Skocz do zawartości

Zamykanie postów i absurdy.


Sasori

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zadałem sobie trud poczytać forum i pomysły odpowiedziałem pare razy i bach dziś ^^ od Dagger157

odgrzewanie tematów nie ma i warn XD

To czemu ich nie zamknięcie bo rozumiem irytacje gdy pojawia się identyczny temat nowy ,ale karanie żę ktoś w pierw cyztał innych tematy i odpowiedział ba takowe nie pozamykane nie były ^^ toż to absurd.

 

Lub sentecje nic nie wznosząca do tematu promocji temat ja dodałem żę mi się kolor podoba bez negatywnej ocenny czyli jestem za tym by tak pozostało i mi to nie przeszkadza. Co innego gdybym powiedział ->Widziałem misia w lesie ^^ to bym się zgodził.

 

 

Utworzenie forum głównych przy pomysłach Zamknięty temat gdzie by był tytuły i opis lakoniczny który by odnosił się do pomysłu. Nawet sam bym z porządziłcoś takiego i wysłał i kazał obowiązkowo czytać jak nie to powielenie tematu post do zamknięcie i warn ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, jaki sens było napisanie negatywnego postu w tamtym temacie? Temat zapomniany, nie będzie wprowadzany, a Ty po 2 latach od założenia tematu piszesz, że jest to niepotrzebne. Tak nie można robić.

 

Twój post w temacie o promocjach uznałem za spam, bo nic nie wnosił do tematu. Każdy użytkownik w tym temacie dyskutuje i wymienia swoje opinie o promocjach/dodatkach. Jak chcesz wyrażać swoje opinie to rozwiń dalej dyskusję, bo to że promocja jest "fajna" to nabijanie postów, krótkimi wypowiedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka zwięzła i wymowna i więcej bym nie wypowiadał się . A bo jak sam powiedziałeś ma dwa lata temat ,a nadal otwarty i nie pisałem do gościa tylko ogólnie pomyśł wżuciłem zamiast na nowo zakładać myśląc żę jest jeszcze aktywny bo na innych forach temat uważany za zamknięty jest zamknięty ,a gości piszących nowy wątek taki sam nie przeczytając forum i znajdujących nagradza odrazu warnami ,ale tu widze ^^ że lepiej odwrócić kota ogonem.

 

Specyfika myślenia

 

>Gracz założy taki sam temat (Mam możliwość dać mu warna ,lub upomnieć i się wywyższyć jaki ja oczytany)

>Gracz wykaże się mądrością poszuka czy był taki temat i znalazł nie zamknięty pewnie aktualny (Powód do warna ,^^ nie ma to jak z skarcić lepiej się czuć ^^)

>Lakoniczne pisanie(co ja się będe wysilał moje szare komórki ^^,żal mu było pewnie na klikać a dam mu spama zamało się odniusł do tematu mógł napisać esej ^^)

>Zbyt rozbudowana(Napisze mu nierozumiem cię ,lub przeczytam to co wypuktowane trzy zdania ważne żę się wymenczył ^^)

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I bądżć tu mąndry jak i nasza Polityka budujmy Elektrownie Atomowe ,Dajmy ludzią 67 lat ,i niech się postresują acta ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy, które można uznać za zakończone, np. jakieś pomysły sprzed roku lub starsze, które zostały już wprowadzone albo na pewno nie zostaną można by zamykać i wrzucać do archiwum żeby nie było spamu i warnów za odkopywanie.

 

 

Wiem, że spamuję, ale Sasori:

*Naucz się pisać po polsku, bo się tego czytać nie ma

*Przestań ciągle pisać emotkę " ^^ " bo to wk*rwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że temat jest w odpowiednim dziale, to znaczy, że jest uporządkowany i nie ma to nic wspólnego ze spamem. Po co zamykać każdy temat, czasem warto odświeżyć staroć, jakikolwiek by on nie był. Spam to jest odświeżenie takiego tematu bez żadnego powodu, a rozwiązaniem jest warn a nie przenoszenie całego forum do archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasori,

 

Co do odkopanego tematu regulamin mówi:

12. Nie odkopuj nieaktualnych już tematów.

 

tylko ogólnie pomyśł wżuciłem

Wrzuciłeś pomysł czy go skomentowałeś, że jest niepotrzebny?

 

Nie dałem tego warna specjalnie, ale jeśli chcesz poruszyć jakiś pomysł, to tylko wtedy gdy chciałbyś, żeby taki został wprowadzony. Bo stary temat (w dodatku zapomniany) nie zostanie wprowadzony, więc nie ma sensu już go ani komentować, ani tym bardziej oceniać negatywnie (bo po co?). Ale skoro ten pomysł nie miał być wprowadzony, to po co piszesz negatywną ocenę? Stary temat bez odpowiedzi = temat zapomniany. Jeśli Ci się ten pomysł podobał to rozumiem, nie chcesz zaśmiecać forum i zakładać nowego tematu, ale Ty tylko wystawiłeś swoją ocenę na NIEAKTUALNY temat. Stąd warn.

 

Gracz wykaże się mądrością poszuka czy był taki temat i znalazł nie zamknięty pewnie aktualny

Jaki dwuletni temat może być aktualny? Jeszcze bez odpowiedzi? :oO:

 

A jeśli chodzi o drugi post:

16. Nie nabijaj postów poprzez spamowanie i pisanie krótkich treści.

 

Na resztę wypowiedzi zapraszam na PW. Temat zamykam, bo to nie ma sensu. :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.