słabszych graczy którzy zaczynają grę i nie koniecznie wiedzą co to fs, może to da im jakiś czas na dowiedzenie się jak flotą latać i zaczną latać a nie jedynie tracić, poza tym ci lepsi zaczną się bardziej starać, nie będzie już lotów po pełnych godzinach na podstawie skoków flot

 

Sojusz Alien Invaders jest za !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 23:24

Dlamnie to niczego nie zmienia czy ktos zobaczy ze rosne 20kkk pkt floty na 1h czy 300kkk po 6h na to samo wychodzi jak bede mial stracic flote to i tak strace kto nie pilnuje ten niema proste :)

 

Niestety ale to jest smutna prawda...

 

Nie oddam głosu w ankiecie bo dla mnie jest to szczerze mówiąc bez różnicy..a nie chce "walczącym" o tą zmianę robić pod górę..Chyba ,ze deusx dodasz do ankiety opcje "mi to lotto"..;D to wtedy zagłosuje...;D

Ale reasumując myślę ,ze wiele taka zmiana nie da...

 

Tu chodzi o protekcję nowych co budują floty i tracą w przeciągu paru minutek :)

 

A jak nie będą nadal pilnować to stracą w ciągu 6 godzin..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na nie- jezeli bede chcial np zrobic podstawke przed kims i trafie na podliczenie rekordow to bede w du.ie bo agresor nie dosc ze sondami mnie sprawdzi to jeszcze w rekordach i wlasnie po rekordach sie zorientowac moze ze wybudowalem kilkakrotnie wieksza flote

Edytowane przez kaboom1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie co za problem wprowadzic ta zmiane na jakis okres moze to poprawi stan flot bo sa praktycznie 0 ludzie wola inwestowac w eko bo wiedza ze sa bez szans tak samo zmienil bym jeden punkt w regulaminie :D w atakach :D gdzie zapisane jest ze mozna ustrzelic 4 moonki w ciagu doby to jest bez sensu poniewaz 23 59 rozwalamy 4 00 01 nastepne 4 powinno byc zmienione na 4 w ciagu 24h :) ale to juz temat na inna bajke :) deusx wprowadz ta zmiane zobaczymy jakie efekty przyniesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiaja mnie wypowiedzi dropa ze ten pomysl ulatwi zlomowanie przez flociarzy czyli ze bedzie latwiej im kogos dopasc . Ale zastanawia mnie jedno ze skoro im ma to poprawic dopadanie zwierzynki to czemu CALA CZOLOWKA FLOT JEST PRZECIWKO ? bardzo mnie to zastanawia ;> . Bo ja bedac w tej czolowce byl bym za takim pomyslem jak by mialo mi to tak jak napisal drop " ulatwic gre " , chyba ze nasza czolowka flot jest jakas INNA :podejrzliwy: . Wiec przestancie pisac takie bzdury i mydlic oczy inny gracza ze to ulatwi tak wam gre czolowko flot !!!!!!!!!!!!!! Bo to jest bardzo dobry pomysl dla graczy ktozy nie sa w SS !!!!!!!!!!!!

Edytowane przez nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osdobiście mi to jest jedno bo i tak gram EKO gdyż flotę trzeba pilnować ;-)

 

A nowi gracze powinni zaznajomić się z regulaminem zanim będą chcieli postawić flotę bo ona to rzecz nabyta .

 

Natomiast coś mi się wydaje że część graczy ma kłopoty ze zlokalizowaniem flot i ta zmiana miałaby im w tym pomóc :podejrzliwy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z tym możemy wprowadzić specjalny system wiadomości, który był tam już kiedyś omówiony.

Gracz jak postawi swoją pierwszą flotę dostanie wiadomość, jak ma ją pilnować, kiedy, jaka jest szybkość itd.

 

bardzo dobry pomysł i dodatkowo dopisać o przeliczeniu flot i możliwym zlocie sępów

 

edit:

jeszcze by tylko trzeba było ustalić godziny przeliczeń, najlepiej obejmując ramami te godziny kiedy najwięcej ludzi przesiaduje

np jak siedzi najwięcej od 16-20 to zrobić przeliczenie o 15 i 21 potem o 3 i 9 rano, wtedy dodatkowo cześć ruchu przeniesie się na późniesze i wcześniejsze godziny

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33% głosów na nie jest zbyt dużą liczbą, pomysł ten trzeba jeszcze lekko zmodyfikować, dodać te wiadomości odnośnie FS'a dla nowych, może przypominający komunikat w podglądzie na czerwono dla każdego, że "FLOTA STOI NA PLANECIE, WYŚLIJ FS!", trzeba postawić większy nacisk na poinformowania gracza o tym, że ma wysłać FS i ma o nim pamiętać. Dawajcie swoje pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym usunął całkiem z statystyk dział floty.

A reszta by pozostała na miejscu jak jest.

 

Chodzi po prostu by nikt nie widział w statystykach kto i ile ma za flotę.

Punkty za nią dalej by się liczyły itp :)

Gra stała by się dynamiczniejsza, wymagająca i ciekawsza :)

 

 

Nie było by czegoś takiego, że wybudujesz flotę i od razu każdy o niej wie ;)

Z pewnością by ludzie się dowiedzieli, ale dopiero po czasie.

Opłacalność budowania floty by wzrosła :)

Edytowane przez Kurosaki-Dono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.