Skocz do zawartości

Fazi2007


Nyczu

Rekomendowane odpowiedzi

Po dzisiejszych rozkminach ostatnich dni wspólnie z moim towarzyszem (którego nicku dla bezpieczeństwa nie podam) doszliśmy do, jak pewnie dla wielu się okaże, szokujących wniosków.

 

Znam Fazika ale po dzisiejszym całym dniu nie wierzyłem w to że ma on aż takie szczęście, po nad to dzień w dzień. Ostatnio obserwowałem i zachowanie jego jak i statusy online SGO u6. Dochodzę do wniosku że KarolRadom daje informacji Faziemu o stojących flotach.

 

Skąd takie wnioski? Dam na przykład dzisiejszy wlot Fazika w Wacha: http://forum.ogam.ne...uame-109772523/

 

Od rana skanowałem topkę z przerwami tylko wtedy gdy Hejter ubił Janusza. Jakże się zdziwiłem gdy skanowałem Wacha wszędzie na moonach a po 20 minutach widzę ST na forum. Najlepszy jest fakt, że o godz. 21:17 flota Wacha doleciała, a o 21:20 Fazi znalazł flotę. Po 15 minutach po RW na forum wita się Karol. Oczywiście zbieg okoliczności, przejdźmy dalej.

 

 

Nie raz, nie dwa, nie trzy razy zdarzało się że Fazi skanował tylko tego moona gdzie stoi flota. I choć moony się zmieniały to on i tak znalazł za pierwszym skanem tego gdzie stoi flota. Oczywiście Karol wtedy online był za każdym razem. Potwierdzić to może m. in. Tasiek który też takie cuda przeżywał na własnej skórze.

 

Jasne, zaraz BSTR zacznie komentować i bronić Fazika - oszczędźcie sobie.

 

Karol, jeśli się mylę to od razu zwracam honor, ale to są tylko i wyłącznie obserwacje 3 osób.

Edytowane przez Nyczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nikogo nie oskarżam ale pokazuje ;)

06-22 21:20:37 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania -

Flota wroga z księżyca I1 [9:241:10] zauważona obok twojej księżyca Moon [9:140:7].

 

 

 

06-22 21:19:15 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania - Flota wroga z planety 12 [5:35:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [4:360:8].

06-22 21:19:15 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania - Flota wroga z planety 12 [5:35:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [4:96:10].

06-22 21:19:15 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania - Flota wroga z planety 12 [5:35:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [3:230:5].

06-22 21:19:14 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania - Flota wroga z planety 12 [5:35:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [2:400:8].

06-22 21:19:14 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania - Flota wroga z planety 12 [5:35:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [3:106:9].

06-22 21:19:13 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania - Flota wroga z planety 12 [5:35:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [11:360:7].

06-22 21:19:13 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania - Flota wroga z planety 12 [5:35:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [2:175:8].

06-22 21:19:10 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania - Flota wroga z planety 12 [5:35:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [10:285:7].

06-22 21:19:08 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania - Flota wroga z planety 12 [5:35:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [1:400:8].

06-22 21:19:07 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania - Flota wroga z planety 12 [5:35:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [9:360:8]. 06-22 21:19:07 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania - Flota wroga z planety 12 [5:35:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [1:137:9].

06-22 21:19:06 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania - Flota wroga z planety 12 [5:35:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [9:140:7].

06-22 21:19:04 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania - Flota wroga z planety 12 [5:35:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [8:390:7].

06-22 21:19:03 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania - Flota wroga z planety 12 [5:35:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [8:120:7].

06-22 21:19:02 +0200 Kontrola przestrzeni Aktywnosc szpiegowania - Flota wroga z planety 12 [5:35:8] zauważona obok twojej księżyca Moon [7:394:8].

 

 

06-22 21:19:09 +0200 Kontrola lotu Stacjonuj - Twoja flota pomyślnie wylądowała na pozycji [9:140:7]. Wyładowane surowce z floty:

Metal : 0, Kryształ : 0, Deuter : 21

 

 

 

teraz weźcie mi prosze powiedźcie :

1. skąd widział moją flote skoro wyladowała 21:19:09 a on skanował mnie 21:19:06

 

 

pozniej skanował z 9:241:10 bo juz wiedział ze moja flotka stoi na moonie wiec szybki skan i bez zastanowienia lot i boom o godz 21:26:06

