Skocz do zawartości

Uniwersum 6 - 1 czerwca godzina 20:00


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Poczyniliśmy właśnie czynności reklamowe w 45 serwisach.

Blisko 3 miliony odsłon w tym prawie pół miliona unikalnych.

To nasz maksymalny budżet reklamowy liczymy też na wasze wsparcie oraz na czynny udział w konkursie na najlepszą reklamę uniwersum 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie kupywania astatów:

przy początkowej fazie gry na uni. 6 nie będzie możliwości kupna surowców/floty ?

Mam nadzieje, że nie będzie takiej opcji bo by było to nie uczciwe.

Edytowane przez gabber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Udało się uzbierać do dzisiaj prawie 1400 kont na uniwersum 6 z czego połowa na dzień dzisiejszy to aktywni gracze.

Niestety nie jest to liczba, na jaką liczyliśmy, stawialiśmy razem z wami na dużo większą ilość graczy. Liczyliśmy na ok. 1400 kont, ale aktywnych.

Reklama, strona techniczna zostały wykonane naszym zdaniem dobrze, być może to kwestia obecnego sklepu, źle dobranych pakietów czy dodatków.

Wprowadzane są zatem surowce za astaty.

 

Zdaję sobie sprawę, że nie każdemu to jest na rękę, że wiele osób się zawiodło, ale temat: http://forum.ogam.ne...ygrania-300-zl/ powinien moim zdaniem okazać się większym zainteresowaniem, bo jak widać czynnie udział brało tylko kilkanaście osób. Nagrody zostały w każdym razem zgodnie z obietnicą wypłacone. Być może następnym razem jeszcze lepiej weźmiemy się do reklamy, jeszcze bardziej się postaramy, aby było przynajmniej 1400 kont aktywnych.

Posiadamy coraz to większe doświadczenie, będziemy testować, zmieniać, reklamować aby uzyskać jak najlepszą statystykę, statystykę, która pozwoli na wole od surowców uniwersum 7.

 

Temat zamykam, bo treścią statystyki się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.