Skocz do zawartości

Koniec świata 2012...


SKY FIGHTER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiedziałem gdzie się zmieścić z tym tematem więc postanowiłem napisać go tutaj i poruszyć tą kwestie o której bardzo dużo osób teraz dyskutuje w mediach i nie tylko.

 

 

Mianowicie o końcu świata który ma być podobno 24.12.2012roku. co o tym wszystkim myślicie?

 

Nadejdzie ten koniec świata w tym roku czy nie? Wiadomo że było już wiele dat w których miał być ten koniec świata np 2000r i jak widać one przemineły a my dalej istniejemy.

 

Jak myślicie czy tym razem mamy czego się obawiać czy przeminie to jak reszta dat w których miało to zjawisko nastąpić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w koniec świata w ten dzień. Bo tych kóńców miało już być bardzo dużo. Koniec napewno kiedyś będzie ale my napewno nie poznamy tej daty. I napewno tego nie dożyjemy.

 

Mam taką nadzieje ze mnie juz nie będzie i dorzyje spokojnej starości bo w sumie to za młody jestem jeszcze na to żeby umierać... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 24, ale 21 grudnia ;) Nie wierzę w to, po prostu ktoś sobie wymyślił żeby narobić zamieszanie w mediach i zrobić z ludzi idiotów ;) A jeśli ogólnie chodzi o koniec świata, to w sumie ciekawie byłoby takie coś zobaczyć ;) Ale przypuszczam, że jeśli będzie koniec świata, to nie będzie on nagły i spektakularny jak większość osób sobie to wyobraża, np. uderzenie komety itd. My sami zniszczymy ten świat. My, ludzie, spowodujemy koniec świata. Wyczerpiemy zasoby surowców, zanieczyścimy wodę i powietrze, ludzie będą umierać na choroby. Sami siebie doprowadzamy na skraj, aż w końcu spadniemy (metaforycznie :D) i tyle z tego będzie. Istnieje jeszcze scenariusz III Wojny Światowej i zagłady atomowej po wojnie USA z Ruskami, Koreą Płn, Iranem i cholera wie kim tam jeszcze. :D Ale uważam, że jeśli będzie koniec świata, to sami go na siebie sprowadzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 24, ale 21 grudnia ;) Nie wierzę w to, po prostu ktoś sobie wymyślił żeby narobić zamieszanie w mediach i zrobić z ludzi idiotów ;) A jeśli ogólnie chodzi o koniec świata, to w sumie ciekawie byłoby takie coś zobaczyć ;) Ale przypuszczam, że jeśli będzie koniec świata, to nie będzie on nagły i spektakularny jak większość osób sobie to wyobraża, np. uderzenie komety itd. My sami zniszczymy ten świat. My, ludzie, spowodujemy koniec świata. Wyczerpiemy zasoby surowców, zanieczyścimy wodę i powietrze, ludzie będą umierać na choroby. Sami siebie doprowadzamy na skraj, aż w końcu spadniemy (metaforycznie :D) i tyle z tego będzie. Istnieje jeszcze scenariusz III Wojny Światowej i zagłady atomowej po wojnie USA z Ruskami, Koreą Płn, Iranem i cholera wie kim tam jeszcze. :D Ale uważam, że jeśli będzie koniec świata, to sami go na siebie sprowadzimy.

 

Widze że nie bez powodu nadali ci rangę na forum ''Nawiedzony Lucyfer'' ;D Wojna dla mnie może być fajnie by było dopaść pewne osoby a w zasadzie jedną osobe z ogam z kałachem i ją rozstrzelać ;D za to co robi ;P a co do konca świata spektakularnego to w sumie wątpie abyś na długo to zapamiętał ;D bo jak nawet ta kometa walnie gdzieś to raz ze mozesz jej nie widziec a dwa juz cie nie bedzie. No chyba że będziesz w oknie 24na 24 wyczekiwał komety z lunetą w rękach ;D w takim razie życzę powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jeszcze scenariusz III Wojny Światowej i zagłady atomowej po wojnie USA z Ruskami, Koreą Płn, Iranem i cholera wie kim tam jeszcze.

I kibolami.. xP

 

Tak jak to agent Smith w Matrixie powiedział "ludzkość to choroba" więc nie zdziwiłbym się gdyby ludzie sami wywołali koniec świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Obecny świat to istne piekło. Możemy zbudować nowy na zgliszczach starego, ale najpierw trzeba je zrobić". :D

(Cytat z filmu Kod Nieśmiertelności (Source Code))

Nie zdziwiłoby mnie, gdyby ktoś wpadł na podobny pomysł i to zrobił :)

Albo jakby zrobili tak jak w Jerycho, nie wiem czy ktoś oglądał. Krótki serial, gdzieś 30-odcinkowy, ale bardzo fajny, polecam. W USA jebły 23 atomówki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Obecny świat to istne piekło. Możemy zbudować nowy na zgliszczach starego, ale najpierw trzeba je zrobić". :D

(Cytat z filmu Kod Nieśmiertelności (Source Code))

