Skocz do zawartości

Błędy- brak nagrody


23wachu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będziesz dostawał(a) nagród z wykonywanych zadań, dopóki bilans surowców (nadwyżka) nie zrówna się z otrzymanymi z poprzedniej wersji zadań surowcami.

Pozostała nadwyżka surowców: 510.300.350.000 (jeżeli nagroda przekracza nadwyżkę, nadwyżka nie obowiązuje).

 

zrobilem zadanie 31 5.000.000.000.000 Rozbuduj na przynajmniej 19 planetach magazyny metalu do poziomu 28, magazyny kryształu do poziomu 26 oraz zbiorniki deuteru do poziomu 26.

Wykonane

i nie dostalem nagrody w ogole.

11 250.000.000.000 Zdobądź 250 punktów za badania. Wykonane 12 750.000.000.000 Zbadaj Międzygalaktyczną Sieć Badań Naukowych (MSBN) na poziom 15.

Wykonane

 

te tez wykonałem i nie mam nagrody. a moja nadwyzka surowców sie w ogole nie zmniejsza takze prosze o zwrot surowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadwyżka będzie się zmniejszać, jak otrzymasz nagrodę za zadanie która jest równa bądź mniejsza niż nadwyżka.

(przynajmniej tak zinterpretowałem jeden post, nie wiem czy dobrze..)

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 . 75.000.000.000.000

Uzyskaj z wszystkich kopalni metalu wydobycie dzienne 4.000.000.000.000 metalu.

Wykonane

 

 

zadanie wykonałem , za długo mi się wczytywała przeglądarka jak "sprawdzała" dałem podgląd , zadanie jest oznaczone jako wykonane lecz nagrody nie dodało.

 

 

Danielek9 uni4.

Edytowane przez Y2K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykryłem jeszcze jeden błąd w tym zadaniu, proszę napisać podanie o zwrot na ogamtest@gmail.com.

czyli jeśli mam to zadanie zaliczone a był błąd i nie dawało nagród (a nie jestem pewien czy dostałem bo nie sprawdzałem po każdym zadaniu stanu konta) to też mam pisać conajmniej o sprawdzenie tego, jak nie o zwrot ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.