Skocz do zawartości

Statystyki - badania


Remka

Rekomendowane odpowiedzi

W podglądzie, oglądam swoje statystyki i patrze : w badaniach jestem na 821 pozycji.

Klikam sobie statystyki w nawigacji, zaznaczam by pokazało graczy na miejscach 801-900 i na 821 pozycji jest tam zupełnie inny gracz.

Siebie odnajduje na 477 pozycji. mam przy nicku oczywiście plusik, że wskoczyłem o 349 pozycji, ale dodając 477 do 349 otrzymuję 826 więc nie jest to wina opóźnionego naliczenia.

 

Nie wiem czy to można zaliczyć jako błąd, ale z pewnością myli oko.

 

EDIT:

Dobra... jednak to jest wina opóźnionego naliczania, jak mogę usunąć ten post?

Edytowane przez Remka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji tej statystyki na u4 (nie wiem jak na innych) wynika, że pierwszą setke wyświetla normalnie (wg ilości badań). Nie ma żadnych wahań na pozycjach.

Natomiast od pozycji 101 w kolumnie +/- są jakiej na pozór zwariowane liczby wyświetlone ;P. Jakaś tam prawidłowość w tym jednak jest, gdyż wedlug stat w podglądzie jestem na 140 miejscu (wg punktów badań), a w statystykach na 185 (wg ilosci badań). +/- przy moim nicku to -45 (140-185). :)

Edytowane przez zathril
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji tej statystyki na u4 (nie wiem jak na innych) wynika, że pierwszą setke wyświetla normalnie (wg ilości badań). Nie ma żadnych wahań na pozycjach.

 

zahir prawdę pisze, wahan w bad brak dal top 100, albo ja trafiam w takie godziny

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.