Skocz do zawartości

Astaty- kilka pytan


Hejter

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest mozliwosc wprowadzenia jakis limitow na zakup surki za astaty ?

zeby nie było znowu koksow ktorzy wlewaja 1000 zł na raz i potem sie woża po serwie...

 

oraz wprowadzenie mniejszych pakietow bo ta ilosc surki na nowe uni jest porazajaca :/

 

i jesli juz chcesz deus zarabiac to np podniesc ceny oficerow ? moze sama ta zagrywka by wystarczyla ?

 

a moze ktos ma jeszcze jakies inne pomysły ?

 

bo jak juz zapewne wszyscy zauwazyli gra na u6 powoli traci sens....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny oficerów były wyższe, to wspólnie wszyscy uznali, po raz drugi przypominam, że nie będą wydawać więcej niż 4 czy tam 5 zł m/c na grę.

 

Dobra, ale wtedy to była inna sytuacja

teraz jest nowe uni , i wszyscy na poczatku sie cieszyli ze niebedzie surki za kase....

a w tym momencie z 90% spoleczenstwa grajacego na u6 ma popsuty humor...

 

mogles najpierw z nami porozmawiac , a nie odrazu zmieniac sklep....

moze bysmy jakis pomysl wymyslili

ale jak zwykle ty masz to gdzies po mojemu...

 

 

 

 

 

Taa, a w sojuszu to trzymasz astatowców :D

i co myslisz ze jestem z tego zadowolony ?

Edytowane przez Hejter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego większość z Was ma klapki na oczach z napisem TOP 1?

Hejter na U5 większość wydanej kasy przez graczy i tak wylądowała w Twoich reckach, tu za pewne bedzie tak samo. Dla dobrych flociarzy powinno nie mieć to znaczenia, bo i tak pewnie większość wyląduje w reckach Twoich lub Faziego.

Powinniście się tylko z tego cieszyć, a serwer sam się nie utrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego większość z Was ma klapki na oczach z napisem TOP 1?

Hejter na U5 większość wydanej kasy przez graczy i tak wylądowała w Twoich reckach, tu za pewne bedzie tak samo. Dla dobrych flociarzy powinno nie mieć to znaczenia, bo i tak pewnie większość wyląduje w reckach Twoich lub Faziego.

Powinniście się tylko z tego cieszyć, a serwer sam się nie utrzyma.

 

Tak tak zdzisiek, fajna perspektywa, ja bede zasował zeby flote postawic, a wpadnie jakis koks i w 5 sec postawi to co ja mam w miesiac

 

a druga sprawa, lece komus moona zdjac , a ten ktos w 10 minut robi przelew i stawia flote na moonie

normalnie rewelacja !!

az sie grac odechciewa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dobre tylko do czasu az przyjdzie taki wujeksamozlo, albo rembrandt, albo talibanek, albo soprano, albo teraz wachu !

Czy te osoby naprawdę tak "zdominowały" grę na innych uni??? raczej NIE... talibanek ..wydal kasę-postawił eko...SOPRANO wydał kasę-postawił eko + trochę GS i itak 3/4 czasu na U, Rembrandt ma trochę tych LM-ow ale czy robi komuś nimi krzywdę???-NIE, Wujeksamozlo- nie pamiętam kiedy miałem skana od niego juz...

Więc dalej uważam ,ze wszystko sprowadza się do bycia TOP1 a nie do fajnej zabawy i sporej ilości %...

 

Tak tak zdzisiek, fajna perspektywa, ja bede zasował zeby flote postawic, a wpadnie jakis koks i w 5 sec postawi to co ja mam w miesiac

 

 

A Ty myślisz ,ze teraz wpadną tu hurtem nowi gracze i za kasę postawia to co Ty w miesiąc bez? To nie sa nowi gracze...

Oni tez tyrali tyle co Ty (moze z mniejszym skutkiem ale tyrali) i co im sie nie należy??? Ty jesteś PRO flociaz masz neta w robocie i siedzisz 8h w pracy potem jeszcze w domu...Nie każdy tak może jak Ty...jeden dobrze lata... drugiego stać na astaty takie życie, taka gra....

 

 

Przepraszam za dubla....z rozpędu to było...

Edytowane przez deusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziś nie masz skana bo jakoś cię troszkę lubię i flotę masz za małą nie che mi się podnosić.

 

Astaty cóż są inne metody zarabiania niż surowce za kasę np geolog super+ 200% na miecha za 100 astat - 20 zł

 

Konstruktor Super+ 50% czasu mniej

Naukowiec Super PLUS 50% czasu mniej

 

20 Astat np Jeden poziom kopalni wyżej na jednej planecie i tak jak z badaniami 3 raz

 

Kasować kupione badania i kupione budynki raz na pół roku

 

No można surowce są bez sensu sam jestem tego przykładem w 3 miechy na u5 zrobiłem sobie konto od zera które jest TOP4 a mógłbym i top1

 

 

Troszkę racji w tym co pisał Zdziś że większość flot za kasę kończy w reckach

 

Co do Marshala masz racje przelew i huk 2 minuty i po sprawie może wprowadzić karencje dodatków nie wiem 24 h i sa na koncie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że taka osoba jak wujek tylko gada. Zastanów się chłopie, gadasz tutaj że astaty to głupota a sam na nich równo ciśniesz ? Hipokryzja ?

