Skocz do zawartości

Witajcie


valentine28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Nazywam się Dawid, jestem z Nowego Sącza. Mam 17 lat i chodzę do 2 klasy technikum o profilu technik informatyk :D.

Z ogame pierwszy raz spotkałem się pare lat temu ( wtedy najnowszym było uni 36). Aktualnie gram na ogamie na uni 69 (nick:valentine28).

Do gry w ogam skłoniły mnie zbyt długie czasy budowania na normalnym ogamie. Jeżeli dobrze pamiętam to grałem już tutaj w czasie początków tej strony jednakże była to bardzo krótka historia :D. Teraz znowu wracam i tym razem myślę, że zagrzeje tu miejsce na dłużej.

Interesuje się komputerami jak i internetem oraz sportem. Jestem kibicem Realu Madryt i Chelsea Londyn :P.

Oprócz gry w ogam, grywam w LoLa (na wescie, eascie i amerykanskim po 30 lvl) juz od ponad 2/3 lat. Do tego czasami grywam w Bfa 3 (głównie medyk) i diablo 3 (barbarzyńca).

Moja historia z grami przez internet rozpoczęła się w 2003 roku kiedy to grałem w unreala oraz Tactical Opsa (na tej grze spędziłem pare lat życia xD).

 

Co by tu więcej pisać. Jestem jaki jestem :D, dowcipny, wesoły, jednak nie lubie oszustów, naciągaczy i osób natrętnych.

Chciałbym podziękować sojuszowi Alien Invaders za danie mi szansy gry dla nich ^^. A szczególnie graczowi: oremi, za to że zachęcił mnie do złożenia podania

(gdyby nie on to pewnie bym nie odważył się składać

:P) , Gazowanemu Smalcowi za indywidualną pomoc dotyczącą gry i nie tylko :) ,a także shiwie za konstruktywne wskazówki.

 

 

Dziękuję za przeczytanie moich wypocin.

Pozdrawiam, valentine28

 

P.S. W razie jakichkolwiek pytań pytać :P na pewno odpiszę : O

Edytowane przez valentine28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.