Skocz do zawartości

Fazi2007


Nyczu

Rekomendowane odpowiedzi

Deuxs, mozesz sprawdzic kiedy mi moja flota powrocila o 4 rano (ksiezyc na ksiezyc, zawrocona misja stacjonuj), mozesz zobaczyc tez o ktorej mialem skana tylko i wylacznie w tej galaktyce. jak wyjasnisz to ,ze 10sec przed powrotem floty mialem skany? widocznie fazi dokladnie liczyc nie umie. taki fart, zeby zlapac wacha w taki sam sposob i mnie jest jaki? 1; 100.000.000? dzis sciagnal mi moony na ktorych fsa mialem. z tego co wiem z ksiezyca nie da sie falangowac, wiec skad wiedzial ktory ksiezyc ubic? no ale dla was i tak to jest normalne. smiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszony jako współpracujący z sgo gracz pokazywał na innych uniwersach swoje umiejętności i czas poświęcany na grze, na uniwersach, gdzie Karol nie jest SGO.

 

A później jego historie na tamtych uniwersach kończyły się banami za bugowanie lub wykorzystywanie luk w grze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wachu co Ty w ogóle bredzisz. Monolog jakiś prowadzisz ?

 

Jak można "wytłumaczyć fart" ? Tego się nie da wytłumaczyć, miałem szczęście i tyle nic na to nie poradzimy

 

A teraz druga sprawa, co Ty chrzanisz że ja Cię z 9g skanowałem?

 

Powtarzam 3 raz i mam nadzieję ostatni. JA SKANOWAŁEM SOPRANO Z MATKI A POTEM CIEBIE. ZOBACZYLEM ZE JEST FLOTA > TEPNĄŁEM I ZESKANOWAŁEM JESZCZE RAZ. Co Ty w ogóle pieprzysz, daj jakiś dowód a nie lejesz wodę ciągle.

 

@ matimax co do Ciebie to wyjaśnię to deusowi na pw, prosty błąd z Twojej strony. (i tu się wypowiadają takie newbie :omg:

Edytowane przez faziee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronic swoich zeby nie bylo wpadki na team to kazdy potrafi tak samo jak w pracy, kierownicy zbieraja opierdziel od klientow a pozniej kierownik sprzedawcy nic nie mowi bo ma w du*** klienta czy on sie poskarzyl czy nie

 

wiec wytlumacz mi skad taki fart ze flota wrocila 3 sekudy po skanie i specjalnie telepnal juz flote na 9g i mnie zeskanował juz z bliskiej planety ?

co specjalnie se przeniosl flote i jeszcze raz zeskananowal pustego moona ktorego zobaczył chwilke przed tem ?

Weź mi to chlopie wytlumacz bo cos nie moge tego pojac

 

 

gram w ogam juz 7 rok i jesli skanuje i widze pustego moona to go poprostu olewam i zeskanuje go za 1-2 h, a nie po chwili jeszcze raz z bliskiej planety od razu widać ze coś zobaczył na pierwszym skanie! i jakim cudem ? jak flota byla 3 sekundy po skanie?

SGO nie może podać takich informacji, bo po prostu tego nie wie. Ile razy mamy powtarzać, że operatorzy nie widzą, skąd i dokąd, ani o której i do której, leci czyjaś flota. Ciekawe jak by to faziemu powiedział? Być może fazi oszukuje, ale nie jest to na pewno pomoc SGO.

 

 

dzis sciagnal mi moony na ktorych fsa mialem. z tego co wiem z ksiezyca nie da sie falangowac, wiec skad wiedzial ktory ksiezyc ubic?

Może miał jakiś program? Nie wiadomo, ale na pewno nie jest to pomoc operatora, bo nie miał jak podać tych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wachu co Ty w ogóle bredzisz. Monolog jakiś prowadzisz ?

 

Jak można "wytłumaczyć fart" ? Tego się nie da wytłumaczyć, miałem szczęście i tyle nic na to nie poradzimy

 

A teraz druga sprawa, co Ty chrzanisz że ja Cię z 9g skanowałem?