 

Jakby wszyscy tak ładnie pisali jak Ty i do tego się stosowali to naprawdę mało osób by leciało na astatach :) a jakby już kupowali to w rozsądnych ilościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty myślisz ,ze teraz wpadną tu hurtem nowi gracze i za kasę postawia to co Ty w miesiąc bez? To nie sa nowi gracze...

Oni tez tyrali tyle co Ty (moze z mniejszym skutkiem ale tyrali) i co im sie nie należy??? Ty jesteś PRO flociaz masz neta w robocie i siedzisz 8h w pracy potem jeszcze w domu...Nie każdy tak może jak Ty...jeden dobrze lata... drugiego stać na astaty takie życie, taka gra....

 

 

Przepraszam za dubla....z rozpędu to było...

 

Moglbym tu sporo teraz napisac, ale mi sie niechce

bo na głupie wypowiedzi niema sensu tracic czas

 

i po drugie warna dla tego pana za post pod postem.....

 

inny by dostał, ale zapewne jak w polityce, sa rowni i rowniejsi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po drugie warna dla tego pana za post pod postem.....

 

inny by dostał, ale zapewne jak w polityce, sa rowni i rowniejsi....

Niekiedy się daje, niekiedy nie. Jeśli ktoś zrobił, powiedzmy, pierwszy, drugi czy trzeci raz - warna nie powinno się dawać. Np. jak nowy gracz napisze posta pod postem, to go po prostu upominam słownie. Kiedyś ktoś pisał z komórki i też zdublował posta. Poprosił o edytowanie, bo zrobił to przez przypadek. W tej sytuacji zdzisLG przeprosił, bo było to z rozpędu. Czy coś się takiego stało? Mogę jedynie go upomnieć, odesłać do regulaminu i przy następnej sytuacji zainterweniować, bo nie pamiętam kiedy ostatnio zdzisLG zdublował posta...

 

Co do tematu, to najlepszym wg mnie rozwiązaniem byłoby wprowadzanie geologa +200%. Bo skoro

Ceny oficerów były wyższe, to wspólnie wszyscy uznali, po raz drugi przypominam, że nie będą wydawać więcej niż 4 czy tam 5 zł m/c na grę.

To po co podnosić, jak można zrobić to samo, ale dla tych co będą chcieli. Normalni gracze wydadzą 5zł/mc i nie będą narzekać, a ktoś się doładuje w postaci geologa 200%. Będzie on droższy o kilka (10-20) astatów (lub więcej), ale też na krótszy okres czasu i max. do miesiąca lub dwóch. Nie na rok. Dopasować proporcjonalnie zysk i koszta z geologa, aby po tych dwóch miesiącach była równowartość tych 4bln. każdego surowca o koszcie 100 astatów. Będzie to samo, ale taki gracz nie zyska surowców od razu, a po miesiącu czy dwóch. Być może będzie to nierealne by tak długo czekać to dać do miesiąca, nie ma problemu. Nie będę się rozpisywał, bo nie wiem czy to przejdzie, ale chętnie bym napisał w dziale "Pomysły" i wam to zaprezentował i podyskutował, bo to jest zdecydowanie lepsze od kupowania "od razu".

 

 

@@@

Dodam jeszcze, że jak taki gracz kupi geologa +200%, to nie będą mu się surowce mieścić na planetach i przy tej okazji kupi sobie magazyniera. Można go też rozbić na 50%, 75%, 100%, 150% i 200%. Dopasować odpowiednio ceny i już jest zysk. Czyż to nie lepsze od surowców? Bo lepiej mieć surowce z kopalni niż od razu z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to samo, ale taki gracz nie zyska surowców od razu, a po miesiącu czy dwóch.

Z tego właśnie powodu ci którzy kupują surowce nie będą już zainteresowani geologiem. Chcą wszystko już teraz itp itd.

Taki sam efekt dałby limit kupna surowca powiedzmy 1 pakietu za 100 Astatów dziennie.

 

Moim zdaniem pomysł ma swoje dobre i złe strony ale tak czy siak wątpię by przeszedł.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm napisze w ten sposob ,jestem tu Nowy ale

ok bonusy bonusami ale bez przeginania pały o tyle jak pomysl z oficerami badania ble ble no wiecie o co mi kaman mysle ze jest wywazony i w miare ciekawy o tyle kupowanie floty jak i surki mysle ze nie za bardzo taki myk zrobilem na 5 i tak w zasadzie patrzylem na ten top 1 mowie hmm 160 baniek przeliczylem i mysle w sumie zaladuje za 50 funa na miesiac i w zasadzie i tak mnie nikt nie lyknie postawie kombinacje owiec panckow i niszczar nawet fsa nie bede musial wysylac,wiec? i nawet fazi i hejter jesli przekrecilem to przepraszam w acsie nie dadza rady ,tak wiec proponuje flote i surowce i inne bzdury wykasowac a zostawic to co jest potrzebne no chyba ze zrobic Wam jak Dukhat 10 lat temu na [wymoderowano]

 

 

/// Nie reklamuj innych serwisów.

