Skocz do zawartości

Zadania z działu flot


Neriel

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że flociarzem nie jestem nadałem zbyt wysokie nagrody za zadania z flotą i musicie sami dopasować odpowiednie. Jeśli nadal będą za duże deus sam je zmniejszy ;)

 

Tekst od Goldi'ego, bo to on miał zrobić temat ale były z tym problemy i nie wiem co dalej.. zapomniał?

 

 

kilka uwag ode mnie z wcześniejszej dyskusji, bardziej w sumie pytania do Deusa techniczne:

1. asc sam z sobą wchodzi w gre ? pozatym jak 2 osoby będą atakowały kogoś to kto zgarnia nagrode ? (domyślam sie że ten kto puścił asc, ale jeśli tak to czy ten kto dołączy nie będzie w jakimś stopniu czuł sie pokrzywdzony ?)

2. czy system będzie w stanie odróżnić/policzyć ilość walk powyżej danej ilości % i bez strat ? (pewnie tak, ale wole sie upewnić ;) )

3. w sumie ostatnia uwaga czy jest sens dawać ostatnie zadania wogóle (3-4 ostatnie z głównego pionu). chodzi mi o to że i tak flota już ledwo zipie na każdym z uni chyba bo lata max 10-15 osób jakimiś pokaźniejszymi flotami, niektórzy już nabili niemiłosierne ilości % a teraz jeszcze dostaną kolejne surowce i flota tym bardziej wśród nowych będzie wymierać jak zobaczą ostatnie zadania

 

Wersja tekstowa

http://www.speedysha...sji-zadania.doc

 

Wersja obrazkowa

 

http://www15.speedys...nload/floty.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem raczej ekowcem obejrzałem te "zadania" ceny i wydaje mi się że to jest nie realne zadania z % na u 5 bo tv gram to jest raczej nie do wykonania chyba że gracz nr 1z flot zrobi złom graczowi nr2. A wynagrodzenie jest kolosalnie wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to on miał zrobić temat ale były z tym problemy i nie wiem co dalej.. zapomniał?

 

nie wchodził temat dalej to zrezygnował z prób, poszedł spać później a rano do krakowa na uczelnie pojechał :P

 

dzięki za wrzucenie tego wkońcu ;)

 

 

EDIT:

 

ok. nowe nagrody zostały ustalone i zaakceptowane na poziomie 10x niższym

 

 

to jest prowokacja do dyskusji. ciekawe czy sie teraz coś odezwą wkońcu czy nie... a nie że potem będzie płacz...

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarn, muszę się zająć zadaniami, bo jeszcze nie skończyłem. Jak skończę deus musi je przeglądnąć, zrobić ten nowy drzewkowy system i powpisywać wszystkie zadania których będzie chyba ponad 100 tak więc trochę jeszcze to zajmie.

 

Deus, przeczytaj drobny druczek na dole :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, abym zaakceptował cokolwiek z nowych propozycji zadań.

 

Deus doczytaj drobny druczek:

to jest prowokacja do dyskusji. ciekawe czy sie teraz coś odezwą wkońcu czy nie... a nie że potem będzie płacz...

 

musiałem coś wymyślić żeby sie odezwali i ruszyli do dyskusji ale widze że nadal nic nie daje. wprowadźmy więc zadania i za każde wykonane niech nam deuter zżera. ciekawe czy też będą siedzieć cicho :P

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wprowadził taką zmianę

 

Zadanie nr27 - Rozbuduj fabrykę nanitów na poziom 10.

dać przed zadanie nr 23 ( Zbadaj technologie bojową, ochronną i opancerzenie na poziom 20. )

ponieważ jest o wiele prostsze.

 

I dodatkowo, zmieniłbym trochę te zadania. Zrobiłbym "drzewka" : Ekonomia ; Flota ; Księżyc,

i przypisał pod nie zadania, które danemu "drzewkowi" odpowiadają.

 

Nagrody w postaci surowców za konkretne zadania, a za zrobienie na przykład całego "drzewka" Ekonomia dać nagrodę w postaci na przykład 50-100 dodatków ( czy tam tej nowej waluty ).

