Skocz do zawartości

Dziury.


DiiL

Rekomendowane odpowiedzi

co się znowu stało z expami wysyłam 6ekspedycji co godzinę. I tak naprzykład o 10 dostałem 2dziury na 6wysłanych flot o 11była kometa no to szczegół a o 12znowu dziura 3godziny i 3dziury? Mam 25lv ekspedycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsio jest w miare ok, po prostu masz pecha. ja w dzień ostatnio 5 czarnych złapałem na 26 PTE ale następne pare dni nie wpadało nic a wczoraj nawet 7 klonów miałem i 2 komety tylko, także od farta zależy.

podsumuj sobie na pareset lotów to jakoś sie wyrówna

i zapisuj sobie co jakiś czas (dajmy po całym dniu) to potem możesz sobie statystyki sam zrobić

 

apropos statystyk, Deus coś będzie z tym robione ?

bo miało być coś ala licznik/ogranicznik czarnych przynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym w przypadku każdego przypadku połączonej straty miał się żalić na forum, to by niezły spam się zrobił. Nieraz zdarzało się już, że (za czasów PTE 24) w 2 seriach po 4 loty wypadały 3 dziury i jeszcze komety na dokładkę. Ale też zdarzało się, że w 2 takich samych seriach wypadał 3x tryt i parę klonów.

W ogólnym podsumowaniu (z przynajmniej paruset lotów) się już to jakoś zbliża do przewidywanych wartości ( jednak nie zawsze, najczęściej jest zbyt duża ilość komet w stosunku do klonów, np 7:3 bądź 6:4).

Dziwi mnie jednak to, że jak komuś zdarzy się ten drugi przypadek wymieniony przeze mnie, to nikt nie zakłada wątku na forum i poddaję w wątpliwość działanie skryptu na ekspy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.