Skocz do zawartości

skoro nie brak dodatkow...


Neverr

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie brak dodatkow, to moze brak promocji,hmm? Deus, bez obrazy,ale to jest smieszne. od kiedy tutaj gram widzialem tylko tydzien bez promocji. Ja rozumiem ze zasady marketingu etc, ale mnie osobiscie to powoli wpienia. Promocja to oferta czasowa, krotkoterminowa, ktorej celem jest zachecenie do kupna jakiegos towaru/uslugi. w tej chwili dla mnie promocją byłby czas bez promocji ;] zrób z tym coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u5 i tak juz sie wiekszosci znudziło, wiec niech se beda te promocje

jezeli da sie cos zmienic to idealem by było ograniczenie zakupu na powiedzmy 100-200 zł na miesiac

 

i mam nadzieje ze u6 bedzie bez mozliwosci kupna surki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deus lepiej było jakbyś uczciwie dał te 100 dodatków za 5zł, a nie ciągle tylko pisał "promocja", bo każdy wie, że to nie jest promocja. Daj te 100 dodatków za 5zł na stałe, a prawdziwe promocje rób raz na 2 tygodnie przez kilka dni. Bo to już nudne ciągle patrzeć w nowościach na "PROMOCJA"... to nie są żadne nowości, tylko zwykły link zachęcający do kupna dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak argumentów (poza: "wkurzają mnie promocje") i jaki w tym pomysł ?

 

brak argumentow ?

 

- ludzie maja dosc robienia ich w konia

- promocja musi dyktowac jakies specjalne,dodatkowe warunki, inaczej wchodzimy w prawo marketingowe i z tego co wiem nie mozna pisac promocja,gdy jej nie ma ;] sie znaczy przez jakis czas nie bylo napisu 'promocja' a i tak było to 200 dodatkow za 10 zł, po czym znow dałeś 'promocje' i było ... 200 dodatkow za 10 zł.

- ogłaszasz swoja gre jako darmowa. gra darmowa jest wtedy, kiedy nie ma mozliwosci dokupienia sobie za realne pieniadze bonusow znacznie ulatwiajacych gre

 

 

jaki pomysł ? a taki, ze moze wiecej osob zaczeloby grac AKTYWNIE,a nie ze ktos sobie wylozy XXXXX zł i nagle jest w top 10,do czego inni dochodza 2-3 miesiace,moze dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że guzik osiągniesz bez dokupywania to inna sprawa :P

no tutaj toś pojechał... nie życze żeby teraz nowi akurat przeglądali ten wątek bo reklamy tą wypowiedzią to Ty nie zrobisz :P

 

ja gram tutaj prawie od początku uni4 i 2x wysłałem smsa za najniższą stawke czyli (poniżej 10zł na rok :P )

jestem top 33, co prawda gra eko + troche farmingu czasami, ale na taką się zdecydowałem ze względu na brak czasu na granie większą flotą.

 

więc można stosunkowo wysoko wyjść, ale jakbym teraz chciał polatać coś więcej to bym musiał pewnie nieźle kasy wyłożyć albo z miesiąc ostro farmić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram tutaj prawie od początku uni4

 

