Skocz do zawartości

Serwer Counter Strike 1.6 - ogam.online


spieriz

  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy popierasz ten pomysł?

    • Tak
      26
    • Nie
      2
    • Jestem bez zdania
      2


Rekomendowane odpowiedzi

bo myślałem, żeby to zrobić tak jak w pierwszym poście napisałem, nie wiem czy go przeczytałeś dokładnie.

 

Może trzeba ustalić szczegóły dokładnie, bo ja w zasadzie nie mam zamiaru płacić komuś za serwer cs, byle by tam była reklama. Wolę to środki od razu przeznaczyć na reklamę. To, kto tam będzie adminem, kto będzie operował itp myślę, że wystarczy zawrzeć w jednym, dokładnym poście. Czyli od razu

Co kupić, za ile, kto właściciel, kto operuje, kto odpowiada, gdzie reklamację itd itd. Bo z przedstawionych tutaj danych nie wiele wynika. Nawet nie wiem czy to koszta rzędu kilku(nastu) złotych czy kilkuset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.

widziałem to tak.

Ty nic płacić nie musisz.

Jedyne co by było fajnie żebyś zrobił, to utworzyć na forum specjalny dział przeznaczony dla tego serwera, w tym dziale były by wszystkie potrzebne podfora, takie jak bany itd. Dodatkowo by było fajnie jakbyś gdzieś na górze forum dodał paseczek ze statusem serwera, taki paseczek jest bardzo mały, ma wymiary chyba 350x20, przykład :

 

http://cache.www.gametracker.com/server_info/200.98.214.108:27040/b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

W taki sposób Ty byś reklamował serwer CS, gracze z OGam by wchodzili na ten serwer.

 

A jaki Ty byś miał z tego zysk? Już mówię.

Jak na serwerze jest duzo ludzi, to on się podbija w rankingach serwerów.

Jak jest wyżej w ranku, to jest też wyżej w wyszukiwarkach.

Bardzo dużo ludzi korzysta z tych wyszukiwarek, myślę, że każdy gracz w CS chociaż raz użył wyszukiwarki, takiej jak np. http://gametracker.com .

Jak ktoś wbije na serwer, to będzie też chciał się zarejestrować na forum tego serwera.

A forum serwera byłoby jednocześnie forum ogam. Więc gdyby zobaczył, że jest też taka gra jak ogam, to może by chciał zobaczyć co i jak i by się zarejestrował w grze, szczególnie że powstało niedawno nowe uni.

 

Jeśli chodzi o admina, to ja bym tym wszystkim zarządzał. Trzeba by było też innych do pomocy, to by się ustaliło później.

 

Moje najważniejsze pytanie jest bardzo proste:

czy zgodzisz się utworzyć na forum dział przeznaczony do tego serwera, serwer by miał nazwę ogam.online albo samo OGam, to też jest do ustalenia.

Jeśli udzielisz zgody, to całą resztą ja się już zajmę, Catalyst i Dagger pomogą mi te działy ogarnąć, a ja się zajmę wszystkim co związane z serwerem, łącznie z kosztami jego opłacenia. :)

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się fajnie ale,

 

Jak ktoś wbije na serwer, to będzie też chciał się zarejestrować na forum tego serwera.

 

Ja swego czasu grałem ok 2 lata w cs i nigdy nie miałem zamiaru się na żadnym forum rejestrować, bo i po co ?

Na razie nie widzę sensu współpracy z serwerem CS, przynajmniej nowym serwerem, jestem w stanie podjąć współpracę z serwerem, który również przyniesie korzyści dla OGam, bo twoja propozycja to po prostu reklama nowego serwera poprzez naszą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu grałem ok 2 lata w cs i nigdy nie miałem zamiaru się na żadnym forum rejestrować, bo i po co ?

hm, np. po to, po co wszyscy gracze z OGam postanowili się zarejestrować na tym forum :)

racja, może na początku ten serwer nie przyniesie Ci dużych korzysci, ale za jakiś miesiąc lub dwa możliwe, że już takie będą.

I też byłoby fajnie zrobić taki serwer chociażby z myślą o graczach OGam, bo jak sam widzisz w ankiecie, jednak trochę graczy by chciało taki serwer dla nas i lubią grać w CS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, ale to raczej nie będzie potrzebne, bo deusx i tak by przecież za to nie płacił i by tym nie zarządzał, bo jak sam pisał, nie ma na to czasu ;)

chodzi też o to, aby gracze z OGam mogli sobie wspólnie pograć w coś poza ogam, a łazić co chwilę po innych serwerach się nie chce, bo albo to jakiś pełny, albo złe modele czy też inne śmieci, a tak to wszystko by było tak jak chcemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachu, odnoszę wrażenie, ze chcesz przejąć inicjatywę w pomyśle, który ja zaproponowałem :)

po co komu pokazywać potwierdzenia wpłaty na konto?

przecież te dwie gry nie będą miały bezpośrednio powiązania finansowego.

