Skocz do zawartości

Odwołanie od Warna i bana na SB....


SKY FIGHTER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem sie odwołac od warnów które zostały na mnie nałożonę oraz bana czy jak to sie tam zwie na SB

 

Jeżeli chodzi o warny dostałem je za niejakie dublowanie tematów zdublowałem tematy bo nie wiedziałem jak można się wypowiedzieć cytując dwóch graczy na raz a co do bana i warna za SB to nałożył to na mnie niejaki CATALYST za żarty które odbywały się na SB napisałem do gracza marshall że obrabia za 10.000.000$ nie napisałem więc co obrabia ani nie było tu nic złego napisanego.. a tego typu rzeczy nie tylko ja pisałem bo było jeszcze kilku graczy.... którzy jak widze nie dostali warnów ani nic bo patrzyłem na ich konta na forum.... i nie nabijam sobie tematów krótkimi wypowiedziami poprostu tyle miałem do powiedzenia na ten temat a nigdzie nie ma napisane ile powinna wynosić wypowiedz na dany temat.... nie ma określonego minimum ani maximum....

Edytowane przez SKY FIGHTER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKY FIGHTER (30 styczeń 2012 - 20:00) : marshall obciągniesz ??

 

SKY FIGHTER (30 styczeń 2012 - 20:03) : Marshall pedał du** sprzedał

 

SKY FIGHTER (30 styczeń 2012 - 20:03) : Marshall sie zasrall

 

SKY FIGHTER (30 styczeń 2012 - 20:11) : marshall napisał że za 10.000.000$ zrobi mi loda

 

SKY FIGHTER (30 styczeń 2012 - 20:14) : cat dajesz 10.000.000$ i marshall ci opitoli badyla

 

SKY FIGHTER (30 styczeń 2012 - 20:18) : marshall nosi gacie po tacie bo gdy by krowa majtki nosiła to marshall by cipy na oczy nie zobaczył nigdy hahahahah

 

SKY FIGHTER (30 styczeń 2012 - 20:19) : marshall skad wiesz jak zbojnik ma pałe rozwinięta??!! SSAŁEŚ MU JUŻ HAHAHAHAH??

 

 

 

 

Myślę że starczy tych wycinków z SB. Ban na sb do 07.02.2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamane punkty regulaminu:

2. Każdy użytkownik musi znać regulamin, w razie jego złamania, nie usprawiedliwia go brak znajomości zasad !

3. Odnoś się z szacunkiem do innych, nie obrażaj ich, nie wyzywaj, nie używaj wulgaryzmów (jeżeli już masz zamiar to cenzuruj np. k****. Nadmierne używanie cenzurowanych wulgaryzmów jest zabronione).

4. Nie pisz postu pod postem, jeżeli uznasz, że jest taka potrzeba, masz opcje edytuj.

5. Jeżeli napisałeś temat, do którego nie powinny mieć dostępu dzieci, daj dopisek "18+".

12. Nie odkopuj nieaktualnych już tematów.

16. Nie nabijaj postów poprzez spamowanie i pisanie krótkich treści.

17. Pisz na temat. Jeśli Twoja wypowiedz nie jest związana z tematem, nie pisz lub załóż nowy temat.

 

Niektóre aż nadto, niektóre po części - tak czy owak naruszone. Chyba sobie żarty robisz, że się "uwzięliśmy na ciebie" jak to pisałeś w pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem sie odwołac od warnów które zostały na mnie nałożonę oraz bana czy jak to sie tam zwie na SB

 

Jeżeli chodzi o warny dostałem je za niejakie dublowanie tematów zdublowałem tematy bo nie wiedziałem jak można się wypowiedzieć cytując dwóch graczy na raz a co do bana i warna za SB to nałożył to na mnie niejaki CATALYST za żarty które odbywały się na SB napisałem do gracza marshall że obrabia za 10.000.000$ nie napisałem więc co obrabia ani nie było tu nic złego napisanego.. a tego typu rzeczy nie tylko ja pisałem bo było jeszcze kilku graczy.... którzy jak widze nie dostali warnów ani nic bo patrzyłem na ich konta na forum.... i nie nabijam sobie tematów krótkimi wypowiedziami poprostu tyle miałem do powiedzenia na ten temat a nigdzie nie ma napisane ile powinna wynosić wypowiedz na dany temat.... nie ma określonego minimum ani maximum....

 

Stary szalałeś na SB i na forum tak, że ludzie chcieli obstawiać jak szybko dostaniesz warny i BANA,

Nie myliliśmy się, że to będzie dziś.

Po prostu wprowadziłeś chaos na forum.

Jako nowy użytkownik jesteś zobowiązany zapoznać się z regulaminami gry jak i forum.

Ja myślę, że kilka dni bana wystarczy na zapoznanie się z kilkoma ważnymi tematami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.