prawie od poczatku, to wszystko mowi za siebie ;] zaloz teraz konto na u2 i sprobuj dojsc do top 200 grajac zwyczajne szare eko w rok. powodzenia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zwykłym eko fakt. Ale z farmieniem? Za opierniczanie się kokosów nikt nie dostanie. A wracając do tematu - co wam przeszkadza promocja? To chyba dobrze jak jest więcej, nie? Napis "promocja" utrudnia jakoś grę? Oślepia? Nie macie już do czego się przykleić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mnie np przeszkadza,ze ktos probuje mnie w konia robic. Poza tym, imho dla tych ktorzy nie wydaja kasy na gre,lepiej by bylo gdyby promocji nie bylo-latwiej wyrwac oficera za dodatki z ekspan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może ja sie wypowiem gram na uni 5 od 5 dni zakupiłem 1000 kredytów by dogonić graczy którzy już sporo czasu graja za kredytu kopiłem surowce i wydałem je na eko dzięki czemu w 5 dni znalazłem sie na 220 miejscu mając 20 planet z ekiem 55 50 55 na kilku planetach już kopalnie na 60 poziomie myślałem ze tylko troche dogonie starszych graczy ze wejde tak do top 1000 a tu prawie top 200 i troche sie zdziwiłem ze na tej ugameli ktoś z kasa może nawet wejść do top 1 bez problemu ja mieszkam w usa na te 1000 kredytów wydałem tylko 14$ a tak nie powinno być mysle ze admini postarają sie to zmienić bo będziecie tracić graczy na rzecz innych ugameli bo wejdzie taki gracz jak ja i od reki moge wydać 200$ na kredyty a nawet tyle by wejść spokojnie na top 1 tylko ze taka gra będzie bez sensu albo zwiększyć możliwość uzyskania kredytów z ekspedycji dla graczy którzy nie maja kasy na kredyty by wyrównać szanse bo ci z kasa i tak będą kupywac nie tracąc czasu na ekspedycje

 

ja wiem ze musicie zarabiać ale kupywanie sobie floty czy surowców ? to tak jakby teraz w Wowie blizzard dal możliwość kupowania lvl ciekawe ile czasu by sie utrzymał na rynku trzeba tak myśleć by unie nie świeciły pustkami i nie grała tylko garstka graczy

Edytowane przez Jano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze gada,dobrze. wiesz, Ty wydales 14 $, dla nas mieszkajacych w starym kraju to 40 zl. dla powiedzmy licealisty czy studenta,nie oszukujmy sie, taka kwota jest kosmiczna :lol: biorac miare studencka, to jakos by wyszlo 13 piw, a wiec kurde niemalo ;D

 

a teraz patrzc na tzw 'place minimalna' ktorej wielu niestety nie ma kazji w zyciu zobaczyc :

 

1500 zl/mc

przyjmujac, ze pracuje pn-pt 4 tygodnie w miesiacu, wychodzi nam 20 dni roboczych. doliczmy powiedzmy 2,mam 22 dni. Codziennie pracuje 8h. 8*22=176 h.

1500/176 ~ 8,52 zł. czyli na te 1000 dodatkow taki czlowiek musi pracowac 5 h.

------

tzw. 'srednia placa krajowa' ~3700/mc

te same zalozenia co wyzej, wychodzi 21zl za godzine pracy. czyli na 1000 dodatkow pracuje okolo 2h.

 

 

W takim wypadku pytanie jest o uczciwosc podstaw gry, jesli jeden moze uzyskac wirtualna przewage na podstawie statusu spolecznego oraz wysokosci jego placy.

Jesli na u6 bedzie mozna kupic flote,obrone i surowce - niestety bede zmuszony sie pozegnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wejdzie taki gracz jak ja i od reki moge wydać 200$ na kredyty a nawet tyle by wejść spokojnie na top 1 tylko

Wątpię aby tak se każdy wchodził i wydawał 200$ na grę. Napisał ktoś wyżej o studentach i o przeliczeniach na piwo i ja się z tym zgadzam ze to dużo dla szarego człowieczka...Ja pracauje i zarabiam 2,5 tys moja zona pracuje i zarabia 1,300 i myślicie ,ze mogę sobie nie wiem ile dodatków zafundować z tego powodu??? Właśnie ,ze nie!! oplac mieszkanie,rachunki (fajki co niektórzy) zakup jedzenie..i wtedy zobaczymy czy dasz rade wywalić 200$ na grę...

Ok jest kilku graczy ktorzy mogą sobie pozwolić ale sa to nic nie znaczące jednostki...

 

W takim wypadku pytanie jest o uczciwosc podstaw gry, jesli jeden moze uzyskac wirtualna przewagę na podstawie statusu spolecznego oraz wysokosci jego placy.

