Skocz do zawartości

floty - małe aczkolwiek nie nowe spostrzerzenie


Goldi

Rekomendowane odpowiedzi

wieje nudą, nie ma co robić na kogo polować... takie opinie są coraz częściej słyszane.

 

ale to nie przeszkadza graczom w tym żeby na u4 w top 20 graczy pod względem flot było 15 osób na urlopach, 4 (z czego 1 to soprano z dosłownie kosmiczną flotą którego nie da sie narazie rozjechać, zapewne nawet w pare osób, bez zakupu dodatków) są z jednego sojuszu i tylko ostatnia osoba to inny sojusz....

do top 50 dochodzimy z 26 urlopowiczami, także tu już troche lepiej, no ale cóż...

 

i stąd wynika małe pytanie czy nie można coś z tym zrobić ? oczywiście nie zmuszając nikogo do gry flotą ani do jej demontażu

 

wiem że pewnie zaraz mnie pojedzie pare osób ale i tak sie chciałem z Wami podzielić moją "dogłębną analizą" statystyk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą nowe wzory do moonów, co moim zdaniem znacznie ułatwi utrzymanie floty. Jeśli jednak ktoś nie jest w stanie odebrać FSa to długo nie pożyje :P

Póki co tylko tyle mamy w planach w tym temacie i chyba żadne nowości i pomysły nie sprawią, że ludzie będą budować flotę, bo z naszym speedem trzeba cały czas mieć dostęp do internetu i pilnować, bo 5 min i floty nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie j/w neriel napisał nowy wzór tworzenia i niszczenia księżyców sporo przyczyni się do większej ilości flot, choćby z tego względu, że dziennie złapiemy np. jedną zamiast dwóch flot :)

 

wiem ze nie jest to temat do dyskusji ale nic to niezmieni...

szczegolnie tworzenie moonow, bo niebedzie wtedy nikogo na moony stac :/

szczegolnie tych co zacznał, bedzie to odrazu dla nich wielki minus na starcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie stać.. kto nie uzbiera z 300 mld metki?

Moona można też uzyskać tracąc flotę, wystarczy 10 bln paliwa i już masz szanse na 8.500 moona.

 

Gorzej z takim Tarn'em co jemu wisi czy wyśle 1kk czy 50kk GŚ.. ma w zapasie 2 mld :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

192 000 000 % marshall - taki % maksymalnie uzyskasz z 10 bln paliwa. Byłbyś dumny z takiego ST/SJ? Bo ja nie.. Dla nowicjusza 10 bln paliwa to na pewno sporo, jednak jak już sobie eko porobisz.. to w 2-3 dni stawiasz szperki, jeden dzień wydobycia+codzienny zysk z ekspedycji i masz (ja miałem ;) ) co najmniej 10 bln deu dziennie.

 

Spieriz, wzór nie jest robiony 3 miesiące - robione było coś tam z flotą, a wzór czekał sobie nietknięty :P

Teraz deus chyba skończył i możemy do tego wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.