Nie zdziwiłoby mnie, gdyby ktoś wpadł na podobny pomysł i to zrobił :)

Albo jakby zrobili tak jak w Jerycho, nie wiem czy ktoś oglądał. Krótki serial, gdzieś 30-odcinkowy, ale bardzo fajny, polecam. W USA jebły 23 atomówki :>

 

 

Mamy jeszcze systemy tarcze anty rakietowe które USA mają budowac w Polsce tylko Ruskie sie boja i przez nich nie mamy jeszcze bo tak to juz dawno by było...;/ więc może tak tragicznie nie będzie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA nie mów mi o tej tarczy hahah... Wiesz na czym ona ma polegać? Amerykańce nam sprzedadzą kilka wyrzutni rakiet Patriot. Te rakiety mają zasięg około 70km. Sprzedadzą nam z 10 wyrzutni za nie wiadomo jaką kasę... i co nam to da? jeśli będzie prawdziwy atak rakietowy z użyciem setek rakiet, to nic nam te kilka wyrzutni rakiet nie da. Nasz rząd po raz kolejny dał się zrobić w ...

Tutaj minutowy filmik o tym:

http://www.youtube.com/watch?v=T__Bvs_sC8Q&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.

 

Ot na tym bym skończył, ale nie będę spamować. Widziałem program na discovery, w którym przewidywano następstwa 2012.

W każdym zdarzeniu albo:

-prawdopodobieństwo znikome 0.00001% np.

-takie efekty czynników zew. (np. słońce) już były i nic się nie stało

-lub zdarzenia, które będą miały miejsce za xxx lat, ale nie w 2012 - w tym roku (ew.!) mogą się rozpocząć następstwa, które będą odczuwalne za setki lat. Jedna wielka propaganda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie końca świata, to jest hm.. 0,1% REALNEJ szansy, że je***e nas meteoryt.

W 20xx którymś roku, nie pamiętam kiedy, ale niedługo (kilka lat) pomiędzy ziemią a księżycem przeleci dość duży meteoryt. I nie wiadomo co się stanie. Jest możliwość, że nic, a druga opcja jest taka, że nasze pole grawitacyjne zmieni tor lotu tego meteorytu. Jeśli ten tor lotu by się zmienił, to w 2036 roku jeśli ten meteoryt ponownie będzie okrążał Słońce, to wtedy w nas uderzy :) jest szansa 1:1000, że ten meteoryt zmieni tor lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba która sie interesuje polityką filozofią itp od 10 roku zycia powiem tyle

 

1. Wedle starożytnych przepowiedni Majów , Hunów , Starożytnych Chińczyków : rok 2012 i 2013 mają być przełomem w którym słońce osiągnie największą siłę rozwoju w skutku której zostaną rozpętane silne burze słoneczne odczuwalne na Ziemi pod postacią zaników materi elektrycznej oraz elektromagnetycznej, Dojdzie do 2 zaćmień. Pierwsze zaćmienie bedzie zwiastować nadejście chorób i zarazy na ludzkość (Zaćmienie ksieżyca). Drugie zaćmienie ma zwiastować nadejscie wojowników mroku którzy rozpętają krwawą ucztę z ludzkich ciał (zaćmienie słońca) Wszystkie przepowiednie majów są niezprecyzowane i mogą określać przyczyny i skutki które mogą trwać sekundy lub... setki lat.

 

(zaćmienie słońca) Biblia - "Bedziecie słyszeć o wojnach i ich skutkach, bogaci skomlec bedą przed żebrakami. Wojny o naturalne cnoty matki natury odbiorą zycie miliardą a w ostatecznosi wielka czwórka stapi na ziemie by ostatecznie zakneblować usta niedowiarkom. Jezu Chryste daj nam znaki ! Jak mamy oczekiwac twego nadejscia ? " Zwiastun mych czterech jeżców będzie wam znakiem lecz wam nie bedzie dane tego ujzec" - I w przepowiedni majów i w bibli są wskazania o wojownikach/jeźdźcach apokalipsy ale teraz dalej.

 

Nostradamus - "Ostatnie dni bedą szare jak co dzień. Siwe pudła szumiące przekazywać beda wiesci iz wojny nowe swiat ogarniają. Sekundy miną a wszystko sie zakończy mimo to niewierzący wejdą ponownie na drogę zbawienia"

 

Wszystko to uswiadamia mnie ze jest to jedna wielka sciema. A grudzien 2012 bedzie mroźnym miesiącem pełnym osiemnastek (w moim mieście w środ znajomych to az 4 osiemnastki !) Poza tym dla ciekawskich... kalendarz majów nie kończy sie w 2012 roku. 21 grudnia owszem kończy sie jeden z jego cyklów i rozpoczyna następny a wszystkie przepowiednie "Majów" są jedynie opisem tego co mogło sie wydarzyć w dalekiej przeszłości podczas poprzedniego przejscia z jednego cyklu na drugi. Dodam jedynie jeszcze ze w Grudniu tuz przed przesileniem zimowym Matka ziemia jest najbardziej nachylona wzgledem słońca w ciagu całego roku. Z tąd te opowiesci o paranormalnych zjawiskach. To będzie zakończenie jednego etapu i przejscie w następny wedle kalendarza majów. Prościej ? dla nich to cos takiego jak dla nas rok kalendarzowy. Kończy sie jeden i zaczyna drugi . Tyle ze Majowie ten "jeden rok" przezywali przez okolo 300 lat :)