 

I już będzie ładnie ;)

Edytowane przez Remka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remka litości.. klikłeś chociaż te linki w 1 poście?

My tu już mamy wszystko gotowe tylko nagrody omawiamy!.. już jest drzewko, jest podział, jest kolejność ustalona chyba dobra i tylko nagrody zostało pozmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no klikałem ale nie pobierałem bo nie mogę w pracy ;] przepraszam ;P

 

EDIT :

 

już udało mi się to obejżeć ;) no i si, o to prawie dokładnie mi chodziło ;)

Edytowane przez Remka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ta nagroda 500 mld dexu

tu pozwole sobie zacytować Neriela:

nagroda jest taka sama bo 1 moon 9.900 to nadal spory wydatek względem moonów poniżej 5k która można ściągać bez strat.

i dodać od siebie pare słów:

też byłem za tym żeby nagroda była za to większa, a na upartego to nawet w tym samym układzie na planecie jakiegoś ilderka zaraz obok Twojej możesz zawsze flote postawić (symboliczną ilość cm) na zatrzymaj, i posyłać po pare lmów żeby moona 3k postawić i zaraz go zdjąć, nikt nie każe Ci moony 5k i większe stukać.

 

a co do

żaden księżyc na unii nie zostanie

to wątpie bo jak już pisałem bardziej sie każdemu opłaci postawić tego moona i go zdjąć, niż latać na 5k i próbować takie ściągać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością moony będą, bo są cały czas na bieżąco robione. Po to jest ten nowy wzór - zrób sobie 7k moony i powodzenia w czyszczeniu uni z takich ;)

 

Widzę żadnych propozycji nie ma.. moja wersja wg obliczeń nie wyszła więc dam deusowi jeszcze jedną z nagrodami wymyślonymi znikąd - może wtedy uda mi się dopasować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zadanie z niszczeniem 500 moonów to chyba lekka przesada, żaden księżyc na unii nie zostanie bo większość została wykoszona do obecnej wersji zadań. Jeszcze ta nagroda 500 mld dexu :rotfl2:

Na u5 jak robiłem zmianę średnicy to wyskoczyło prawie 9.000 rekordów, więc nie jest tak źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zadania podobają, tylko czy nie ma za dużo tych zadań z ACS i nie są one za bardzo wymagające? Bo ACS-y to rzadkość, jeszcze na taką skalę, a ponad to jesteśmy uzależnieni od drugiej osoby czy to zadanie uda się zrobić, no a zadania są w końcu dla nas nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od tego, że dałem za duże nagrody. Deus zażądał ich obniżenia więc napisałem ten temat aby gracze (tacy właśnie jak Ty) zdecydowali jakie te nagrody powinny być. A tacy gracze zerknęli na obrazek czy plik, napisali przykładowo powyższy post nic nie zmieniając i właśnie dlatego - z braku żadnych propozycji taka nagroda obecnie sobie stoi.

 

Minął tydzień i żadnych propozycji, więc najwyraźniej deus sam wam poustawia nagrody, tylko później bez awantur jak te obecne z Astatem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od deusa zależy od którego momentu będzie to liczone :P

Ja jestem za tym, aby od razu wszystko było liczone nawet z jakąś oddzielną tabelką pokazującą wszystko (tak jak ta w zakupionych pakietach w sklepie).

Można by tam wszelkie ane umieścić jak ilość labków na wszystkich planetach, % z RW, liczbę ekspedycji itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zadania z flota sa ok, zrobcie tez kilka z eko...

nawet ten ACS jakos ujdzie, chociaz zysk jest tylko dla tego co wysyla... a zrobic ACS na taki % na u5 moze nie byc tak latwo, ale ok, zadania nie sa wszystkie na dzis, na jutro tez musi cos zostac, zeby za 2-3 tygodnie znowu nie aktualizowac/zmieniac/dodawac, bo kazdy juz je zrobi, takze nie moze byc za latwo, i te 500 moonow to pracochlonna robota :D

ale o to chodzi, jak dla mnie jest ok, nagrody tez "ladne", teraz pytanie:

 

kiedy wejda te nowe zadania? macie konkretna date? lub chociaz mniej wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.