 

Powtarzam 3 raz i mam nadzieję ostatni. JA SKANOWAŁEM SOPRANO Z MATKI A POTEM CIEBIE. ZOBACZYLEM ZE JEST FLOTA > TEPNĄŁEM I ZESKANOWAŁEM JESZCZE RAZ. Co Ty w ogóle pieprzysz, daj jakiś dowód a nie lejesz wodę ciągle.

 

@ matimax co do Ciebie to wyjaśnię to deusowi na pw, prosty błąd z Twojej strony. (i tu się wypowiadają takie newbie :omg:

 

http://s1.img.pl/v/157233/fazi3.png

 

nie skanowałeś od razu po zobaczeniu pustego moona z planety obok mnie ? ;]

 

chcesz dowodów to masz ;]

Edytowane przez 23wachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagger, nie wciskaj mi, ze nic nie widac, bo widac. wrzuc silnik xnovy na cba zaloz konto i zobaczymy czy bedziesz widzial floty czy nie. poza tym ja nie mowie ze ktos mu poamgal tylko dla mnie uzywa jakiegos gowna. drugi taki sam fart? o 4 rano skanowac moony w tej tylko galaktyce, gdzie flota wracala z fsa z zaweroconego stacjonuj? oczywisice zle obliczony, bo 10sec przed powrotem mnie juz skanowal. z reszta deusx moze sprawdzic te skany w nocy i godzine powrotu mojej floty. i znow oczywiscie fart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wachu a teraz wklej screenshota kiedy to pierwszy raz zobaczyłem Twoją flotę ;]

 

Bo Twoją flotę już pisałem w pierwszym Poście, zobaczyłem o: 21:19:06, TELEPNĄŁEM FLOTĘ SZYBKO NA 9 GALE i przeskanowalem o 21:23:44 (tak jak widać na Twoim screenie , w powyższym poście)

http://s1.img.pl/v/1206/157031fazi1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagger, nie wciskaj mi, ze nic nie widac, bo widac. wrzuc silnik xnovy na cba zaloz konto i zobaczymy czy bedziesz widzial floty czy nie. poza tym ja nie mowie ze ktos mu poamgal tylko dla mnie uzywa jakiegos gowna. drugi taki sam fart? o 4 rano skanowac moony w tej tylko galaktyce, gdzie flota wracala z fsa z zaweroconego stacjonuj? oczywisice zle obliczony, bo 10sec przed powrotem mnie juz skanowal. z reszta deusx moze sprawdzic te skany w nocy i godzine powrotu mojej floty. i znow oczywiscie fart?

Ogam ma zmodyfikowany silnik. Nie ma tutaj niektórych modyfikacji podstawowych. Kiedyś była afera, że SGO podawał czasy flot i od tego czasu tego nie widać. Poszukaj w starych tematach, a znajdziesz. Więc mi tutaj nie pisz o pełnych bugach silnikach na cba, bo one są jednym wielkim bugiem, w porównaniu z silnikiem z OGama.

 

Dla tych co nie wierzą:

http://forum.ogam.ne...2417-przektety/

 

Jednak zeby was upewnic, zostalo wprowadzone ograniczenie do panelu administracyjnego.

Operatorzy nie widza juz na jaka planete leci flota, oraz nie widza czasu ladowania. Nie widza rowniez, z jakiej planety/moona flota zostala wyslana. Czyli nie mozna juz stwierdzic, ze operator oszukuje. Operator widzi tyle co sami mozemy przypuszczac, czyli np. "wyslal FS na stacionuj moon/moon". Wiec nie ma mowy o oszukiwaniu.

Więc poszukajcie innych argumentów. Jak się ma jakąś skargę, to trzeba mieć niezbite dowody, a nie domysły.

 

Karol, jeśli się mylę to od razu zwracam honor, ale to są tylko i wyłącznie obserwacje 3 osób.

