Skocz do zawartości

Serwer Counter Strike 1.6 - ogam.online


spieriz

  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy popierasz ten pomysł?

    • Tak
      26
    • Nie
      2
    • Jestem bez zdania
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj prowadząc rozmowę na SB z bumble wpadliśmy na pomysł, aby zrobić serwer do Counter Strike 1.6 dla ogam.online.

 

Działałoby to na zasadzie wzajemnej reklamy.

 

Ktoś by wszedł na serwer CS - wiedziałby, że istnieje taka gra jak ogam.online. Dodatkowo, gdyby utworzyć na http://forum.ogam.online dział dla tego właśnie serwera, to gracz z CS od razu by widział, że w OGam grają fajni ludzie, zarejestrowałby się w grze, deusx by miał większy zysk, gracze by mieli więcej osób do złomowania i wszyscy by się cieszyli.

 

Działałoby to oczywiście też w drugą stronę. Ktoś wszedł na OGam, zauważył, że jest tutaj serwerek do CS'a. Dawno nie grał, to sobie włączy aby sobie przypomnieć wszystko, na serwerze by było więcej ludzi, lepiej by się grało, ja z bumble byśmy mieli większy zysk z serwera i też by się wszyscy cieszyli.

 

Biorąc pod uwagę te argumenty, gdyby deusx się zgodził stworzyć serwer do Counter Strike 1.6 dla ogam.online na takich zasadach jak wyżej, to byłby to plus dla wszystkich i wszyscy by się cieszyli. :D

 

Do ustalenia z graczami OGam byłoby to, jaki to ma być rodzaj serwera, ale to później.

 

Czekam na opinie wszystkich i na zgodę deusxa :) bądź też brak tej zgody, ale mam nadzieję, że pomysł zostanie zaakceptowany.

 

 

Counter Strike 1.6 można pobrać tutaj:

http://hotfile.com/d...5_by_Lukasz.rar

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwerem ja się zajmę.

proponuję hosting na gameserv.pl

miałem już tam kiedyś serwer, było wszystko bardzo ładnie.

 

nawet jeśli pomysł nie wypali, to przecież deusx nie będzie na tym stratny, tylko ja ;) no chyba, że zdecyduje się dofinansować serwer na start, na pierwszy miesiąc. Proponuję na początek 20 slotów, przy cenie 1,60 za slot (500 fps - więc tanio) daje to 32zł. Nie aż tak dużo. :) lokalizacja - Łódź - NC Group

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ustalenia z graczami OGam byłoby to, jaki to ma być rodzaj serwera, ale to później.

 

poczekajmy najpierw na zgodę deusxa, żeby w ogóle taki serwer powstał, później zrobię ankietę co byście na nim chcieli mieć :)

myślałem nad FFA + BF2, jest on w miarę prosty do zrobienia, a można go dość łatwo utrzymać sprzedając m.in. odznaki ;)

można by też CODa zrobić, ale z tym jest więcej roboty.

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa, z doświadczenia (baaardzo dużego) wiem że serwery 4Fun najlepiej się trzymają, dużo ludzi lubi dodatki w postaci przeroznych modów i innych dupereli.

BF jest na drugim miejscu pod względem grywalności.

 

Nono niezły chwyt marketingowy to mógłby być, kupić publika 28 slotowego pod 4fun, dobrze reklamowac (znam administratorów z różnych sieci mógłbym jakoś pomóc w reklamie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4FUN + BF2 ?

czy jakie pluginy proponujesz, aby się dobrze utrzymał serwer?

jeżeli wszystko wypali, to można w przyszłości pomyśleć nad więcej niż jednym serwerem :)

 

// oczywiście na każdym będzie plugin VIP :)

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ffa jest dobrym pomysłem, ale cod to juz ciezki temat. Trzeba naprawde dobre pluginy, itd zeby zaistniec na scenie przy tak duzej ilosci serverow. Jak byscie mieli w planach zombi moda moge cos pomóc bo troche swojego czasu nad tym siedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie wypowiedziec muszę więc tak

ze jestem jednym z pomyslodawcow to jestem na ogromne tak :D

 

Co do moda na serwie

Moim pierwszym typem mimo wszystko jest zrobienie zombi moda ale nie jakiegos pierwszego lepszego ale z klasami dla ludzi i bankiem na ap albo mozliwoscia zapisania ich na nicku to praktycznie wymusza zakupienie rezerwacji nicku

 

2 pomysl na serwer to typowy BF2 tyle ze z ulepszonymi odznakami tzw. Byly by tylko podstawowe 24 odznaki lcz byly by one ulepszone czyli więcej zycia szybsze proszanie . Grajac na serwerach ktore posidaly 36 odznak ciezko bylo ogarnąc czym zabijac :D

 

3 pomysl to serwer cod mod 20k lvl mimo wszystko jesli jest dobrze zrobiony i rozplanowany jest najbardziej dochodowym serwerem tyle ze zrobienie takiego jest ogromnie trudne sam probowalem ale nie udalo mi się go rozreklamowac ..

 

wiadomo kluczem sukcesu jest reklama bez niej nawet nie ma co ruszac tematu :D

Co do hostingu stawiam na pukawke lecz sloty s bdb drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalej się trzymam FFA + BF2 - prosty, dużo chętnych, dobrze się gra. (jak mi nie wierzysz to spytaj taska, hejtera, winiu i daggera :D graliśmy dzisiaj z 2 godziny)

przy hostingu dalej bym się na gameserv trzymał :)

po crashu serwera od razu jest restart i od nowa się sam stawia, nie tzreba się martwić, że jest wyłączony.

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wszechstronny jeżeli chodzi o hostingi i gry. Nie znam się na cenach, wolę to jednak kupić od profesjonalnej firmy niż hostować u siebie, ponieważ nie bardzo jest czas na poświęcenie kolejnych kilku dni na opanowanie tego wszystkiego.

Pozostaje pytanie, ile to wszystko kosztuje per / mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wszechstronny jeżeli chodzi o hostingi i gry. Nie znam się na cenach, wolę to jednak kupić od profesjonalnej firmy niż hostować u siebie, ponieważ nie bardzo jest czas na poświęcenie kolejnych kilku dni na opanowanie tego wszystkiego.

a to Ty chcesz się tym zająć?

myślałem, że ja bym się tym zajął i byś miał ten problem z głowy.

gotowego dobrego serwera raczej nie kupisz, pojedynczo nie ma dobrych serwerów, a raczej całej sieci się nie opłaca kupować i wszystkiego zmieniać.

jeśli chodzi o hostingi, do działa to na takiej zasadzie, że wykupujesz serwer już z grą, musisz jedynie wgrywać pluginy jakie tam chcesz, muzykę itd. Jeśli chodzi o opanowanie w ciągu kilku dni, mam to opanowane bardzo dobrze i zrobię wszystko w 2-3 godziny. Ja mogę się tym zająć, tylko jeszcze pozostaje pytanie czy ten serwer ma należeć do Ciebie czy do mnie, bo myślałem, żeby to zrobić tak jak w pierwszym poście napisałem, nie wiem czy go przeczytałeś dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.