Skocz do zawartości

Szybkie skanowanie


rrobiin86

Rekomendowane odpowiedzi

Może bot.. czego ludzie nie wymyślą.. :P

Gdyby to było chociaż 10s na przepisanie z notatek koordów to by było realne.

 

widac jestes mega znawca ;D

 

niejedna osoba tak potrafi, i to bez zadnego bota

 

wiec prosze mnie nieobrazac o uzywanie takich rzeczy bo ten temat sie mnie dotyczy zapewne ;D

Edytowane przez marshall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To marshall ! Robi to botem na 100%!"

Tak napisałem? Chyba nie..

 

Wpisać 2 liczby, zlokalizować planetę o danym numerze, kliknąć i popatrzeć na kolejne kordy w notatniku/kartce czy gdziekolwiek.. w 1 sekundę. W 3-5 sekund jeszcze bym uwierzył..

 

Może jesteś robotem? Sprawdzałeś kiedyś? :P

 

Ewentualnie moja sekunda różni się od twojej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisać 2 liczby, zlokalizować planetę o danym numerze, kliknąć i popatrzeć na kolejne kordy w notatniku/kartce czy gdziekolwiek.. w 1 sekundę. W 3-5 sekund jeszcze bym uwierzył..

 

 

za mało te 5s. Ja potrzebuje przynajmniej 10s na 1 planetę.

Ale...

Jak sobie otworzę 21 zakładek w czasie 210s. to samo przeskanowanie zajmie nie więcej jak 12-15s na wszystkie planety.

Sposób stary i dobry, żeby "ofiara" nie zdążyła zwiać z flotą, jeśli jakimś cudem zauważy moment rozpoczęcia skanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można poprzez zakładki pozaznaczać obrazek szpiega i lecąc zakładkami naciskać enter, to się miesi w odstępach nawet mniejszych niż 1 sek.

Można wysłać gotowe formularze post, to zajmuje jeszcze mniej, jednak wymaga jakieś tam już wiedzy.

 

Drugi sposób jest legalny, choć na granicy regulaminu o używaniu oprogramowania do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.