Skocz do zawartości

Uniwersum 6 - 1 czerwca godzina 20:00


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

 

Przyszedł czas na oficjalne informacje dotyczące uniwersum 6, które zostanie otworzone 1 czerwca 2012 o godzinie 20:00.

 

Pod uniwersum 6 będzie osobny serwer, przewidujemy duży ruch na start - liczymy też na ciebie !

Parametry pozostaną identyczne jak na pozostałych uniwersach tj:

szybkość x200, wydobycie x200, floty x100.

 

Sklep będzie bez zakładek surowce/flota/obrona (chyba, że ilość graczy nie będzie wystarczająca, to będzie też zależeć od ciebie, już na dniach informacja o tym, my jesteśmy jak najlepszej myśli).

 

Przygotowaliśmy też spory budżet reklamowy, wszystko rusza już w tym miesiącu, są też nagrody dla was (pieniężne i rzeczowe) oraz astaty. Niech o uniwersum 6 usłyszy cała polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informację

powinno być "informacje" :)

 

Sklep będzie bez zakładek surowce/flota/obrona

cieszy mnie to bardzo :)

 

są też nagrody dla was (pieniężne i rzeczowe) oraz astaty.

a za co te nagrody? Domyślam się, że za reklamę, ale w jaki sposób reklamować, żebyś wiedział, że to nasza reklama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno być "informacje" :)

 

 

cieszy mnie to bardzo :)

 

 

a za co te nagrody? Domyślam się, że za reklamę, ale w jaki sposób reklamować, żebyś wiedział, że to nasza reklama?

 

Oczywiście za reklamę, każdy będzie miał swój unikalny link, ref link, który będzie również zliczał statystykę. Jest to jeszcze w trakcie modyfikacji, dlatego parę dni jeszcze do tego zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Coś kiepsko idzie chyba reklama bo mało osób się orietuje o powstającym uni z tego co wiem :) Może przesunąć o kilka dni otwarcie uni starając się jednoczesnie mozliwie najbardziej rozgłosnic jego powstanie? Jest to propozycja zarowno moja jak i kilku innych osob ;)

Od jutra rusza promocja, zapewniam, że sporo osób dowie się o uniwersum 6. Dotychczas trwało ulepszenie systemu statystyki pod konkurs, który będzie ogłoszony pojutrze (trwają ostatnie testy).

Będzie można również promować swoje uniwersum, ciekawostka - zostanie to szerzej opisane w innym temacie.

 

Tak będzie wyglądał jako kolejna ciekawostka baner reklamowy, który będzie wykorzystywany przez was (chodzi o konkurs):

forbanner1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.