Skocz do zawartości

Jaka kara za używanie skanerów?


Gość Braus

Kara za bugowanie  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka kara za używanie skanerów?

    • Kasacja flot
    • Kara wystarczająca (1miesiąc bana)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

 

Czy w związku z ujawnieniem używania przez niektórych graczy niedozwolonych narzędzi do gry i czerpania z tego korzyści jesteś za tym, żeby:

 

1.Graczom, wobec których zostały nałożone ulgowe kary, wyzerować flotki uzyskane w wyniku używania tych narzędzi.

 

2. Zmniejszona kara jest karą wystarczającą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

takie umiejetnosci, ze jak ci ktos flotka ucieknie, np uzyje teleportu, to ty za chwile masz koordy jego wszystkich planet ?

to sa te umiejetnosci?

:brawo2::lol:

 

i Lewy, teraz to raczej ty masz najmniej do gadania, bo to ty jestes 'zamkniety' :lol:

Edytowane przez karaluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzekłbym, że miesiąc wystarczy ale dla wielu to po prostu jak miesiąc urlopu od gry, który sami mogli sobie załączyć.

 

Zaznaczam, że ja kiedy przyznałem się do używania nielegalnego programu (o którym nawet pośrednio nie było mowy w regulaminie) dostałem kasację konta i nie było żadnych ulg za przyznanie się...

O dziwo dwaj koledzy używający dokładnie tego samego programu polegli zanim się przyznali, a mnie - "źródła" programu nie dostrzeżono xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie problem...

 

używasz programów, których nie wolno? BAN

i nie na miesiąc a na pół roku.

Program za Ciebie znajdował kordy, fajnie, znalazłeś, zapisałeś i po miesiącu wracasz i kożystasz z czegoś co uzyskałeś niedozwolonym programem.

 

Dodałbym trzecią opcję do ankiety - dawać bana na pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marshall lotke moja miałeś zawsze jak na dłoni, a ja sie dziwiłem jak to możliwe. Do czasu az lewy powiedział o magicznym programie i zaczął sypać z rękawa koordy. Program zwiększał szanse złapania flot uważam wiec ze kara winna byc z tym związana, miesieczny ban - zgoda ale bez urlopu. Dodatkowo przydała by sie możliwość zmiany położenia kolonii ;P

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie problem...

 

używasz programów, których nie wolno? BAN

i nie na miesiąc a na pół roku.

Program za Ciebie znajdował kordy, fajnie, znalazłeś, zapisałeś i po miesiącu wracasz i kożystasz z czegoś co uzyskałeś niedozwolonym programem.

 

Dodałbym trzecią opcję do ankiety - dawać bana na pół roku

 

popieram w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnię, dlaczego 30 dni.

Plus marshalla jest taki, że nie znalazłem go w logachz ost. dni. Dlatego gdyby się sam nie przyznał, nie dostałby bana, na pewno takich osób jest jeszcze kilka, no ale na nich mam inne sposoby, które niedługo będą wdrożone do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rónież jestem za tym by był ban bez urlopu bo oni mają do 2014 banana to zero pożytku z takich. Bo taka prawda że złomowali innych mając ich jak na dłoni zaś sami byliśmy pozbawieni tej szansy. A marshalla to i tak nie dotknie bo pewnie jeden na jeden nikt nie da mu rady:

 

A to że nie używał ktoś to niekoniecznie dlatego że się nawrócił lecz mógł mieć zapisane wszystko na kompie:P

Edytowane przez Zequ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewy Ty i te Twoje 900kk GS :lol: :lol: :lol:

 

moze niech marshall zaproponuje wyjście z sytuacji.

 

wiekszosc ludzi chyba mysli ze te skanery za nas latały :D

moze jeszcze wnie był falangator wbudowany ?? ;D

 

to po co używałeś jak radziłeś sobie bez tego ??

 

Jeszcze jedno, naprawdę kiedyś chce zobaczyć jak marshall robi 20 skanow moonów w 20s - 25s.

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

.....ogolnie to ban powinien byc dla wszystkich taki sam, wg tabeli kar

po to jest przeciez stworzony regulamin

a nie jakies zlagodzenia, 'bo ktos sie przyznal' - moim zdaniem Deusx zle zrobil wpadajac na pomysl zlagadzania kar, teraz to tylko nirpotrzebny mlyn sie zrobil..... :smokeing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewy Ty i te Twoje 900kk GS :lol: :lol: :lol:

 

moze niech marshall zaproponuje wyjście z sytuacji.

