Skocz do zawartości

Astaty- kilka pytan


Hejter

Rekomendowane odpowiedzi

Panie / Panowie po co te żale - proponuję przeczytać regulamin!

 

Po pierwsze i co najstotniejsze wszystkie podkreślam wszystkie !!! konta są własnością deusx - pana Marcina Gliwińskiego osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą odprowadzającą podakti etc.

 

Nikt tu nikogo nie zmusza do kupowania czegokolwiek!

 

Na koniec nie ma nic za darmo!!!

 

Admin/właściciel serwera zainwestował swoją wiedzę, czas i pieniądze w biznes, który ma mu przynosić zysk (czytaj kasiurę) i nie można mu mieć tego za złe.

 

Reasumując - zaczynając grę godzisz się z R E G U L A M I N E M !!!

 

Jedyna tylko sprawa polega na tym, że gracze zgodnie z regulaminem gry nie zostali poinformowani zgodnie z regulaminem o zmianie na 72 godziny przed jej wprowadzeniem i to by było na tyle - życzę miłej gry.

 

Nie no ja rozumiem ze biznes is biznes to zrozumiale ze apetyt rosnie w miare jedzenia ale zalozmy sytuacje taka totalnie hipotetyczna:

jestem Top 100 wskakuje przed Wasze Legendy na top 1 we flocie, eko tak mamy przewage jak narazie okolo 30 baniek no jest do odrobienia za 7 dni wyrzucam swoje nedzne pieniadze ,przy czym panowie swoje tez nie wiem na ile ich tam stac no ale wszyscy wydaja robie przewage 3 razy wieksza we flocie i w eko no taka praktyke stosuje caly czas powiekszajac przewage nad graczami,staje sie ona na tyle duza ze 20 musi leciec w ACS no i ja sie pytam gdzie ta cala rozrywka tej gry w takim razie? bo w zasadzie mam bank kupie sobie 40.000.000.000.000.000.000 sury a nie mowcie ze jest to nie mozliwe i co bede stal na monie klikal bank skanowal skladal skanowal skladal skanowal i skladal? a jak cos sie trzesnie to biore za kase flote i surke ,wlasciwie jak by sie czlowiek uparl to ta gra moze polegac jedynie na :siadam kupuje surke w sklepie flote i wydaje sure w eko flota rdzewieje i log off,ja wiem ze to ciulowo brzmi dla tego kto zarabia ale tak jak powiedzialem bonusy dodatki bonusami ale wszystko w granicach razsadku i zabawy tak mi sie wydaje a wszystko wlasnie dla rozrywki bo gra przeciez ma byc rozgrywka a nie wyscigiem kto ile moze kupic co nie?

 

a Panie moderatorze jak aby Pan byl na Topie GW przestalo istniec 9 lat temu wiec jaki to "jest inny serwis"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin jedynie co każde pisać z wyprzedzeniem to:

8. Właściciel zastrzega sobie prawo do modyfikacji pakietów w sklepie, w ramach świadczonej usługi Astat o czym użytkownik zostanie powiadomiony z 72 godzinnym wyprzedzeniem.

 

Nowe pakiety nie muszą być wprowadzane z uprzedzeniem. Punkt ten ma na celu, czy też miał na celu informować o zmianach cen oficerów względem ruchomej promocji. Obecnie sklep został zrobiony tak, że ceny oficerów nie muszą być ruchome (czyli nie będą wyższe), więc punkt ten został bezużyteczny.

 

Co do cenzury i banów... Wszystkie wasze "wielkie blokady za nic" zostały nałożone zgodnie z regulaminem, w większości na shoutbox za po prostu brak kultury, bo myślicie że to jest stodoła, że będziemy tolerować wasze przekleństwa, chamstwo i arogancję względem innych?

Temat ten kompletnie dotyczy innej rozmowy niż założenia, robi się spam więc zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.