 

Tyle mego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie pisałem już o tym że koniec świata miał być w 2000roku i jakoś jeszcze kiedyś nie pamietam daty.... miejmy nadzieję że tym razem też tego nie będzie bo ja jeszcze mam zamiar pograć troche w ogam i spłodzić potomka ;P

 

Jak to się mówi prawdziwy facet powinien zasadzić drzewo zbudować dom i spłodzić potomka ;D i taki mam cel do zrealizowania ;P

 

 

A co do końca świata to podobno Lodowce na antarktydzie się rozpuszczają i ma nas zalać wielka fala tsunami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co to tej przepowiedni majów choroby już są wywołąne przez cywilizacje ,a ta druga część to pewnie nanoroboty nad którymi pracują ,ale to moje przypuszczenia. Świat kręci się swoimi torami i naczym się wykoleji to tylko winna maszynisty i sił natury.

 

Człowiek jak każdy znas jest indywidualny i na wskrość inny szansy na to żę zaczniemy działać jak jedność znikome co ergo i tak będzie prowadzić do wyginięcia jak dinozaury ,czy to się stanie w skutek naturalny ,czy też przez nas samych wywołany tego przewidzieć się nie da można spekulować podam parę opcji końca świata które znam.

 

1.Iluminaci władają przemysłem muzycznym i sferami wysokiego rządu ich cell zniszczyć stary porządek świata i obrazic Boga ,mnóstwo masońskich symboli można odnaleść w muzyce wspólczesnej i są one utajone przed wzrokiem bo mają odziaływać na świadomość by póżniej lepiej zakceptowali i przyzwoli na nie wystarczy posłuchać żę top muzycy zawsze zawierąją swoich tekstach przewodnich rain ,deszcz obfitości ,pana obfitości ergo szatan , Ryana rozchlapując wode ,umbrella tworzy głowe koziorsca ,jak i też umalowana na czarno przyjmując pozy ukazuje go twarz , natomiast Black Eye peas i inni ukazują że człowiek to robot ,jak i hoolywood pokazuje że roobot ma uczucia ete i inne ,maszyna nigdy nie poczuje. Artyści ci którzy wyzwoli się z pod władzy Iluminatów są przez nich niszczoni przez skandale jak Micheal Jackons on też przypłacił to życiem z wraz dwoma innymi artystami bo iluminaci morduja zawsze trujkami i ich święte liczby to nie 666 tylko 777 liczby pierwsze mające przynosić szczęscie 7 ,13 ,21 oglądając współczesne filmy przeznich tworzone i teledyski można odkryć oku że ich święty porządek niebawem nadejdzie.

 

2.Meteor najmniejse zło kilka stuleci ciemności i ziemia wyleczona z ludzkości.

 

3.Stąpienie Boga i sąd ostateczny nie nadejdzie po podpisany z mojrzeszem że pakt o nie agresji na ludzi ,to my sami musimy zrobić sądny dzień żeby to martwych Bóg osądził.

 

4.Wojna światowa o zasoby nie nastąpi bo się nie opłaca za dużo ekonomiczne strat teraz stosuje się metode podbierania roopy wierci się głebiej niż sąsiad i podkradasz tak rope Rosja podkradan na morzu czarnym ,a usa meksykaną.

 

5.Ufo i ajazd obcych oni nie musili by nas niszczyć dlai by nam broń a my się sami zniszczymy.

 

6.Ospa prawdziwa najgorszy wirus na świecie nie szczepi się już nikogo dwa światowe osrodki przechowywane szczepów ,śmiertelność i rosprzestrzenianie tego wirusa śmiertelna pewnie według majów to pewnie epidemia ospy ma wybuchnąć.

 

7.Wybuch jonizacyjny gwiazdy odległej odnas setki lat możę zdmuchnąć nam powłoke ochroną a słońce nas usmaży.

 

To tyle na narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze teorie i powiem tak. Tyle ile ludzi, tyle końców świata.

 

Ale swoją teorię też mam.

Jako, że też interesuję się historią i geografią a ściślej, tą starszą.

Wierze, że kiedyś ktoś się z ludźmi skontaktował z innej planety. I wierzę, że skoro 21.12.2012 jest datą dla nich na tyle ważną, że na niej zakończyli swój kalendarz, wydaję mi się że ktoś wtedy odwiedzi nas znowu. Jak wiemy, po galaktyce nie śmiga się tak samo jak po autostradach ( było by sporo wypadków ;P ) i jakiś konkretny czas jest potrzebny by przebyć daną odległość. Wydaję mi się, że ktoś do nas leci, by zabrać "wybranych". Albo zrobić coś gorszego ^^. Niestety pozostaje nam czekać. Grunt, że Euro będzie przed tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.