Skocz do zawartości

Prowizja


NotEnough

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po zapoznaniu się z nowymi zasadami sklepu , które obowiązują od dziś , nie jestem dosyć zadowolony z zmiany ceny prowizji .

Widziałem Tłumaczenie p. Deus-a , w temacie głównym , lecz nie rozumiem skąd nagle taka zmiana?

1 post w tym temacie wyraźnie podkreślał , że zmiany mają dotyczyć Wszystkiego zgodnie z przeliczeniami Dodatki/Astat .

 

Jeśli chodzi o przeliczenia ,na u4 za 5zł mieliśmy przy promocji 300 dodatków co pozwalało nam na zakup prawie 38 prowizji .

Aktualnie , przy tej samej cenie kupna Astatu można kupić jedynie 2 razy z małym hakiem (4 Astaty zostają).

 

 

Nie stworzyłem tego po to , by kogokolwiek lub cokolwiek krytykować , ale trzeba być konsekwetnym w tym co się mówi / robi , chciałbym , żeby pozostali użytkownicy wypowiedzieli się na ten temat i wyrazili swoje zdanie na ten temat .

 

Dziękuje za uwagę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w News, że zasada cen zakładki inne będzie przerobiona (w którymś temacie).

Nie może być tak, że kupujemy 38 prowizji (532 dni) za najtańszy pakiet wynoszący 5 pln.

Chciałbyś się z kimś zobowiązać na rok i sześć miesięcy za 5 zł ? Cena po prostu była zbyt tania, wręcz zerowa, niektórzy na sb to nawet wyśmiewali "wysłałem sms'a za 5 zł i rok z głowy". To poważny serwis, oferując wam pakiet na rok na pewno terminu wam dotrzymamy, choćbym miał dopłacać z własnej kieszeni, jednak lepiej, żebyś sam sobie w pewnym sensie opłacił grę, bo będzie ona dalej istnieć i się rozwijać.

 

Pisałem, że te ceny będą rosły wraz z promocjami (jak oficerowie) albo coś wymyślimy. No i wymyśliliśmy Astat, dzięki któremu nie trzeba zmieniać żadnych cen, te zawsze będą takie same i jest 10 razy lepsze rozwiązanie, bo na astacie nigdy nie stracisz. Kupisz teraz a za rok będzie ta sama wartość, a na dodatkach wraz z promocją sporo traciłeś, a tym bardziej z ruchomymi cenami, gdzie straciłeś wartość dodatków i jeszcze do tego ceny Ci wzrosły i to nie mało.

 

Ja rozumiem, że cena teoretycznie wzrosła, jednak teraz wyłączmy promocję na każdym uni jak były dodatki.

Za 10 zł będziesz miał 50 dodatków, cena się różni ? Nie różni w ogóle, a na początku istnienia uni właśnie takie były ceny bez promocji. Na u2/u3 za 10 zł miałeś 10 dodatków kiedyś, więc było jeszcze drożej (co prawda była zupełnie inna struktura sklepu i pakiet, ale tak to się mniej więcej ma).

 

Promocja wg. założenia miała zwiększać nam korzyści surowcowe, dodanie później pakietów okresowych bez strategicznego przemyślenia na dłuższy okres po prostu nie wypaliło. Jestem w stanie negocjować z wami ceny różnych pakietów, jednak taki temat nijak się do tego przyczynia, bo są suche obliczenia bez żadnego poparcia i głębszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.