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie / Panowie po co te żale - proponuję przeczytać regulamin!

 

Po pierwsze i co najstotniejsze wszystkie podkreślam wszystkie !!! konta są własnością deusx - pana Marcina Gliwińskiego osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą odprowadzającą podakti etc.

 

Nikt tu nikogo nie zmusza do kupowania czegokolwiek!

 

Na koniec nie ma nic za darmo!!!

 

Admin/właściciel serwera zainwestował swoją wiedzę, czas i pieniądze w biznes, który ma mu przynosić zysk (czytaj kasiurę) i nie można mu mieć tego za złe.

 

Reasumując - zaczynając grę godzisz się z R E G U L A M I N E M !!!

 

Jedyna tylko sprawa polega na tym, że gracze zgodnie z regulaminem gry nie zostali poinformowani zgodnie z regulaminem o zmianie na 72 godziny przed jej wprowadzeniem i to by było na tyle - życzę miłej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sęk w tym, że regulaminu Deus nie przestrzega. Zmiany w pakietach mają być wprowadzane 72h po powiadomieniu o tym graczy. A tutaj Deus zmodyfikował pakiety (pakiet surowców) bez informowaniu tym graczy, a więc złamał regulamin, który sam napisal i na który tak chętnie się powołuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to idąc Twoim tokiem myślenia spinrad, nasz rząd jest w porządku, PZPN również. Oni przecież też poświecają się w swojej pracy, jakoś musieli się dostać na te stanowiska, a teraz nie możemy im zarzucic braku rzetelności, uczciwości etc. Przecież wykonują swoją pracę i ona ma im przynosić zysk.

 

Niektórym to trzeba ceglą tłumaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus zmodyfikował pakiety (pakiet surowców) bez informowaniu tym graczy, a więc złamał regulamin, który sam napisal

 

To napisz do UOKiK :)http://www.uokik.gov.pl

 

@fazi a kto tu pisze o PZPN rządzie !!! nie galopujesz za bardzo? Co to ma wspólnego z rozrywką

 

oczadziałeś? nie pasuje ci tu gra zmusza cie kto do grania ? Wyluzuj i popukaj w sapera lub kierki !

Edytowane przez Spinrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dup* to wszystko ten serwer od poczatku miał załozenie zeby przynosic tylko wielkie zyski zeby nie było trzeba pracowac

my gracze bedziemy zlewani i tyle, a pan admin bedzie sobie tylko złotowki liczył w domu i myslał na co je wydac....

 

zostalismy oszukani i tyle, od poczatku pewnie miały byc astaty, tylko nam sciemnił ze ich niebedzie po to zeby wiecej ludzi konta pozakładało...

 

Sam deus nawet nie probuje załagodzic tej sytuacji bo i po co ?

najlepiej pobanowac i pousuwac tematy zeby prawda nie ujzała swiatla...

 

WSTYD KOMPROMITACJA I OSZUSTWO !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POPIERAM I KOPIUJE: WSTYD KOMPROMITACJA I OSZUSTWO !!

 

a zwlaszcza to:

"Sam deus nawet nie probuje załagodzic tej sytuacji bo i po co ?

najlepiej pobanowac i pousuwac tematy zeby prawda nie ujzała swiatla..."

 

dokladnie tak tylko usuwa, wprowadza cenzure, moderuje, 0 moralności, współpracy. Jak myślicie dlaczego żadna inicjatywa nie wychodzi od deusa w sprawie sury za astaty? Bo mu tak najwygodniej, kasa sie leje, nie wazne ze odejdzie 10 osob, zostanie taki avatar i bedzie mu lał kasę po kilkaset zl na miech :) Jakby tak odeszlo z 50 osob no to wtedy pan deus mialby problem i interes by siadł. Może wtedy trochę pokory i samokrytyki by nabrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dup* to wszystko ten serwer od poczatku miał załozenie zeby przynosic tylko wielkie zyski zeby nie było trzeba pracowac

my gracze bedziemy zlewani i tyle, a pan admin bedzie sobie tylko złotowki liczył w domu i myslał na co je wydac....

 

zostalismy oszukani i tyle, od poczatku pewnie miały byc astaty, tylko nam sciemnił ze ich niebedzie po to zeby wiecej ludzi konta pozakładało...

 

Sam deus nawet nie probuje załagodzic tej sytuacji bo i po co ?

najlepiej pobanowac i pousuwac tematy zeby prawda nie ujzała swiatla...

 

WSTYD KOMPROMITACJA I OSZUSTWO !!

 

Drogi przyjacielu z gry !

 

Mocno protestowałem gdy zabrano mi oficerów na u3 - dostałem zwrot wtedy jeszcze dodatków.

 

Wydałem całe 10 PLN + VAT na geologa i bank na U6 i basta pobawiłem się za paczkę fajek tudzież 4 pifa przez miesiąc.

 

Jedyne niedociągnięcie deusx to rozminięcie sie z regulaminem 72 godziny na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.