Skocz do zawartości

Przenoszenie planet


Szefuńcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pomysł odnośnie przenoszenia planet.

Można by było dodać opcje przenoszenia planet ( łacznie z moonem o ile orbituje :P ) za tryt np 5k

 

Uważam, że nie jednej osobie taka opcja była by pomocna. Co o tym myślicie?

 

 

//

temat szukałem na forum i nie znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walkowane nieraz , jak ma byc wprowadzone to cena musi byc nardzo wysoka, np 65-75% wartosci planety....

Zgadzam się z kolegą....

 

bo jak by to było tanie to:

 

planeta robiłaby za moona ;) i zaraz po ataku by znikała...

No i szukanie gracza byłoby niemożliwe... codziennie mógłby sie przenosić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale idiotyczny pomysł. Pomyśl sobie, męczysz się 3 godziny, żeby spisać wszystkie planety jednego gracza, a następnego dnia już nic nie ma. Bez sensu. Uniemożliwiłoby to schwytanie jakiejkolwiek floty. Dodatkowo trochę realistyczności Jak to zrobisz? domontujesz ogromne silniki do planety? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kilku klonów ogame jest taka mozliwość, sam na takim jednym grałem i nikt sie nie skarży, tu nie o to jak to zrobic "silniki????"

zadko sie zdarzało by ktoś wykorzystywał planety jako "lotne" moony,jak ktoś gral eko i nagle stwierdził ze zmieni taktyke to planety sobie przenosił za odpowiednia ilość $.

 

Uniemożliwiłoby to schwytanie jakiejkolwiek floty

 

ja nigdy nie miałem problemu, owszem zdarzało się ze ktoś zmienił planete max 2 ale to był jednorazowy przypadek zmiany położenia.

 

i nie zgodzę się z tym, że to idiotyczny pomysł ale rozumiem, większości sie to nie podoba wiec temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Według mnie ten pomysł jest słaby. Ale jak już ktoś się uprze to można dać max. 3 przenosiny planet, a przeniesioną planetę już nie można przenieść. Koszt 150.000, 200.000, 250.000 lub 300.000 trytu. Ale to nie jest potrzebne. Skoro gracz widzi, że jest mało pól to robi następną, a tak do chowania floty to jest to niepotrzebne. A ogam ma właśnie się czymś wyróżniać od innych "klonów". Ogam jest niepowtarzalny. :D

4/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.