Skocz do zawartości

Pomysł na paliwo za fsy....


SKY FIGHTER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadłem na taki pomysł że można by troche zmienić spalanie statków na fsach mianowicie

 

 

puszczamy fsa kosztuje nas to przykładowo 2bln deuteru i nagle zdarzy się sytuacja że trafi nam się po puszczaniu fsa jakiś cel nie którym graczom np szkoda jest wtedy zawrócić bo te 2 bln dexu to dla niego dużo...

 

dlatego też proponuje aby statek (flota) który został wysłany na fsa i potem zawrócony to przy zawróceniu żeby pobierał tylko surowce ktore przez ten czas zdołał spalić a reszte surwoca (paliwa) zostawało zwracane bo według mnie to bez sensu zeby tracić 3bln za fsa którego zawrócono po 2minutach od wysłania bo sie znalazło flote do zezłomowania....

 

 

Flota powinna spalić tyle ile spali a reszte co nie spali powinno byc zwracane

 

 

Ewentualnie spalić to co spali plus spalanie powrotne i reszta zwrócona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie ma flote która pali 2 bln deu to sie powinno latać na cele które są co najmniej kilkukrotnością tego co pali.

a nie że puścisz flote a zaraz znajdziesz 100kk szperaczy u kogoś i lecisz je złomnąć i jeszcze byś zwrot niewykorzystanego paliwka chciał.

mam cel na który sie opłąca lecieć nawet z zawróceniem fsa to lece, nie opłaca sie to zostawiam komuś innemu albo dostawiam sobie flotke.

 

tyle w temacie, jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na NIE.

trzeba uważać co i jak się wysyła :)

Jak nie chcesz tracić kasy na fs to zdemontuj flotę.

I pobieranie tej stałej ilości deuteru na cały lot ma też swoją zaletę, bo jeśli pod koniec fs'a zawrócisz flotę to lecisz dwa razy dłużej bez dodatkowego zużycia deuteru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.