Skocz do zawartości

Apel


Goldi

Rekomendowane odpowiedzi

nowe zadania będą, ale jeszcze nie teraz. :P

to to wiem, tylko że już temat był poruszany dawno i od tego czasu słyszymy tylko za chwile, jeszcze nie teraz, już wkrótce, a jakoś większych zmian w grze (ok, ostatnio historie lotów testujemy) nie widać chyba, a przecież i tak minimum 50% "nowych" zadań to skopiowanie "starych", ewentualnie lekka modyfikacja

Zadania z działu flot

Napisany przez Neriel, 25 lut 2012

 

//edit:

i może sie powtarzam w kółko ale ciągle słychać z u6 głosy niezadowolenia bo ekowców flota blokuje, flociarzy blokuje eko, a wszystkich PTE i 100k trytu, więc może czas najwyższy ?

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra bez zadań staje sie nudna czyli chęc do grania jest znikoma a co za tym idzie twoje zarobki idą w dół bo dużo osob nie inwestuje w ta gre jak nie ma zabawy. Więc wydaje mi sie ze zadania poowinny być priorytetem na twojej liście a nie na samym końcu tak jak to teraz jest bo czekamy juz chwile na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochrona czeka już bardzo długo. Nie jeden temat z propozycjami już był, wystarczy wybrać.

 

W tym temacie dot. trytu nie było sprzeciwów, roboty nie tak dużo, więc może by to załatwić?

http://forum.ogam.online/topic/10516-nowe-zastosowania-dla-trytu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra bez zadań staje sie nudna czyli chęc do grania jest znikoma a co za tym idzie twoje zarobki idą w dół bo dużo osob nie inwestuje w ta gre jak nie ma zabawy. Więc wydaje mi sie ze zadania poowinny być priorytetem na twojej liście a nie na samym końcu tak jak to teraz jest bo czekamy juz chwile na nie.

 

 

A czy tylko zadania tworzą tę grę? No sory winetu, ale jest wiele innych form rozgrywki nie tylko same zadania i surowce prawie za firko bo chyba tylko o to Ci chodzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy tylko zadania tworzą tę grę? No sory winetu, ale jest wiele innych form rozgrywki nie tylko same zadania i surowce prawie za firko bo chyba tylko o to Ci chodzi :-)

 

Zadania i surowce prawie za friko ??

Troche przesadziłeś...

Chodzi o to żeby mieć cel gry, a za pomocą zadań fajnie rozwija się konto, ale proszę Cię, nie mów ze surowce za zadania są za friko, bo w wiekszości trzeba sporo dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się wydaje, że trzeba dołożyć. Np zrobienie bunkra kosztuje ponad 40 bln metalu, jak kto zdemontuje to jego strata i nie zyska na tym zadaniu, a ja sobie zrobię i zostawię. Nic na tym nie stracę, bo i tak bym to zrobił i mam jeszcze nagrodę z zadania.

 

W nowych będą już chyba lepiej dopasowane nagrody i kolejność zadań.

Podczas gry na u6 cały czas poprawiałem listę, a nagrody pomniejszyłem do 10-20% ilości surowców jakie trzeba włożyć w wykonanie zadania. Niektóre dają spore ilości jak 100-250 bln deu ale to jest właśnie tylko 10-20% tego co sami będziemy musieli włożyć w ich wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.