Skocz do zawartości

Urlop - wydłużenie minimalnego czasu trwania


spinrad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy nie warto byłoby wydłużyć minimalny okres trwania urlopu z 24h do np.: 48 lub 72h?

 

Uzasadnienie.

 

Spotkałem się już z wieloma graczami, którzy w ten sposób robią sobie darmowy FS, 24h i już mogą z marszu startować do walki w dowolnym momencie.

 

Wydłużenie minimalnego trwania urlopu pozbawiłoby ich tego darmowego FS na 24h.

 

Owszem nie jest to oryginalny pomysł tylko zapożyczony z innej gry typu ogam ale skutecznie ogranicza uciekanie na 24h urlopy i znacznie ukróca tego typu praktyki. (możnaby się również zastanowić, czy np. za określoną ilość dodatków gracz mógłby skrócić urlop do np 48h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie 1 dnia wolnego

 

Jak poczekają 2 dni czy 3 dni to chyba nic się nie stanie a internet jest teraz wszędzie - hot-spoty, komórki - zawsze można zrobić fs.

 

24 godzinny urlop to promowanie ludzi nie rozbuduwujących eko ani nie prowadzących badań czy latających na ekspedycje za to otrzymują oni darmowy fs na 24h

 

i o to chodzi, żeby tego nie mieli!

 

Jak chcą to niech zapłacą - urlop = brak surowców z wydobycia, przerwane badanie lub budowa lub niech poniosą koszty np. zapłacą jakąś kwotę w dodatkach aby skrócić urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie trafia sie osobnik ktorego masz juz na widelcu telepniesz sie chcesz leciec a on juz na urlopie bo by flote stracil ;/ to tak jakbym nie mial czasu na gre to rozumie cos mi wypadlo ale wtedy jestem stratny nie mam wydobycia ani badan a przy tych czasach badania to najpierw sie zastanowie czy przerywac badanie czy poslac dlugiego fs'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie trafia sie osobnik ktorego masz juz na widelcu telepniesz sie chcesz leciec a on juz na urlopie bo by flote stracil ;/ to tak jakbym nie mial czasu na gre to rozumie cos mi wypadlo ale wtedy jestem stratny nie mam wydobycia ani badan a przy tych czasach badania to najpierw sie zastanowie czy przerywac badanie czy poslac dlugiego fs'a

Na godzinę, dwie przed atakiem możesz posłać na cel 1 fs'a i nie ucieknie na urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na godzinę, dwie przed atakiem możesz posłać na cel 1 fs'a i nie ucieknie na urlop.

 

ale czy w takim przypadku nie będzie to potraktowane jako złamanie regulaminu

 

4. Niedozwolone jest wysłanie FS (długo lecącej floty) na aktywnego gracza, w celu uniemożliwienia włączenia mu urlopu.

 

nie jest tu określony czas - "długo lecącej floty" nie chciałbym dostać bana za "niemanie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy w takim przypadku nie będzie to potraktowane jako złamanie regulaminu

 

4. Niedozwolone jest wysłanie FS (długo lecącej floty) na aktywnego gracza, w celu uniemożliwienia włączenia mu urlopu.

 

nie jest tu określony czas - "długo lecącej floty" nie chciałbym dostać bana za "niemanie".

Tutaj chodzi o dłuższego FS'a na gracza tzn. kilkunastogodzinnego, a nie 1-4h. Na tak mały czas można wysyłać. Ale powodem musi być atak, bo jak robimy to specjalnie to tak już nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz gracza na widelcu i widzisz na falandze, że wraca za 246h:45:35s to śmiało możesz mu puścić taki atak, czyli 246h:45:38s (3s. po lądowaniu)

 

za taki atak, mimo czasu lotu ponad 10 dni nikt bana nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki przypadek był u mnie z hhsnake0, atakowałem go, on szybko się podniósł i jak chciałem zrobić drugą próbę ataku to nie mogłem. Dlaczego? Bo uciekł na urlop!

 

J/w pisałem, podczas ataku na gracza wysyłamy 1 fleet slov na niego, uniemożliwiając mu wejście na urlop. Jednak po nieudanych próbach ataku (gracz nam uciekł, nie wiemy gdzie jest flota) fleet slova musimy zawrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co to za interes chronmy floty na urlopach a pzpl to nie do ciebie tylko do kolegi sky jak go normans wczoraj ganial to za 3 razem juz nie zdazyl bo zanim flota wrocila to juz byl na urlopie wiec po co ma byc 24h zeby ratowac flote przed zlomem jak masz czas to zmieniasz gale i latasz dalej chyba ze cie wylicza a nie ratujesz du*e uciekajac na urlop mi tez sie zdarzaly pilne sprawy wiedzialem ze kawusia na mnie poleci ale nie uciekalem na urlop nawet jak wiedzialem ze tyle zdaze zrobic to jest juz przykre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś będzie chciał uciec na urlop to czy urlop będzie 1 dzien czy 2 dni to i tak to zrobi

inaczej jakby urlop mialby byc na tydzien? ale ilu wtedy ludziom by sie chcialo po tygodniu wrocić do gry, to jak ban prawie!

 

deusx dobrze prawi ale trzeba ten zapis doprecyzować w zapisie i już co to oznacza długo lecąca flota

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś będzie chciał uciec na urlop to czy urlop będzie 1 dzien czy 2 dni to i tak to zrobi

inaczej jakby urlop mialby byc na tydzien? ale ilu wtedy ludziom by sie chcialo po tygodniu wrocić do gry, to jak ban prawie!

 

deusx dobrze prawi ale trzeba ten zapis doprecyzować w zapisie i już co to oznacza długo lecąca flota

 

Po co precyzować, wystarczy tam dopisać "bezcelowej". Jeżeli mamy konkretny cel na oku, wyliczoną flotę lub wiemy, że flota wyląduje za godzinę czy pięć i polujemy na nią, to po prostu wysyłamy tego fs'a. Jeżeli wyślemy go na 5 godzin a przy dolocie będziemy nieaktywni (czyli nie polujemy na tę flote) musimy liczyć się z ew. banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a jak ktos czas jest zalogowany i lapniesz go na 2 falach i nie masz wyliczone to co wyslesz mu fs'a na max ?? jakies to dziwne skoro masz kogos na celu lecisz zeby zdjac flote to nie dawaj mu szansy ale jak ucieknie to nic nie zrobisz widzisz flote ze stoi wysylasz atak a tu niespodzianka bo dostal skana i juz urlop ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.