Skocz do zawartości

Wkradnięcie mi się na konto......


SKY FIGHTER

Rekomendowane odpowiedzi

Gracz skuzi za to że wydałem jego bug tobie chciał się zemścić i włamał na moje konto na forum ''Zygmunt'' oraz jedno z moich gg i zaczoł obrażać graczy i teraz każdy mysli ze to ja pisałem. Potem jako sygnature na koncie Zygmunt wstawił penisa nie wiem ile w tym prawdy bo mi powiedział marshall o tym ja w tym czasie odkurzałem pokój.... moje konto zygmunt zostało zbanowane na SB i chyba na forum tez ponieważ nie mogę ani wiadomosci do nikogo wysłac ani edytować ustawień nic....;/ mógł by ktoś mi pomoc jakoś i napisac temat na forum że ten debil to pisał do graczy nie ja bo nie chce mieć na ogam wrogów za to ze nic nie zrobiłem... tarn mysli że to byłem ja podobno nawyzywał tarna od chuji itp.... proszę administracje o sprawdzenie IP nawet że w tym czasie co było to wszystko pisane i robione było to nie moje IP.... wkleje także kilka rozmów z gg na których wyraźnie widać że skuzi sie przyznaje do tego ze wszedł na moje konto gg i forum oraz że gracz neonek o tym wszystkim wiedział i nawet nie pomoże....

 

 

 

Kamikadze

13:01:57

Pizdolizie je***y !

 

 

 

neon

13:02:18

ze co?

 

 

 

Kamikadze

13:02:23

czegój??

13:02:23

ku***

13:07:34

neon to skuzi wypisuje z mojego gg

 

 

 

neon

13:07:44

wiem:D

 

 

Kamikadze

14:18:08

na forum zalozylem nowe konto..

14:18:32

nie będą mnie banować przez jakiegoś debila...

14:18:44

ku*** frajer je***y zdradziłem jego buga i dlatego to zrobił

 

 

 

neon

14:18:57

nie jego tylko mojego...

 

 

 

Kamikadze

14:21:17

to ty wynalazłeś ten bug?

 

 

 

neon

14:21:28

yhym i nie tylko ten ;]

 

 

 

 

 

Kamikadze

13:04:15

lepiej zejdz z mojego gg

 

 

 

Skuzi

13:04:26

Ni ch*** : P

13:04:31

Toczę z Tobą wojnę

13:04:48

Zrobiłeś mnie w ch***

13:04:57

To ja spróbuję Cię wyniszczyć na tej gierce

13:11:36

za cwany chciałeś być

 

 

 

 

Kamikadze

13:41:14

no i co tylko na forum mi zrobiłes lipe.

13:41:23

a ja deusowi w grze napisałem ze to ty.

13:41:28

zeby IP sprawdził :D

 

 

 

 

Skuzi

13:41:44

wyjebane w ciebie spierdalaj

13:41:51

przez proxy na ciebie wchodzilem ;)

 

 

Po czym zablokował mnie na gg.....

 

Proszę o oczyszczenie mnie z zarzutów ponieważ nie chce w grze wrogów za coś czego nie zrobiłem..... Tarn może teraz mi uwierzysz że to nie ja cie nawyzywałem i to nie tylko ciebie....

 

 

Dla uproczenia w czytaniu kolor (czerwony-skuzi) (zielony-ja) (niebieski-neonek) są tez tam zaznaczone na czerwono rzeczy które skuzi pisał z mojego gg.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja prośba ogranicza się do:

 

mógł by ktoś mi pomoc jakoś i napisac temat na forum że ten debil to pisał do graczy nie ja bo nie chce mieć na ogam wrogów za to ze nic nie zrobiłem

Jako, że założyłeś nowe konto zamiast się kontaktować inaczej stare pozostanie zablokowane, a przecież nie bronimy Ci napisać tematu ze sprostowaniem i przeproszeniem.

Wracając do formatowania, widzisz różnice między tym:

Kamikadze
13:01:57

Pizdolizie je***y !




neon
13:02:18
ze co?





Kamikadze
13:02:23
czegój??




A tym:

Kamikadze - 13:01:57
Pizdolizie je***y !
neon -13:02:18
ze co?
Kamikadze - 13:02:23
czegój??


Jeżeli chcesz abyśmy zaczęli czytać twoje zgłoszenia to musisz formatować twój tekst do 100% czytelnego. Obecnie forum nie ma już nawet wyświetlonego bbcode, więc formatowanie zostało się dziecinnie proste.

 

 

//Zamykam.

// I_Will_Never_Forget

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.