W takim razie ja pytam o uczciwość życia codziennego...?Jak to jest ,ze mój dyrektor jeździ ML-em i nie interesuje go za ile zaleje bo jego status społeczny pozwala mu na to,a ja zastanawiam sie czy starczy mi w tym miesiącu na doładowanie karty miejskiej zeby dojechać do roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZdzisLG,nie zrozumiales. Mnie chodzi wlasnie o to,ze w grze powinien byc balans a nie kolejne podkreslenie tego ze stac mnie na 1sms na miesiac,zeby prowizje znosic itp a kto inny wroci z pracy,zrobi przelew,zezlomuja go to zrobi nastepny.

 

Mnie sie to nie podoba,dosc trudno jest uzbierac na prawko,dojazdy do szkoly itp,gram po tp zeby jakos sie odstresowac i nie wnerwiac sie o to ze ktos,kogo wczoraj widzialem w top 1000 wyprzedzil mnie o 50 miejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ludzie zjechali z tematu promocji na temat dodatków ogólnie.

 

Osobiście kiedyś mnie rajcowało, że promocja. Potem zauważyłem kolejną i kolejną każda większa od poprzedniej.

 

Irytujące jeśli kupujesz dodatki w promocji a tu ona po kilku dniach nagle się powiększa o kolejne 50%.

 

Potem wszedł nowy system. Było mieszania z dodatkami. Komuś pozabierano, komuś dodano i taka jazda była. Ponownie zniechęcające.

 

Teraz patrzę na napis promocja i myślę sobie, że i tak nie warto kupować. Za tydzień może być promocja z okazji świąt wielkanocnych, dnia dziecka, imienin Zdzisia lub innych pierdół.

 

To nie są już promocje ale stały element krajobrazu. Szpecący niczym 3m beteonowy mur w pięknym krajobrazie górskim.

 

Więcej już nie kupuję bo to się mija z celem skoro zaraz po kupieniu zmieni się promocja na większą. Poza tym zmiany tego systemu też na to wpłynęły i tak swoją drogą o ile pamiętam miało nie być promocji na dodatki a na ceny w sklepie, ale to takie moje małe spostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, bo system zmienił się na "żądanie" graczy, bo "pozabierano" im dodatki.

Wyłączając promocję damy geologa prawie za darmo, więc promocja z przymusu będzie obowiązywać tak czy owak.

 

Prawdopodobnie zrobimy inne rozwiązanie tego problemu, tj. zrobimy nową walutę i nowy sklep.

Nowy sklep będzie na zasadzie tego, na którym wybuchł chaos, tj nie będą zmieniały się ceny dodatków a ilości w pakietach (np. 2k zamiast 1k surowca).

Obecny sklep wraz z posiadaną ilością dodatków będzie dostępny w odnośniku regulaminowo 365 dni, w którym będziemy mogli wykorzystać zakupione wcześniej dodatki. Oczywiście nie nastąpi żadna zmiana w trwających pakietach czy cenach po zmianach walut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja to oferta czasowa, krotkoterminowa, ktorej celem jest zachecenie do kupna jakiegos towaru/uslugi

Zgadzam się. Jedna promocja, maksymalnie dwie na miesiąc, trwające 2-3 dni. Fajno by było.

 

jezeli da sie cos zmienic to idealem by było ograniczenie zakupu na powiedzmy 100-200 zł na miesiac

Następny dobry pomysł.

 

To że guzik osiągniesz bez dokupywania to inna sprawa :P

no tutaj toś pojechał... nie życze żeby teraz nowi akurat przeglądali ten wątek bo reklamy tą wypowiedzią to Ty nie zrobisz :P

Jestem nowy ;) Ale powiem tak, kupiłem już 900 dodatków i bardziej ciesze się niż smuce z wydanych pieniędzy.

 

Promocja jest fajna mi się kolor podoba ^^

Padłem x]

 

Usunąć cały sklep i wszystkie problemy rozwiązane. :D

Taa,, zostanie tylko problem opłacania strony.

 

Tak to już jest w życiu, że nie każdego stać na to co jest mu "potrzebne".

Moje zdanie jest takie :

Zostawcie tak jak jest + ewentualny poprawki ( czytaj wyżej ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.