Skocz do zawartości

NIE DLA NOWYCH MOONÓW


faziee

Rekomendowane odpowiedzi

I dokładnie o to chodziło. Poczekaj aż będzie się opłacać, aż flota urośnie do tego stopnia, że warto będzie na nią polować.

Do tego czasu nadal możesz pilnować aż nie odbierze FSa czy coś w tym stylu.

 

Choćby przyszło nam niszczyć 10 moonów o maksymalnej wielkości (nierealna sytuacja moim zdaniem) to są floty warte takiego wydatku.

Jeśli jakaś nie jest - zostaw ja. Kto każe latać za byle czym po takich moonach?

 

 

..to jest najepsze ... poczekamy az wszyscy bedę top 1 i wtedy bedziemy sie ganiać...według twojego rozumowania wszystcy spokojnie robia eko nikt na nikogo nie lata i w pewnym momencie wszyscy ciach stawiaja floty i wtedy ..sruuuuuu.... jak poiwedział jeden kierownik na zakładzie ...

Ja jestem za ....

 

 

Blokada slotów będzie usunięta (poprzez wprowadzenie silniejszych moonów), podstawki z obrony również będą zablokowane

 

 

a jak to zaproponowałem , chodzi mi o podstawki z obbrony to wyśmiali ..i skrytykowali ...

Edytowane przez paciorkowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytał o moony 9k.

Cytat:

A ile osób naliczyłeś z moonami 9k ?

 

Nie wiem, może jestem dziwny ale dla mnie - leniwego słabego ekowca bez umiejętności to jest kwestia 9 dni takie 25kk GŚ.

Tracisz w 7, więc styka. Ciekawie by było polować na kogoś i nawet z nieudanych polowań mieć zyski.

 

paciorek, mojego rozumowania żadne z was nie ogarnie, więc się nawet nie staraj :P

Napisałem, że można łapać stojące floty, których PODOBNO jest sporo.

Co do Twojej propozycji z blokadą stoczni to nie widziałem jej. Dużo pisałeś a temat brzmiał mniej więcej "Zwiększenie kosztów obrony" więc rozumiesz...

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie prosta zasada, przywrocic stare moony, walnac zeby rzeczywiscie 400k nie niszczylo moona, ale zeby wyslac z 2kk - do maks 10kk (to jest naprawde juz duza liczba, wiele osob sie podstawia)

 

Moony mogą być twardsze ale żeby to sie proporcjonalnie odnosilo do gry - szybki serwer - szybka gra - szybki zysk - szybka strata, ale jak juz strace żeby nie było to rzędu kilkudziesieciu bln dexu. A falanga niech zostanie nikt nie bedzie klikal przez kilka godzin co 2sec.

 

 

 

Dla mnie powinny być poprawki w ostatnich nowościach.

 

- falanga zostaje

- bank blokada na 15sec przed wlotem (tutaj bym polemizowal, bo calkowita blokada przy misji napadaj daje wiele rozwiazan taktycznych, ale rowniez brak blokady daje mozliwosci z kombinowaniem podstawki)

- moony CIUT twardsze (min lot 2kk gś)

- brak mozliwosci blokowania slotów

I taki moj pomysl z kosmosu : szansa na powstanie moona 10% (lub powiekszenie)

 

@Edit: sory za brak edycji

 

neriel to jakie Ty masz wydobycie, ile pkt z budynkow? ;)

 

 

@@@

Połączono.

Dagger157

Edytowane przez Dagger157
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A falanga miała zostać usunięta czy modyfikowana? Nie zauważyłem takiej propozycji nigdzie :P

 

Ja bym zablokował tylko stocznię albo i tylko obronę. I na 10s, nie 15 ale... te 5s chyba nikogo nie zbawi, więc sami ustalcie.

 

Nowy wzór na moony? Nie wiem kto zrobi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ciach

 

 

Nie wiem, może jestem dziwny ale dla mnie - leniwego słabego ekowca bez umiejętności to jest kwestia 9 dni takie 25kk GŚ.

Tracisz w 7, więc styka. Ciekawie by było polować na kogoś i nawet z nieudanych polowań mieć zyski.

 

ciach

 

25kk gs to 100bln deu

 

niewierze ze masz ponad 10kkkk deu dziennie na wydobyciu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywrócić wszystko stare, nieznacząco (prawie wcale) utrudnić, równie dobrze wcale można tego nie robić, usunąć blokadę slotów i podstawę z obrony.

Może jeszcze falangę za darmo dać, żeby była równość ?

Bez obrazy panowie, ale z takim podejściem nigdy do niczego nie dojdziecie.

 

 

EDIT:

W sumie bym dorzucił do tego TOTEMY (niezniszczalność gracza) który zrobił st, jakaś linie kredytową dla aktywnych flociarzy, tak do 100.000 astatów dziennie, żeby nie przesadzać też zbytnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus i tak kazdy wie ze z Toba rozmowa to jak grochem o sciane, nic sie nie wskóra...

narazie jest to temat o moonach i tym sie zajmijmy

 

dostalem od cata taka propozycje wiec ja zamieszcze, moze mnie niepobije za to :)

 

 

Moony:

3.000 - 30.000.000 gś

4.000 - 40.000.000 gś

5.000 - 50.000.000 gś

6.000 - 60.000.000 gś

7.000 - 70.000.000 gś

8.000 - 80.000.000 gś

9.000 - 90.000.000 gś

Edytowane przez marshall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.