Skocz do zawartości

cze


perwera

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

Mam na imię Marek , mam 21 lat pochodzę z Brzeska z województwa Małopolskiego .

Interesuje się motorami , samochodami i Kobietami :D

Karierę z ogame zacząłem około 5-6 lat temu , grywałem na starych uniwersach takich jak u27 - WSPOMNIENIE , u21 - galaxy i obecnie na nowym u67 Duch_Masakry .

Na ogam trafiłem przypadkiem , kolega z mojego starego sojuszu _ZC_ podarował mi to właśnie konto na u4 .

Wejście już miałem światowe 1 ST ale niestety jako obrońca hehe :P

Mam nadzieję że następne zobaczymy mnie w roli agresora :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo surki mam , 800bln deu tylko :PPPP jeszcze pozbieram

 

mozecie polecic mi jakis dobry sojusz z fajna atmosfera ?? :D bo ja w jakims bos czy cos takiego jestem i nikt online:D

 

 

//Używaj opcji edytuj,

posty połączone.

MiG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pha, tylko ? ja ze 100bln zeby uzbierac to mam problem czasami bo ciagle cos ale 800... :D Stawiaj flote.

 

Na u4 najlepszym sojkiem gdzie jest zabawa i wspolpraca to RPA, tylko zeby tam sie dostac to graniczy praktycznie z cudem haha. Tylko na zaproszenie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie na pewno nie zaprosza :( a flote postawie jak bd mial czas :D

 

Starcie flot z: 12-07-2012 02:11:25.

 

Agresor perwera a


    Okręt wojenny - 997.777.777

Obrońca MiG


    Lekki myśliwiec - 600
    Recykler - 45.002.173
    Sonda szpiegowska - 10.000
    Satelita słoneczny - 270.000
    Ultra transporter - 19.618.825
    Wyrzutnia rakiet - 300.000.000
    Lekkie działo laserowe - 200.000.000
    Mała powłoka ochronna - 1
    Duża powłoka ochronna - 1

 

Agresor perwera


    Okręt wojenny - 997.777.777

Obrońca MiG


    Recykler - 10.929.244
    Ultra transporter - 16.341.094
    Mała powłoka ochronna - 1
    Duża powłoka ochronna - 1

 

Agresor perwera


    Okręt wojenny - 997.777.777

Obrońca MiG

Zniszczony!

 

 

 

 

Agresor wygrał bitwę!

 

Agresor stracił 0 jednostek.

Obrońca stracił 4.130.906.884.500 jednostek.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.030.294.425.600 Metal i 741.195.198.000 Kryształ.

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (17.714.896%)

 

 

A masz !! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te RW nawet do SJ się nie zalicza, a nawet nie wiedziałem że coś takiego posiadam :oO:

szkoda że już urlopik bo myślałem że się zabawimy troszke

 

 

propozycje mam :P z piatku na sobote i z soboty na niedziele mozemy sobie zrobic wojne :DDD

 

I w niedziele przed obiadem ! policzymy sume % ;D co ty na to ?? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perwera nie że cos ale co do soj to RPA jest najlepszy :) Ale sie raczej nie dostaniesz jak wspomniałes ;)

 

I odrazu mówie ze mnie wasza wojna nic nie interesuje ;) Znajde Cie to ja Cie zezomuje , ja albo MiG :) No chyba że razem co jest prawdopodobne bardzo; )

 

a tam nie strasz nie strasz :P tutaj macie moze te floty w top 10 :DD na zwyklym takie zrobcie hrhr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie nie chwale w jakich miejscach jestem na u 67 :PP 1 powieem nie jedno ST jest przeze mnie zrobione .

 

Sam wiesz ze zwykle ogame a to ogam to 2 rozne gry .

 

Tam masz przynajmiej minimum 50 min na ucieczke z flota i nikle szanse ze cie gdzies dopatrzy ( no chyba ze jest to bryk ) , a tutaj ? atak 15 sekund , Przez ten czas nawet dobrze po glowie sie nie podrapie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zdecydowałes sie na gre tutaj :) Robiąc flote decydujesz sie na bronienie jej , taka jest ta gra . Jak nie chcesz grac to graj na nudnym , starym OGame :) Ja gram tutaj i jeśli mówisz o wojnie , robieniu floty to wiedz że i ja się podłącze bo dawno nie spakowałem kogos w recki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plakac nie bd jesli dostane zloma , 30b mety i 20b krychy to grosz :P

 

Narazie pierwsze tygodnie to nauka , sam grasz ile ? pol roku ? wiec dobrze wiesz jak jest na poczatku .

 

Na ogame tez tak mialem , ale gdy wykrecilem pare ciekawych ST calkowicie zmieniono o mnie zdanie

 

Mysle ze osiagne to samo na tym serwerze chodz bd trudno bo gram na tablecie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem co soprano ma , wiec nie wiem czy jest sens wydawac calej surowki . Na poczatek wszystko obczajam , szukam kolegow z topki ktorzy sa blisko mnie:D jak cos to mala podstaweczka :P sojusz musze znalesc i porobic moonki. :D Mi tutaj ciezko jest bo laptop mi sie spalil podczas burzy a tablet powoli wczytuje strony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.