Edytowane przez 23wachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest proste: postaram sie Wam to wyjasnic:

w podgladzie galaktyki obok nicka, po najechaniu na dany ksiezyc pokazuje sie Faziemu powrot floty. dlatego wie, ze za 10sec trzeba skanowac<3

a tak serio, mnie jak flota wracala czesto to tez od razu skany mialem^^ z reszta, co w tym dziwnego w 1 dzien zlapac 5-6 graczy no i tak codziennie;d masakra jakas. jak dla mnie- mission impossible

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stąd wiedziałem:

 

 

Wyszpiegowane surowce Moon [xxx] godzina: 20:19:06

Metal 33.244.800 Kryształ 24.845.440

Deuter 35.702.421 Energia 0

Flota

Okręt wojenny 93.415.456 Recykler 70.561.361

Sonda szpiegowska 108 Niszczyciel 21.424.867

Gwiazda Śmierci 718.028 Pancernik 1.283.264

Fleet Slov 2 Ultra transporter 1.358.825

Aurora 1

 

Twoja flota stała już 21:19:06 więc przestań kłamać

 

Skończcie już ten żenujący temat. Przed wyjściem na mecz, przeskanowałęm szybko sopriego, potem CIebie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, banem na fazim nie wygracie niczego, jest cholernie dobry i tyle. Proponuje zamknąć temat...

 

Dokładnie, banem na fazim nie wygracie niczego. Proponuje zamknąć temat...

 

 

//Catalyst

Nie dubluj postów. Używaj opcji edytuj.

Edytowane przez Catalyst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze PW jakie teraz dostałem od kolejnego gracza:

 

 

"ktoś na bank daje takie info ja zawsze dostaje skany od fazika hejtera 2-3 min przed tym jak flota usiądzie jak i 1-2 min po tym jak usiądzie i zawsze jest ten sam interwał czasowy"

 

"dodam jeszcze że nie ważne kiedy flote zawrócę i tak interwał skanów jest taki sam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stąd wiedziałem:

 

 

Wyszpiegowane surowce Moon [xxx] godzina: 20:19:06

Metal 33.244.800 Kryształ 24.845.440

Deuter 35.702.421 Energia 0

Flota

Okręt wojenny 93.415.456 Recykler 70.561.361

Sonda szpiegowska 108 Niszczyciel 21.424.867

Gwiazda Śmierci 718.028 Pancernik 1.283.264

Fleet Slov 2 Ultra transporter 1.358.825

Aurora 1

 

Twoja flota stała już 21:19:06 więc przestań kłamać

 

Skończcie już ten żenujący temat. Przed wyjściem na mecz, przeskanowałęm szybko sopriego, potem CIebie i tyle.

http://s1.img.pl/v/1206/157032fazi2.png

http://s1.img.pl/v/1206/157031fazi1.png

Edytowane przez 23wachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ten SS ma na celu potwierdzić moje słowa ?

 

@ Fart jak diabli bo co do 1 sekundy :D

 

Pomyślcie teraz jak zwykle na chlopski rozum, czy jakbym mial info nawet od KarolRadom o przylocie floty to skanowałbym idealnie sekunde po przylocie ?

 

raczej odczekałbym z minutę żeby nie było podejrzeń... MYŚLCIE TROCHĘ, ja głupi nie jestem żeby takie rzeczy robić mając taką wiedzę do dyspozycji

Edytowane przez faziee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ten SS ma na celu potwierdzić moje słowa ?

 

@ Fart jak diabli bo co do 1 sekundy :D

 

Pomyślcie teraz jak zwykle na chlopski rozum, czy jakbym mial info nawet od KarolRadom o przylocie floty to skanowałbym idealnie sekunde po przylocie ?

 

raczej odczekałbym z minutę żeby nie było podejrzeń... MYŚLCIE TROCHĘ, ja głupi nie jestem żeby takie rzeczy robić mając taką wiedzę do dyspozycji

 

wyrąźnie widać że flota stacjonuje 3s później - poza tym piszesz w zasadzie że masz taką wiedzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ten skan pokazywal z 20;10 w stosunku do ataku godzine pozniej?..

czas w skanach jest opóźniony o godzinę, właśnie to sprawdziłem.