 

Deus czemu by nie spróbować ? Na samym dole zrobi się mały dział poświęcony temu serwowi i zobaczymy jak to wyjdzie. Jak skończy się to kompletną klapą to i tak nic nie stracimy a może nawet zyskamy.

całkowicie się zgadzam.

Moja propozycja dotyczy tylko jednego małego działu na forum, na samym dole, w którym były by podfora takie jak bany/unbany , podania na admina, propozycje mapek i parę innych. Niewiele miejsca by to zajęło.

I przecież nic nie stracisz jak spróbujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus czemu by nie spróbować ? Na samym dole zrobi się mały dział poświęcony temu serwowi i zobaczymy jak to wyjdzie. Jak skończy się to kompletną klapą to i tak nic nie stracimy a może nawet zyskamy.

No właśnie. Strat nie będzie, a może ktoś lubi grać w CS'a i kiedyś grał w ogame (oryginalne), zobaczy nazwę OGam i skojarzy sobie z ogame. Pomyśli: "a zobaczę co to jest", wejdzie i może się mu spodoba. Na próbę chociaż może ten serwer być. Wtedy zawsze jakieś większe życie na forum mogłoby powstać, bo wiele osób lubi grać w CS'a. I OGam będzie nie tylko kojarzył się ze złomem czy lataniem i skanowaniem, ale i z CS'em, którego ludzie pamiętają latami, bo to gra "wiecznie żywa" i o OGamie zapewne wtedy też nie zapomną. Jak nie spróbujemy, to się nie dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również zdaje się, że serwer na tym nic nie straci. Samo Ogam raczej niczym nie ryzykuje w tym przypadku. Zazwyczaj rejestracja odbywa się dopiero po nadaniu bana (o ile ktoś chce grac dalej na tym serwie), ale jak wiadomo poczta 'pantoflowa' dziala niezawodnie, wiec czasem nawet jedna osoba, potrafi sciagnac kolejne dwie, te dwie osoby kolejne osoby moga zaprosic i tak dalej na zasadzie piramidy. Jesli nie wyjdzie, no coz, trudno, ale jak to zwyklo sie mawiac " czasem lepiej sprobowac i pozniej zalowac, nizeli nie sprobowac i pozniej zalowac, ze tego sie nie sprobowalo" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, a dla przykładu, to może dam dzisiejszą sytuację na SB.

Jedna osoba rzuciła IP z serwerkiem i nagle 5 osób z OGam tak wbiło. :)

tak samo jest w drugą stronę, osoba zobaczy, że serwer fajny, to zaprosi innych :)

warto spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, może bym zagrał. Ale uważam że nie powinno się łączyć dwóch gier. Jak ogam to ogam, deus założył prywatny serwer ogame a nie CS-a i powinien się tego trzymać. Gra 3d zawsze będzie miała więcej wielbicieli niż przeglądarkowa, więc żeby nie stało się tak że gracze porzucą konta tu i zaczną grać w CS-a, no ale można na jakiś tam okres spróbować. Najwyżej zrezygnujecie, "niech będzie, jestem na tak"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej ofercie którą ja chcę wziąć, dostanę dodatkowy serwer 11slotowy za darmo.

myślałem nad tym, żeby organizować na nim turnieje, ale tylko graczy z OGam. Tak więc gdyby ktoś przyszedł "z zewnątrz", to by się musiał zarejestrować na OGam, a gdyby się już zarejestrował to by też chciał pograć. Dodatkowo, gdyby za pierwsze miejsce byłoby chociaż te 10 astatów, to by już je chciał wykorzystać skoro wygrał, więc by zaczął grać w OGam. :)

deusx, nic Ci raczej nie zaszkodzi spróbować, jedynie możesz wyjść na plus w tym :)

i gracze OGam na pewno nie porzucą OGam dla CS :) pograsz 2h w CS i ci się już znudzi na dzień dzisiejszy i pójdziesz coś zezłomować.

Moim zdaniem naprawdę warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, jak coś, to jeśli byś mi to powierzył, to mogę to na pewno na pierwszy miesiąc opłacić, a jeśli się rozkręci to i na późniejsze.

ale tak jak sam napisałeś, rozejrzyj się w wolnej chwili w tym temacie i napisz co postanawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.