Skocz do zawartości

Badanie 29lvl PTE


Gość Braus

29lvl PTE  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy badać dalej badanie na 29 lvl ?



Rekomendowane odpowiedzi

Latam na ekspedycje dość intensywnie - zysk z nich jest mocno problematyczny - zwłaszcza, że przy 26 lvl PTE szanse na czarną dziurę i kometę są już niższe. Cóż mam chyba niebywałego pecha bo zdarza się, że wysyłając 5 ekspedycji tracę np 3 floty na nie wysłane. Biorąc pod uwagę czasochłonność badania na wyższe lvl zasadnym staje się pytanie po co badać - blokując slot badań na 12 miesięcy.

 

Czy administracja zdaje sobie sprawę, że niewielu jest sympatyków gry na tyle wytrwałych aby czekać 12 miechów?

 

Czy nie prościej byłoby skrócić okres oczekiwania na zakończenie badania poprzez jakiś bonus w zadaniach czy też w trycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w zasadzie wasze argumenty mnie przekonują. Skoro (wg. Neriela) ten 1% to znikoma wartość w surowcu a i tak żeby ją osiągnąć trzeba "maniakalnie grać" w zasadzie nie widzę sensu nadawania ograniczenia tym bardziej, że rok to w zasadzie ogromna ilość czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Bardzo dziękuję w imieniu swoim oraz graczy OGam.

Temat można zamknąć.

 

W Poradniku Ekspedycji przydałoby sie zmienić 30lvl na 0%, bo ktoś tam majstrował i wpisał 1% ;)

 

Swoją drogą, to chyba była najtrudniejsza negocjacja, którą do tej pory przeprowadzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wiem, że odkopuję, ale można prosić o jakies oficjalne info o tym ja kto jest z tym 30 PTE? bo to jedyny temat gdzie pisze coś konkretnego na ten temat... W poradniku jest mowa o piątym slocie na 25 PTE ale nic a nic o 30 lvl a z tego tematu i ostatnich odpowiedziach deusa na SB wynika, że 30 PTE daje kolejny slot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.