Skocz do zawartości

Kolejka badań.


hhsnake0

Czy jesteś za wprowadzeniem "kolejki badań"  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem "kolejki badań"



Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pewnie znowu zostanie to potraktowanie jako "ułatwienie gry"

ale myślę, że jednak warto pomyśleć nad tym pomysłem :)

Chodzi dokładnie o możliwość ustawienia badań w "kolejce".

To taka sama opcja jak kolejka budowania.

Dla rozwiniętych graczy będzie to pewnie i tak zbędne bo badania trwają tygodniami ale dla mniej rozwiniętych konto może być to fajna opcja. Może i więcej osób będzie chciało się rozwijać w tym kierunku.

 

Dodam ankietę ale proszę również o wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za, biorąc pod uwagę czasy badań na wyższych lvl'ach nie potraktował bym tego jako ułatwienie, ewentualnie za drobną pomoc pomagającą zaoszczędzić kilka "h" przy badaniach trwających po kilka, kilkanaście i kilkadziesiąt dni.

 

głos na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu to bez sensu, badania i tak sie robia bardzo dłuuuugo, wiec klikniecie nastepnego nierobi roznicy jesli poczekac pareh

takie cos moze by sie tylko przydało na poczatku gry.

 

marshall ale Twoje konto już jest mocno rozwinięte i Tobie to nie jest potrzebne...

Pomyśl o graczach co mają np badania, które robią się np : 2h potem 4h...8h... jeśli wsadzi coś takiego w kolejkę badania to nie musi np co 2h wchodzić na konto...... chodzi mi tu o graczy co dopiero zaczynają przygodę z ogam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jest to dobry pomysł :)

dla slabszych graczy bedzie to bardzo przydatne w szybszym wybadaniu techow itp na przyzwoity poziom ;)

dla silniejszego gracza to juz nie bedzie az tak przydatne ale i tak sie przyda klikac odrazu te kilka badan i miec to z glowy na jakis czas :)

ja jestem na TAK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie, nie ma takiej potrzeby :)

dla starszych graczy to zbedne, bo kazde badania badaja sie kilka dni/tygodni a dla nowego to bez znaczenia...

co sie stanie jak poczeka te 2 czy 4 godziny? a nawet jak zrobi badanie dopiero drugiego dnia? te kilka godzin to jest nic. nie dzis to jutro :)

pomysl bez wiekszej korzysci, ani dla nowych ani dla starych graczy, jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marshall ale Twoje konto już jest mocno rozwinięte i Tobie to nie jest potrzebne...

Pomyśl o graczach co mają np badania, które robią się np : 2h potem 4h...8h... jeśli wsadzi coś takiego w kolejkę badania to nie musi np co 2h wchodzić na konto...... chodzi mi tu o graczy co dopiero zaczynają przygodę z ogam.

 

no i na poczatku wtedy jest sama zabawa :P

w klikaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jeden strony jest to dobry pomysł, bo nie jest to ułatwienie dla graczy a raczej oszczędzacz czasu, wykonywania mniej kliknięć, mniej do pamiętania.

Gra ta jest dynamiczna, o niektórych rzeczach musimy pamiętać (flota, badania) bo inaczej gra stanie się nudna, wejdziemy na chwilę, ustawimy kolejki i tyle z grania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jeden strony jest to dobry pomysł, bo nie jest to ułatwienie dla graczy a raczej oszczędzacz czasu, wykonywania mniej kliknięć, mniej do pamiętania.

Gra ta jest dynamiczna, o niektórych rzeczach musimy pamiętać (flota, badania) bo inaczej gra stanie się nudna, wejdziemy na chwilę, ustawimy kolejki i tyle z grania :)

 

deusx a z drugiej strony?? bo pewnie pojawia się jakieś "ale"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jeden strony jest to dobry pomysł, bo nie jest to ułatwienie dla graczy a raczej oszczędzacz czasu, wykonywania mniej kliknięć, mniej do pamiętania.

(Z drugiej strony) Gra ta jest dynamiczna, o niektórych rzeczach musimy pamiętać (flota, badania) bo inaczej gra stanie się nudna, wejdziemy na chwilę, ustawimy kolejki i tyle z grania

 

Żeby trzymać jednakowy ton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Można także wziąć pod uwagę poziom MSBN

 

np. co 5 lvl MSBN dodać jedną planetę na której to mogły by się toczyć badania (MSBN 5 lvl = się 2 planety na których są prowadzone równolegle różne badania; MSNB 10 lvl = 3 planety na któ......; itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.