Skocz do zawartości

Telefon i zawróć


Sasori

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze to chciałbym spytać bo korzystam z telefonu i zbieram sobie surowce tylko muszę każdą planete pokoleji obskoczyć ,bo na telefonie nie działa opcja zbierz ze wszystkich planet ,tylko każdą z osobna można i brak opcji ustawieniach konta telefon ,gdzie by była wyłanczane wszystkie obrazki co by przyśpieszyło działanie na komurce.

 

 

Druga sprawa nie wiem czy to bład czy teraz po prawnie działa opcja FS z zatrzymaj przetem tydzień temu ustawiałem flote opcja zatrzymaj wysyłałem i zawracałem i wracała np 18 h ,a teraz odrazu po paru s .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to chciałbym spytać bo korzystam z telefonu i zbieram sobie surowce tylko muszę każdą planete pokoleji obskoczyć ,bo na telefonie nie działa opcja zbierz ze wszystkich planet

 

Jakby to powiedzieć opcja zbieraj z wszystkich planet u mnie na fonie działa bez zarzutu - owszem przeglądarka na adroidzie ale działa bez większych problemów.

Spróbuj innej przeglądarki jeżeli masz możliwość instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja zbierz ze wszystkich planet na telefonie może nie działać przez wyskakujący alert (potwierdzenie). Aby zaczęło działać trzeba aktywować javascript w przeglądarce telefonu

Co do FS, wcześniej był błąd i wracała z czasem stacjonowania i powrotu. Obecnie jest to naprawione i wraca tyle, ile leci - jak pozostałe floty, dodamy jeszcze możliwość zawrócenia floty zatrzymanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcje->ustawienia->ogólne->scrypt java/ECMA-wyłączyć i możesz wpłacać. Wiem bo mam ten sam model :P ale po wpłaceniu włącz spowrotem bo nie będziesz mieć podglądu gali, nie przejdziesz na inną planetę i nie przełączysz statystyk (np floty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.