 

to po co używałeś jak radziłeś sobie bez tego ?

 

Jeszcze jedno, naprawdę kiedyś chce zobaczyć jak marshall robi 20 skanow moonów w 20s - 25s.

 

nic niebede proponował krzykaczu forumowy :P

owszem urzyłem tego na tobie z raz czy dwa i to dawno temu

teraz twoje kolonie mam z innej reki

ale to juz zostanie tajemnica z kad ;)

 

jak sam deus napisał, uzywalem tego bardzo dawno ( w tym rzadko , raptem pare razy ), gdybym sie nieprzyznał to bym bana niedostał : )

no ale mowi sie trudno

 

a ze niepotrafisz szybko skanowac to twoj problem

 

Nawet leon ktoremu zwoje sie powykrecały, mowi ze jest to mozliwe ;)

 

a ban moze dlatego te zgłosilem pare błedow w grze i troche testowalem na testowym :)

wiec jakis tam wkład w rozwoj serwa mialem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o stosowanie oprogramowania... to nie popieram tego typu wspomagaczy bo to odejmuje przyjemnosc z gry!:P

generalnie kasacja konta?? no bez przesady... troche za sroga kara...

kasacja flotki?? to juz bardziej ale nie cala bo na 100% nie powstala ona w calosci przez pomoc tego oprogramowania ;D

banan na miesiac?? ZA MALO :cenzura:

ale natomiast pol roku to za duzo wiec wychodzi na to ze ja popieram albo bananek na 3mieszki albo czesciowa likwidacja flot:) taki moje zdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karaluch jeśli w Polsce za Kradzież potraktowano by Cię na równi jak człowieka z zabójstwem , bo jest to przestępstwo to byłbyś zadowolony ?

 

I łagodniejszy wymiar kary , którzy sami się przyznali to raczej naturalne , choć z drugiej strony , jak Deux pisał , że nie było szans żeby czegoś nie zauważył pozbawiał was szans wymigniecią..

 

Osobiście uważam , ze pozbawienie gry przez miesiąc wystarczy , tak jak wyżej się wypowiadali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do marshalla to ok przyznal sie sam jest spoko:) bananik i styknie ale miesiac to za dlugo?? no bez przesady jak wrocisz to w 1 dzien nadrobisz stracony czas bo patrz jakie flotki powstana:) bedziesz mial na co polowac marshall :P

 

to samo pomyslalem :lol:

 

marshall o co Ci chodzi ? Chyba nie jestes zdziwiony ze tak podchodzę do tematu.

Nie ma potrzeby dzielenia floty na 20 części, wystarczy na 4 i ACS ;D

aha co do Twoich informacji na temat kolonii to chyba koniec z tym ;P

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

karaluch jeśli w Polsce za Kradzież potraktowano by Cię na równi jak człowieka z zabójstwem , bo jest to przestępstwo to byłbyś zadowolony ?

 

I łagodniejszy wymiar kary , którzy sami się przyznali to raczej naturalne , choć z drugiej strony , jak Deux pisał , że nie było szans żeby czegoś nie zauważył pozbawiał was szans wymigniecią..

 

Osobiście uważam , ze pozbawienie gry przez miesiąc wystarczy , tak jak wyżej się wypowiadali .

 

??????

to zes powiedzial

tu nie ma zabojstwa - kradziezy jest tylko jedno

w kk jest napisane, ze po przyznaniu sie jest lagodniejszy wymiar kary, ale w regulaminie gry w ktora gramy nie ma takiego zapisu

wiec nie skacz :nono:

 

no ten miesiac.....

chlopie, zbluzgasz kogos kilka razy w grze i dostanesz takiego bana na miesiac.... takie male porownanie

Edytowane przez karaluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8. Długość blokad konta będzie ustalana pod kątem tabeli kar, dla niektórych przypadków (np. recydywa czy niewymienione w tabeli kar) indywidualnie przez SGO lub administrację.

 

W przykładach jest wymieniona recydywa tj zjawisko nie pożądane :) więc cały zapis odnosi się raczej do wydłużania kar w przypadku recydywy niż do skracania.

 

Moim skromnym zdaniem wystarczającą karą byłby ban na miesiąc i kasacja moonów:)

Ale to tylko moje prywatne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.