Nyczu napisał, że w razie pomyłki zwraca honor, bo to są tylko obserwacje. Zaraz do tego włączyło się kilka osób, które nie mają pojęcia i utrzymują się z tego, że były skany zaraz po dolocie. Trzeba brać pod uwagę kilka sytuacji np. używanie jakiegoś programu, a nie zwalać od razu wszystko na SGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby zobaczyć gdzie lata flota, to by musiał się włamać na serwer albo na konto deusxa, wątpię, że jest w stanie coś takiego zrobić.

może mu ktoś z teamu powiedział, może włamał się na serwer, a może po prostu miał farta.

Myślę, że prawdę zna tylko fazik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na pytanie, zadane przez założyciela tematu, została udzielona. W związku z tym nie widzę dalszego sensu "ciągnięcia" tego wątku.

 

Proponuje zamknąć temat, chyba że ktoś ma coś istotnego do dodania w tej sprawie.

Edytowane przez KarolRadom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny "przypadek" pro fajtera fazika ;)

Od rana 1 skan od fazika (rano) jak wracała mi 1 raz flota , flote wysłałem na cały dzień na fs'a (i cały dzień miałem spokój od skanów :P )

 

Powrót Fs'a :

 

06-23 19:39:38 +0200 Kontrola lotu Stacjonuj

Twoja flota pomyślnie wylądowała na pozycji XXX

 

 

SKANY pro fajtera fazika :

 

06-23 19:40:11

+0200 06-23 19:39:39

+0200 06-23 19:39:39

+0200 06-23 19:39:38

+0200 06-23 19:39:37

+0200 06-23 19:39:37

+0200 06-23 19:39:36

+0200 06-23 19:39:36

+0200 06-23 19:39:35

+0200 06-23 19:39:34

+0200 06-23 19:39:34

+0200 06-23 19:39:34

 

 

 

gratuluje "wyczucia czasu" ;)))

Edytowane przez Winiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nyczu nie zgodzę się z Tobą..zostało wyjaśnione chyba ,z my SGO nie widzimy kiedy gdzie skąd ,dokąd i o której flota ląduje......I to jest według mnie koniec tego tematu. To co wstawił Winiu wyżej i to co starasz sie wyjaśnić chyba raczej zasługuje na osobny wątek...

Edytowane przez zdzisLG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ukrecic sprawie leb, a niech sobie gra nieuczciwie, a uczciwi niech traca^^ a co tam^^ jak nie odpowiedni dzial to tylko przeniesc do dzialu zgloszenia i tyle. Winiu, dzis taka sama sytuacje mialem, szpiegowal mi tylko galaktyke na ktora wraca flota, a ranosciagnal mi oczywiscie fartownie moona z ktorego mialem fsa. niestety nie mam juz raportu dotarcia floty wzgledem szpiegow, bo farmilem w nocy i mi sie pousuwaly;x ale przeciez to jest do sprawdzenia. skoro mogliscie sprawdzac na wczesniejszych uni godziny szpiegowania i oceniac czy ktos ma niedozwolone oprogramowanie to to tez mozecie sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, bo w poprzednim poście zapomniałem, że ciągle trwają prace i sprawdzenia tego, czy TOP gra uczciwie.

To nie jest tak, że po tym temacie my tylko piszemy "Gra uczciwie" i sprawa się kończy. Gracz ten został dogłębnie sprawdzony, zostały i zostaną jeszcze poczynione inne kroki, które będą miały na celu weryfikację gry zgłoszonego gracza.

To, że SGO jest uczciwy w tym przypadku nie trzeba chyba dalej tłumaczyć ?

 

Dostałem jeszcze PW z wyjaśnieniem, oto niedokładny cytat:

 

Teleportujesz flotę w całości, wysyłasz na fs nie w całości (np. zostawiasz parę sond na skanowanie)- po tym wiadomo, skąd flota została wysłana. Być może to złoty środek na znajdowanie flot, myślę jednak, że dla dobra ogółu trzeba to udostępnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.