Skocz do zawartości

Kolejka badań.


hhsnake0

Czy jesteś za wprowadzeniem "kolejki badań"  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem "kolejki badań"



Rekomendowane odpowiedzi

Gość I_Will_Never_Forget

Może i ja się wypowiem.

Miałem styczność z tworzeniem gier typu ogam i wiem, że to nie takie proste. Dla gracza to tylko: dodajcie to i to. 

Ale musicie zrozumieć, że niektóre skomplikowane skrypty to nie dzień pracy a kilka. I jest możliwość, że skrypt będzie działał niepoprawnie wywołując błędy w innych elementach. Np taki skrypt może wywoływać błedy w innych miejscach niż sama kolejka.

Więc takie rzeczy które mają dosłownie minimalne znaczenie w grze a są bardzo skomplikowane powinny być pomijane a my jako gracze powinniśmy to rozumieć.

Bo czy komuś przyda się kolejka budowania już dwa tygodnie po rozpoczęciu gry... raczej nie ;)

Więc ja głos oddałbym na NIE

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja się wypowiem.

Miałem styczność z tworzeniem gier typu ogam i wiem, że to nie takie proste. Dla gracza to tylko: dodajcie to i to. 

Ale musicie zrozumieć, że niektóre skomplikowane skrypty to nie dzień pracy a kilka. I jest możliwość, że skrypt będzie działał niepoprawnie wywołując błędy w innych elementach. Np taki skrypt może wywoływać błedy w innych miejscach niż sama kolejka.

Więc takie rzeczy które mają dosłownie minimalne znaczenie w grze a są bardzo skomplikowane powinny być pomijane a my jako gracze powinniśmy to rozumieć.

Bo czy komuś przyda się kolejka budowania już dwa tygodnie po rozpoczęciu gry... raczej nie ;)

Więc ja głos oddałbym na NIE

Więc jaki jest sens istnienia MŚBN i LB na każdej planecie (nie licząc śmiesznie niskiego przyśpieszenia czasu badań i statystyki) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jaki jest sens istnienia MŚBN i LB na każdej planecie (nie licząc śmiesznie niskiego przyśpieszenia czasu badań i statystyki) ?

Proponuję użyć kalkulatora. Badanie na 300 lvl labka a badanie na 700 lvl labka to ponad 50% różnicy w czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej nie masz bladego pojęcia czym jest MSBN, skoro mówi się o 300 labkach, a Ty myślisz, że on chce je zrobić na 1 plancie :oO:

 

A by zobaczyć różnicę nie trzeba nawet takich oddalonych liczb, bo i 600 a 700 labków to też sporo.

Wystarczy uwzględnić więcej badań, bo 39 a 45 dni to niewiele. Co innego 493 dni a 423 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.