Skocz do zawartości

Kupowanie floty w sklepie i innych rzeczy .


siwy19941

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam propozycje zeby zablokowac mozliwosc kupowania floty , surowcow i oficerow podczas trwaniu urlopu . Bo nie po to ktos ma urlop zeby gral i sobie powiekszal flote jak to sie dzieje z jednym graczem na u6 . Napiszcie co o tym myslicie i wogule :) . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą Siwym całkowicie. Dlaczego ktoś może powiększać flotę i grać na urlopie za pomocą PLN a za pomocą surki już nie? Dlaczego ktoś się morduje by zbudować potężną flotę, pilnując jej przy tym jeśli równie dobrze można ją postawić na urlopie? Ja nie mam nic przeciwko Astatom bo jeśli ktoś jest na tyle cienki żeby całą swoją potęgę budować na Astatach to jego święte prawo, jego pieniądze. Dołączam się jednakże do apelu Siwego o to by budowanie floty z włączonym urlopem został zablokowany bo jest to krzywdzące dla graczy nie korzystających z Astatów którzy na urlopie nie mogą powiększać floty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astaty.

 

//warn 16. Nie nabijaj postów poprzez spamowanie i pisanie krótkich treści.

//deusx

 

 

 

//prośba o usunięcie warna 16. To nie nabicie postów poprzez spamowanie i pisanie krótkich treści lecz odpowiedź na powyższe pytanie.

//Anon

Edytowane przez Anon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dostałem dzisiaj takie PW na u6

02-21 09:26:35 +0100 Administrator deusx Promocja

-

Witaj!

 

Skorzystaj z nowej promocji w sklepie i doładuj swoje konto !

Większe pakiety za tę samą ilość astatów.

 

Negocjuj ilość astatów już od 50 zł - zachęcamy do kontaktu !

 

Zapraszamy do sklepu !

 

_________________

 

rozumiem że jest to spam wysłany do wszystkich, ale ja mam urlop i np nie mogę się zapoznać z ofertą jak obecnie jest, a może bym skorzystał kto wie...

 

rozumiem że kupować flot, surki, oficerów itd nie można jasna sprawa, ale chyba sprawdzić promocje i doładować astaty to moja sprawa, co to admina obchodzi czy też innych graczy że kupie sobie astaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że ta blokada nie ma sensu, ale skoro ma to niektórych uspokoić to nie ma sprawy :)

Kto będzie chciał to i tak zejdzie z urlopu, kupi astaty, wymieni na surowce, wybuduje flotę i po 5 minutach włączy urlop. Też mi zabezpieczenie :)

 

Zapomniałeś chyba o odstępach 24 godziny między załączaniem i wyłączaniem urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś chyba o odstępach 24 godziny między załączaniem i wyłączaniem urlopu.

Masz rację, pominąłem ten krok, niemniej jednak wyglądało by to w następujący sposób;

1.) Wyłączenie urlopu

2.) Zakup Astatów

3.) Wymiana Astatów na surowce

4.) Odczekanie 24h

5.) Budowa floty

6.) Włączenie urlopu

 

Jeśli gracz nie miał wcześniej floty to niczym nie ryzykuje, jeśli miał flotę to tak czy inaczej po "zejściu" z urlopu musiałby się pilnować, a zakup nowych stateczków to formalność i trwa ułamek sekundy.

Wciąż nie widzę zasadności, ale rozumiem Deusx że skoro była taka możliwość to ją włączyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Złom i czysty zysk dla starych wyjadaczy

 

A kto każde od razu budować flotę, która musi się rzucać w oczy...

Nie od razu Rzym pobudowano...

Na początku gracz świeży powinien zobaczyć z czym ogam się je...

A nie kupują astaty budują flotę i ją tracą, a potem płacz i lament...

 

Dla mnie te 24h blokady wejścia na urlop mają sens ( jaki nie powiem :) )

 

A co do podglądu promocji.... dajcie sobie z tym spokój a nie ciągle ktoś ciągnie jakiś temat, który i tak nie ma większego sensu odnośnie gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Gdy tylko ktoś nowy postawi flotę, to lecą kulki, jak zostanie znaleziony na fali, to po ptakach, bo flota leci i chłopak nie ma jak załączyć urlopu. Złom i czysty zysk dla starych wyjadaczy :)

 

 

Ale jak ma się to co napisałeś do kupowania floty na urlopie bo nie rozumiem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był akurat komentarz do tego:

 

Masz rację, pominąłem ten krok, niemniej jednak wyglądało by to w następujący sposób;

1.) Wyłączenie urlopu

2.) Zakup Astatów

3.) Wymiana Astatów na surowce

4.) Odczekanie 24h

5.) Budowa floty

6.) Włączenie urlopu

 

Jeśli gracz nie miał wcześniej floty to niczym nie ryzykuje, jeśli miał flotę to tak czy inaczej po "zejściu" z urlopu musiałby się pilnować, a zakup nowych stateczków to formalność i trwa ułamek sekundy.

Wciąż nie widzę zasadności, ale rozumiem Deusx że skoro była taka możliwość to ją włączyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.