Akcja Data Od gracza Temat 06.22 23:47:38 Kontrola lotu Raport - Wyszpiegowane surowce Kolonia [xxx] godzina: 22:47:38

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej odczekałbym z minutę żeby nie było podejrzeń... MYŚLCIE TROCHĘ, ja głupi nie jestem żeby takie rzeczy robić mając taką wiedzę do dyspozycji

 

Właśnie jesteś taki mądry, że nie odczekasz, ażeby później napisać to co właśnie zacytowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ktoś na bank daje takie info ja zawsze dostaje skany od fazika hejtera 2-3 min przed tym jak flota usiądzie jak i 1-2 min po tym jak usiądzie i zawsze jest ten sam interwał czasowy"

 

SGO nie widzi czasu dolotu waszych flot. Co obala pierwszą cześć powyższej teorii,ze skanuje 2-3 min PRZED dolotem...

jesli by ktoś was miał skanować 1-2 min PO dolocie to taki "ktoś" by musiał siedzieć i klikac w panelu jak na falandze aby wyłapac znikającą flote z dziesiątek innych...wtedy by musiał jeszcze do kogos napisć zeby ten ktos zeskanowal...itp itd co obala drugą cześć pozwyższej teorii...

 

Cała ta teoria w ogóle niema sensu..znam Karola zbyt długo i zbyt dobrze i wiem ,ze takie coś nie miało by u niego prawa bytu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGO nie widzi czasu dolotu waszych flot. Co obala pierwszą cześć powyższej teorii,ze skanuje 2-3 min PRZED dolotem...

jesli by ktoś was miał skanować 1-2 min PO dolocie to taki "ktoś" by musiał siedzieć i klikac w panelu jak na falandze aby wyłapac znikającą flote z dziesiątek innych...wtedy by musiał jeszcze do kogos napisć zeby ten ktos zeskanowal...itp itd co obala drugą cześć pozwyższej teorii...

 

Cała ta teoria w ogóle niema sensu..znam Karola zbyt długo i zbyt dobrze i wiem ,ze takie coś nie miało by u niego prawa bytu..

 

A to ciekawe, bo z tego co mi wiadomo to SGO widzi floty latające - w końcu teraz, gdy jest próba ochrony floty przez bana, to odczekujecie aż flota wyląduje. Czyli skąd to możecie wiedzieć? I skąd możecie wiedzieć kiedy wraca, bo bany padają zazwyczaj 5-10 minut po zdarzeniu ;]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGO nie widzi skąd, dokąd, kiedy flota została wysłana i kiedy wróci więc SGO, może nam tyle pomóc w łapaniu floty co ew. sonda szpiegowska (bo nawet falanga ma więcej opcji).

 

Zgłoszony jako współpracujący z sgo gracz pokazywał na innych uniwersach swoje umiejętności i czas poświęcany na grze, na uniwersach, gdzie Karol nie jest SGO. Ponadto to dorosła i kompetentna osoba, która na pewno sobie nie pozwoli na współpracę ze zwykłym graczem.

 

Już wcześniej sprawdzaliśmy kilka osób z TOP, nie widzę tam nic niepokojącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGO nie widzi skąd, dokąd, kiedy flota została wysłana i kiedy wróci więc SGO, może nam tyle pomóc w łapaniu floty co ew. sonda szpiegowska (bo nawet falanga ma więcej opcji).

 

Zgłoszony jako współpracujący z sgo gracz pokazywał na innych uniwersach swoje umiejętności i czas poświęcany na grze, na uniwersach, gdzie Karol nie jest SGO. Ponadto to dorosła i kompetentna osoba, która na pewno sobie nie pozwoli na współpracę ze zwykłym graczem.

 

Już wcześniej sprawdzaliśmy kilka osób z TOP, nie widzę tam nic niepokojącego.

 

bronic swoich zeby nie bylo wpadki na team to kazdy potrafi :) tak samo jak w pracy, kierownicy zbieraja opierdziel od klientow a pozniej kierownik sprzedawcy nic nie mowi bo ma w du*** klienta czy on sie poskarzyl czy nie ;)

 

wiec wytlumacz mi skad taki fart ze flota wrocila 3 sekudy po skanie i specjalnie telepnal juz flote na 9g i mnie zeskanował juz z bliskiej planety ?

co specjalnie se przeniosl flote i jeszcze raz zeskananowal pustego moona ktorego zobaczył chwilke przed tem ?;]

Weź mi to chlopie wytlumacz bo cos nie moge tego pojac

 

 

gram w ogam juz 7 rok i jesli skanuje i widze pustego moona to go poprostu olewam i zeskanuje go za 1-2 h, a nie po chwili jeszcze raz z bliskiej planety :) od razu widać ze coś zobaczył na pierwszym skanie! i jakim cudem ? jak flota byla 3 sekundy po skanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.