Skocz do zawartości

nowe badanie


Goldi

Rekomendowane odpowiedzi

setny post na forum więc pasuje coś w miare konstruktywnego napisać :P

 

a teraz do rzeczy. moim pomysłem jest nowe badanie, które miałoby wejść do gry w momencie / w jakiś czas po ewentualnym wprowadzeniu giełdy trytu. miałoby ono na celu podnoszenie limitu dziennego o 10% wartości początkowej w transakcjach trytem.

 

z tego co kiedyś czytałem miała wejść giełda, w giełdzie miał być ogranicznik transakcji, bodajże 5k trytu dziennie na sprzedaż / kupno. dzięki kolejnym levelom tego badania moglibyśmy dziennie sprzedać / kupić 10% więcej niż początkowo wynosi limit.

 

nazwa: technologia maklerska (nazwa robocza, nic mi nie przychodzi do głowy narazie fajnego :P )

 

wymagania:

25 PTE

25 lvl tech. komputerowej

25 lvl tech. energetycznej

co najmniej 650 poziomów laboratoriów łącznie

 

czas badania na 1 level dajmy 5-7 dni tylko tutaj dla odmiany dałbym czas zależny od łącznej ilości laboratoriów, ale skracałby się dopiero z po przekroczeniu 650.

czyli jak teraz każdy kolejny poziom skraca nam o troche, tak np. 700 laboratoriów skracałoby czas o tyle samo co w "normalnym" badaniu skraca przyrost laboratoriów z 650 do 700

 

zapraszam do komentowania, poprawiania a nawet krytykowania jak sie nie podoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich "zachcianek" spełnić się nie da, bo takie wymagania dałeś dziwne, że to po prostu niepotrzebne xP

Jak te skracanie czasu badania dopiero po przekroczeniu 650 labków.

 

Sam motyw jest niezły... Warto dodawać nowe bajery, a ten nawet ma jakiś sens.

W wolnej chwili jak mnie chęć najdzie to przebadam ten pomysł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.